PDA

View Full Version : S-au sters admini si aloturi!



-=MaX=-
10-01-2011, 01:07 AM
Dupa cum am spus acum o luna (aproape doua), s-a facut curatenie intre admini si sloturi.
La cei cu absenta mare neanuntata, care nu au tinut redirecte si mai grav care le-au cuprins pe amandoua le-am sters adminele, sloturile si pe unii i-am degradat...
Sunt altii noi care vor sa faca ceva pentru server decat sa tina locul ocupat degeaba...

Un ultim avertisment pentru cei care au activitate dar nu tin redirecte:
Adminii: TnT | Jack, boghii09, M@ryus, admi_ral, Hard*Orbu, Hard*Chioru, Nnzor
Sloturile: Sloppy, ver@, *d0t*, luys, [UFC]Rashad
Daca nu tineti redirecte veti ramane fara slot, respectiv admin! Aveti 7 zile sa va conformati!

Daca aveti nelamuriri sau nemultumiri, lasati reply aici!
Restul bagati mare cu redirectele ca multi dintre voi ati tinut doar cand ati vazut subiectul anterior cand am spus ca ma apuc de sters... o sa ma uit mai des de acum in colo, sper sa va faceti datoria!

Va rog sa-i anuntati pe cei mentionati mai sus cand ii vedeti pe server.

luys
10-01-2011, 02:05 PM
am sa incep sa tin dar nu pot tot timpul max maxim 5 ore pe zi ca sunt dimineata pana la 12 la skoala:| eu am inceput sa tin dar m-am cam lasat;)

-=MaX=-
10-01-2011, 02:42 PM
pai sa vad macar ca tii, ai tinut atunci la inceput dupa aia gata... nu imi place asa... m-am uitat la evidenta si nici nu mai apari...

cosmin98
10-01-2011, 03:13 PM
am scapat e bn ca am inceput sa tin.. aaa si max daca e dami un buzz trebe sa vb cv;)

daniell
10-01-2011, 04:00 PM
am vb cu boghi09 si nu poate folosi pc-ul are probleme cu el. cum remediaza problema o sa tina si el in continuare redirecte.

cosmin98
10-01-2011, 05:01 PM
max nici eu nu pot! pot tine red doar dupa ora 14:20 cand ies de la ore.....sper ca nui nici o problema

KING
10-01-2011, 07:18 PM
Max eu vreu sa spun ca eu cu Admir_ral sintem la un calculator si redirectele sunt salvate pe numele meu si sa schimb numele de fiecare data nu prea cred ca are sens.

veronika.vera
12-01-2011, 05:59 PM
nu am avut net pina acu, probleme cu lumina.Cred ca o sa-mi ia ceva timp pina am sa ies din problemele astea.Nu cred ca am sa joc curind pe srv..... nu ma supar daca imi vei sterge slotul, cind am sa rezolv toate problemele am sa o iau de la inceput.

luys
15-01-2011, 05:47 PM
acum e bn max:>:>???

SouTh.
18-01-2011, 06:27 PM
Max mie imi poti scoate slotul pentru ca nu mai pot juca pe zombie(am lag foarte mare).