PDA

View Full Version : Cerere upgrade Ionut



SpL*Ionut
07-08-2013, 07:02 PM
GRAD: Premium
NICK: SpL*Ionut
VARSTA: 14
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ID DE MESSENGER: ionut_mih.boss@yahoo.com
EXPERIENTA: foarte buna
TIMP JUCAT: 26 de ore
PERIOADA: joc mereu cand am posibilitatea de a intra pe counter
MOTIV: eu doresc admin deoarece as vrea sa am acces la comanda tempban, pentru ca sunt playeri care incalca acceasi regula de multe ori si se intampla sa fie pe server si 15-16 playeri, din care 2-3 folosesc cfg, alti 2-3 se injura ca nebuni si alti 2-3 fac anumite chesti ( fenomenul extralife ) si nu pot sa-i tin in kick.
CUNOSTINTELE:amxmodx
PROMOVARE: o sa fac reclama la server prin orice metoda o stiu.
CE CULOARE ARE URSUL? : port4caliu

Multumesc anticipat ! Ionut .

rambo_nebunu
07-08-2013, 07:29 PM
:pro: cererea nu e completa.. CUNOSTINTELE si PROMOVARE nu sunt complete;):ass:

SpL*Ionut
07-08-2013, 09:40 PM
- Multumesc dust pentru pro, am editat acele chesti pe care le sarisem, ce sa zic ma grabeam :D . Stiu ca nu am chiar un numar de ore exagerat dar in timp o sa se stranga, si abia am primit gradul de o saptamana si cateva zile, dar eu simt ca pot sa fac mai mult si sa am o responsabilitate in plus.
- Restul depinde de restul stafului si de Tiger.
- Multumesc ! Ionut.

kzq
08-08-2013, 11:37 AM
Totusi si de la mine ai un PRO
-Cu toate ca si eu deabea primisem slotu am facut o cerere de upgrade sa am si eu comenzile kick/gag/changemap etc.
-Dar uite , nu s'a intamplat mai trebuie sa astept cam 1 saptamana sa fac dinou o cerere de upgrade ca aceasta actuala a fost respinsa deoarece deabea primisem slotu , si e a 3 a zii e adevarat ,dar unii playeri injura , vin cu coduri ( spped ) ,( cfg ), si cel mai rau ( knifebot ), si nu am pe cine chema pe server: Laster nu are Y!M si nam cum sa-l contactez ; Pe tine ionut nu am id tau de Y!M ; Dust intra foarte rar pe Y!M si nu am pe cine sa chem din pacate , ei bine ...
-Poate am noroc data viitoare; si multa bafta tie , eu cred ca vei fii acceptat :(

SpL*Ionut
08-08-2013, 03:54 PM
Multumesc kzq, daca ai nevoie de adresa mea de yahoo iao din cerere :D, o sa-ti dau accept ( Poate ) :)

Tiger
09-08-2013, 12:57 PM
Momentan cerere respinsa. Vreau mai multa activitate pe server, doar ca stai pe spectator nu inseamna ca ai activitate:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nimeni nu-ti cere in mod obligatoriu sa intri zilnic pe server, dar macar activitate pe server si nu pe spectator.

:locked: