PDA

View Full Version : Cerere halper



DJ^R@M!R$^Z
04-08-2013, 07:56 PM
NICK: DJ^R@M!R$^Z
VARSTA: 15 ani
ID DE STEAM:--
STEAM ID: --
ID MESSENGER: --
EXPERIENTA: nam mai fost adm
TIMP JUCAT: 2 ani
PERIOADA:ziua,noaptea,depinde
MOTIV:is uni admini ce fac abuz de putere cateodata nus adm on
CUNOSTIINTE: stiu multe harti
PROMOVARE: reclama
CULOAREA URSULUUI:portocaliu

-DarKmonT-
05-08-2013, 01:23 AM
Dl. DJ^R@M!R$^Z, te anunt ca la "TIMP JUCAT" trebuia sa specifici numarul de ore reale jucate pe server. Chiar nu pot crede ca ai 18000+ ore jucate pe zombie.wargods.ro. Iti sugerez sa dai click aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) sau aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) pentru a-ti vedea numarul real de ore (~37h). Eu iti voi da Contra la cererea de helper din trei motive.
1. Numarul de ore jucate nu este suficient pentru functia dorita. --(Iti recomand sa incepi cu slot/superslot).
2. Motivul chiar nu e deloc plauzibil. (intr-un fel ataci adminii, poate ai dreptate, poate nu, asta se semnaleaza in alta sectiune, cu dovezi concrete).
3. CUNOSTIINTE neclare. Cunosti harti ca si nume sau stii sa creezi harti? Te rog specifica.

DJ^R@M!R$^Z
05-08-2013, 02:17 AM
nu nu stiu sa creez harti si orele jucate am mai avut un nume cu 60 de ore da nu mai stiu cum se numeste :P

RaZz0R
05-08-2013, 09:06 AM
pe nou ne intereseaza numarul de ore de pe acest nume. In concluzie Contra...
ps: nu se incepe cu helper din prima. intai se incepe cu slot/superslot

WarGods | RbN
05-08-2013, 11:07 AM
Da un ochi aici,numele cu care joci este: DJ^R@M!R$^Z sau**DJ^R@M!R$Z** <b>You have to register to ba able to see this link</b>

WarGods | AbySs
05-08-2013, 11:22 AM
nu nu stiu sa creez harti si orele jucate am mai avut un nume cu 60 de ore da nu mai stiu cum se numeste :P

Ma las-o naibii, "am jucat 60 ore cu un nume dar nu mi-l amintesc" =))))


pe nou ne intereseaza numarul de ore de pe acest nume. In concluzie Contra...
ps: nu se incepe cu helper din prima. intai se incepe cu slot/superslot

Grija mare, playerul ce face cererea poate specifica toate numele cu care a jucat si se iau in considerare orele de pe absolut toate.

-DarKmonT-
05-08-2013, 01:09 PM
Pai in concluzie are orele necesare. Daca este cu adevarat numele lui. Daca ne lamuresti si pe noi, schimbi Motivu' si Cunostiintele posibil sa imi schimb decizia.

DJ^R@M!R$^Z
05-08-2013, 01:32 PM
chiar si asa tu tot nu tiai schimba decizea

-DarKmonT-
05-08-2013, 01:37 PM
Ma cunosti tu pe mine ? Nu vorbi de pe pereti. Mereu am cautat sa ajut pe cei seriosi care is dispusi sa isi repare greselile si sa dea dovada de respect.

WarGods | AbySs
05-08-2013, 02:45 PM
Ieri cerere helper azi cerere super slot, tu ai impresia ca esti la balci sa faci varza pe forumul asta?

Cerere respinsa.