PDA

View Full Version : wac ....



Holden
13-08-2013, 08:40 AM
Salut ... fratilor ... ati innebunit lumea cu cel wac .. acum 5 minute am intrat pe server

si mi s-a cerut sa intru cu wac doar pt ca am facut scor mai bun si de ce spun asta ?

pt ca am mai intrat in alte zile pe server si jucam mai slab si nimeni nu mi-a cerut sa intru cu wac

acum , cum am facut scor mai bun , gata , intra cu wac altfel nu mai intri deloc pe server ..

pitikule , invata sa vorbesti flacau ca din cate am inteles aproape ti-ai facut buletin si nu esti

in masura sa-mi zici mie sa tac ... numa tu m-ai plictisit cu pozele de cel putin 10 ori si tot mai crezi

ca am coduri ... am incercat sa instalez acel wac si nu a mers , la sfarsit mi-a dat o eroare .. lasati

un owner un id de messenger sa imi spuneti ce tre sa fac ca albesc cand ma dati afara degeaba de

pe server .... multumesc

pitiku
13-08-2013, 08:53 AM
Pe vremea cand aveam adminul si eu te-am pus sa bagi wac si m-ai refuzat , iesind . In cazul de fata nu eu ti-am zis sa bagi wac , maryna a facut-o . Daca un admin cere unui player suspect sa foloseasca acesc anti cheat , acel individ / persoana este obligat sa intre automat cu WAC , ca sa sti si tu , Maryna fiind admin .

Holden
13-08-2013, 09:13 AM
nu mi-ai zis tu ma "baga wac si taci " ? sa stii si tu ca daca ai primit un amarat de admin acum nu trebuie sa fii arogant si sa dai ordine pe server

invata sa vorbesti ca nu ai varsta mea !!

pitiku
13-08-2013, 09:41 AM
Dupa toate mofturile pe care le-ai avut de aproape 10 min + retry dupa gag ti-am zis ,, baga wac si taci " .

MaRyNa19
13-08-2013, 09:53 AM
eu ti-am zis cu frumosu' de cateva ori sa bagi wac....dupa ce eu ti-am dat kick ca u nu vroiai sa iesi, ai spus ca nu iti merge wacu'...ti-am spus sa vb cu mzq sau daniel san sa il faci..dar u nu ....

wLady-Maya
13-08-2013, 12:14 PM
Chestiunea e foarte simpla.Bagi WAC,joci.Nu bagi WAC,iti asumi urmarile.

pitiku
13-08-2013, 12:36 PM
Chestiunea e foarte simpla.Bagi WAC,joci.Nu bagi WAC,iti asumi urmarile.
Maya a spus tot ce era de spus .

Kitty
13-08-2013, 09:23 PM
Nu-i iau apararea dar din cauza counterului pe care il are nu ii merge wac-ul. In fine, eu stiu cum joaca si nu e codat cum probabil multi il cred . Se poate da TC .

ruby on rails
13-08-2013, 09:44 PM
Salut, iar ma bag in seama degeaba :)).. Acum lasand gluma la o parte, nu exista CS pe care sa nu poti pune wac-ul. Acea eroare da de la framework, trebuie .net 4.0. am observat ca installer-ul de la WAC cam da fail la instalarea .net, motiv pentru care la lansare da eroare. Motivul pentru care spun ca nu exista CS pe care sa nu poti pune wac-ul este pentru ca softul este facut sa ruleze exe-ul de la hl ( atat la steam cat si la non-steam ).

Spor copii!

XeLa
13-08-2013, 11:14 PM
Wac`ul din cate stiu merge pe orice fel de counter-strike.Decat sa iei ban , mai bine da`ti putin silinta si fa`ti wac`ul sa mearga daca asta ti`a cerut un admin.
Folosesti wac si nu mai intri asa repede in atentia adminilor ,aici ma refer la screens/demo etc.