PDA

View Full Version : Cerere up rAR



rAR
07-08-2013, 10:07 AM
GRAD:premium :pray: :pray: :pray:
NICK:WarGods | rAR
VARSTA:aproape 14
ID DE STEAM:nu am
STEAM ID:nu am
ID MESSENGER:xsener8@yahoo.it
EXPERIENTA:fost admin pe alte sv
TIMP JUCAT:acm ca s-au resetat orele am 6 ore
PERIOADA:aproape in fiecare zi
MOTIV:Pt ca tin la acest sv si nu tolerez sa fie distrus de niste playeri cu un comportament indecent!!
CUNOSTIINTE:amxmodx
PROMOVARE:boost.reclama
CULOAREA URSULUI:portocalie

daniel_San
07-08-2013, 11:00 AM
Contra absolut. Esti inca prea novice sa iei upgrade. Esti inca sub influenta euforiei de a fi admin, dai voturi aiurea(exemple: va place mapa, cine e cel mai bun admin?, sunt frumos?, ce am mancat aseara :)) etc), schimbi harta dupa bunul plac doar pentru ca tu crezi ca jucatorilor nu le place, insa ea a fost aleasa, folosesti tsay-ul prea mult. Mai ai de schimbat multe in comportament. In incercarea ta de a face treaba cat mai bine/de a demonstra cat de admin esti(nu mi-am dat seama inca care din astea doua e cauza), exagerezi.
Mi-e frica ca daca iei upgrade esti in stare sa banezi un jucator doar pentru ca a cazut sub mapa...

Ca sa fiu si mai clar uite exemplu clar: Imi zici sa-i dau ban unui jucator pentru ca a dat retry dupa gag, insa madalin ti-a zis clar ca i-a dat kick. Pai cum sa nu dea ala retry cand a luat kick, e logic nu? Si dupa asta il intrebai pe madalin de ce a dat kick, de parca ai fi fost owner. Frate, cred ca ai bana 90% din jucatori. Regulamentul e regulament, dar asta nu inseamna sa banezi toti jucatorii care sunt la prima abatare.

WarGods | -=T3nz3=-
07-08-2013, 12:16 PM
Dap vorba lui daniel asteapta sati dea Abyss marire s-au fa cerere mai tz :contra:

rAR
07-08-2013, 01:25 PM
ok inteleg nu merit dar nici chiar asha.Dak as fi primit up nu as da la playeri ban aiurea.Si..grasu a zis ca dupa ce playeru a parasit sv pt ca avea gag si a intrat inapoi sa ii dam ban.TOATE lucrurile pe care le-ai spus nu le-as face.In legatura cu voturile aiurea da le dau.Asta e adevarat

rAR
07-08-2013, 01:30 PM
Abyss te rog sa inchizi cererea asta!

WarGods | -=T3nz3=-
07-08-2013, 05:57 PM
Nu frate nu ne intelege gresit meriti dar mai tirziu :P

hannibal lecter
07-08-2013, 10:05 PM
tot ce pot sa spun este ca ma bucura faptu ca recunosti ca dai voturi la nimeriala,si tu ar fi trebuit ca sa cunosti si sa respecti regulamentu inainte de toate ca doar de aia ai ajuns admin,schimbati comportamentu pe viitor si ai sa vezi ca nimeni nu are interes sa iti dea CONTRA dar pana atunci nu pot decat sa-i dau dreptate lui daniel_San.
Ai CONTRA momentan.

luys
08-08-2013, 05:46 PM
rar te superi degeaba , fiecare o sa primeasca o marire la timpul potrivit nu trebuie sa te superi si sa faci dublu-post...
ai decat 23 ore, eu zic sa mai strangi ore .. :contra: Bft!

WarGods | RbN
09-08-2013, 04:05 PM
:contra: sa fi ma-i activ si sa nu mai dai voturi dealea ;) apoi te asteptam cu o noua cerere ;)

WarGods | AbySs
10-08-2013, 10:57 AM
Sti ce ai de facut pentru a ne demonstra ca esti capabil de up. Treci la treaba si momentan cerere respinsa.