PDA

View Full Version : Flying girl



Tiger
07-01-2011, 09:09 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ciudat, nu? :|

TnT | Profesional*
07-01-2011, 10:25 PM
da. am vazut-o si eu la kanal d !interesat, oare este adevarat ?

VaSy
08-01-2011, 01:17 AM
mda...am vazuto la tv...:|...cred ca ii adevarat ca sau cam speriat alea si au luat-o la sanatoasa:))

KuZcO
08-01-2011, 06:38 PM
E foarte tare daca am putea zbura si noi :))) Nustiu ce sa zic foarte tare eu nu am vazut-o la TV :P O fi posibil sa putem zbura in 2012 =))Gluma:P

AlieN
08-01-2011, 10:46 PM
:))))=)))))
o fi atarnato ala de pom:))si dupa a taiat sfoara sau mai stiu eu ce:)))
>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)
oricum interesant:D:D>:)


aaaaaa nuuuuu....am vrut sa o fur eu dar chiar atunci mi s-a stricat aparatul de transport pe nava:(:(:((
se mai strica...k e Made in Romani:)))
;)

-=MaX=-
09-01-2011, 05:01 AM
In anumite conditii levitatia este posibila... plus ca si in Biblie este dat ca semn apocaliptic, prevestitor al sfarsitului, aparitia minunilor... sunt tot mai multe chestii ciudate care apar in ultima vreme, de la ucidearea pasarilor si pestilor cu antenele HAARP destinate controlului naturii pana la profeti, prevestitori, etc... fiti pe faza ca o sa auziti cat de curand ca invie oameni, deocamdata totul e in faza incipienta dar procedeul exista...

MaDDoX
11-01-2011, 05:55 AM
Explicatia v-o dau eu !
O mamica oarecare din rusia, vroia sa-si spanzure fetita in padure, ca orice mama care consuma 1 litru de vodka! A atarnat-o pe aia mica in copac, dar cand a vazut un om care era accidental in padure cu o camera de filmat, a dat-o jos si a fugit cu ea! Acasa i-a zis micutei ca doar vroia sa ii testeze sternocleidomastoidianu!