PDA

View Full Version : Reclamatie silvester



daniel_San
07-08-2013, 11:20 AM
Reclamatie: silvester
Martori: rar
Data: 07.08.2013
Ora: 11:13
Motiv: Mai erau cateva secunde bune din runda, eram zombie, mort. Spectam un alt zombie. Mai erau 2 sau 3 ct in viata, printre care si silvester. In timp ce spectam acel zombie, ma trezesc cu silvester ca da slay la toti zombie pe motiv ca nu ataca. Insa el habar nu avea ca ei erau in alta parte, ca doar nu era singurul om in viata.

Nu e prima data cand se intampla asta. Am observat ca foloseste foarte des slap-ul pe zombie, doar pentru ca ramane el fara materie prima de omorat. Nu conteaza ca ei sunt in alta parte. Sa nu mai spun ca da slay din prostie, toti ct-ii sunt super baricadati, el se asteapta sa atace. L-am intrebat pe admin chat care a fost motivul slay-ului...tacere. Abyss, atrage-i putin atentia, te rog.

WarGods | RbN
07-08-2013, 11:53 AM
N-am fost pe server in acel moment,doar ca am ceva de zis.Cand oameni sunt baricadati cu vro 5-10,sunt vro 4 zombie,ei au janse 20% sa intre,cu spargerea lm-urilor rosi,si cu arma cu damageuri mare,zm nici nu poate pune bine lm,sa bloceze cel albastru,voi degeaba stricati sa atace,daca na-u cum sa atcae,si se intanpla des,ii dati slap peste slpa,chiar daca nu poate ataca,iar daca tot nu ataca slay..

dNzfTw # BLasTeR
08-08-2013, 02:00 PM
Daniel eram si eu pe sv atunci

-DarKmonT-
08-08-2013, 10:59 PM
Inca mai sunt anumiti admini care fac ce ii taie capul. Trebuie sa va feriti de executarea comenzilor in exces cu e slapu'. Daca nu misca, dati slay sau il dati spec. Daca nu ataca datii un avertisment si apoi slap (max=2), si apoi slay si cei cu amici pe server, nu mai executati comenzi aiurea pe ei, ca din gluma in gluma, va riscati adminu'. Chiar daca e prieten, poate nu-ti zice dar se supara, si in gluma iti face o reclamatie, si s-o dus toata prietenia. Ai admin, e bine sa il folosesti doar la nevoie, nu ca sa "arati ca esti admin". Ca eu stiu cum e. (M@ryus ceapa ta).

WarGods | -=T3nz3=-
08-08-2013, 11:59 PM
Eu zic sai dea decit un avertisment !
Pun pariu daca ii atrage atentia nu o sa se mai intimple !
Va garantez eu :P

WarGods | AbySs
09-08-2013, 12:32 AM
Am discutat cu el mai multe lucruri si sper sa nu se mai repete ca il tund :).