PDA

View Full Version : Propunere pt. svr



WarGods | -=T3nz3=-
03-08-2013, 11:46 PM
Fratilor vreau sa vorbim in acest topic in legatora cu bani de pe svr !
Daca faci rost de bani mai mult de 16.000 cind incepe runda viitoare iti scade la 16.000 :-S
Eu propun sa aiba fiecare player cite un cont pt si tine banii :-S:-S
Sau ar mai fi o varianta sati dea bani care i-ai strins ! :->:->:->
Cum este si pe furien/zp............. ;;) ;;) ;;)


Votati dacasunteti de acord cu mine !! :) :D :->

daniel_San
04-08-2013, 10:56 AM
Da, engine-ul nu suporta mai mult de 16000$ bani. Singura problema cu o banca e cu awp-ul ala. Mi-e sa nu se dezechilibreze prea mult.

WarGods | -=T3nz3=-
04-08-2013, 12:22 PM
Dar daca am avea un cont fiecare ca pe furien/zp ?

WarGods | AbySs
04-08-2013, 03:54 PM
Dar daca am avea un cont fiecare ca pe furien/zp ?

Hai sa punem si ammo si turele si nemesis si survivor si schimbam modul cu totul si gata. Nu iti place ca nu poti lua supergun runda dupa runda?

daniel_San
04-08-2013, 05:09 PM
Oricum eu cred ca suprgun-ul a dezechilibrat rau de tot jocul. Asa ca am marit timpul de imunitate la 20 sec si am micsorat pretul la 4000$. Nu stiu ce decideti voi, eventual mai scad putin din damage, cum vreti.

WarGods | -=T3nz3=-
04-08-2013, 07:45 PM
Abyss nu e vorba de asta ma :-w :-w :-w

WarGods | AbySs
05-08-2013, 12:47 AM
Abyss nu e vorba de asta ma :-w :-w :-w

Este vorba despre faptul ca va incanta supergun-u si doriti sa jucati cu el cat mai mult. Mie imi este greu sa iau in serios anumite propuneri avand in vedere ca multe dintre lucrurile ce se cer nu le doriti cu adevarat. Am sa iti dau un exemplu si daca spui ca nu este asa minti cu nerusinare :P. Se tot propun tot felul de harti noi, am vrut sa vad cat de mult va doriti de fapt sa jucati si altceva in afara de d2moama, 2010, zm_inferno si inca cateva harti ce se forteaza maxim. Am dat la vot 2 harti ce majoritatea nici nu stiau ca exista si 2010, sau d2moama(am facut experimentul asta de vreo 10 ori deja schimband harta de care se stie si care se joaca mult). Si ghici ce, in 100% din cazuri rezultatul a fost acelasi, harta ce a iesit la vot a fost mereu tot cea jucata si stiuta(ne fiind pusa prima ca sa zici ca omu a dat "1" si asta a fost). In multe dintre cazuri erai si tu pe sv, eu ce pot sa mai spun cand voi veniti dupa cu o propunere? Ca este ceva ce doriti cu adevarat?

-DarKmonT-
05-08-2013, 12:59 AM
Buna replica Abyss. Eu propun ca adminii sa mai dea harti noi la vot si inca ceva, asta se adreseaza la cei care fac custom plugins (-=Max=-, daniel_San, Tiger). Nu puteti sa faceti ca propunerea mapelor sa citeasca /lastmaps si sa nu dea voie la ultimele 15 harti sa mai fie propuse ? Adica, daca adminu' nu anuleaza propunerea, o sa se joace aceleasi mape pana la urmatoarea generatie... cand eram noi zm_toxic_house era una din cele mai votate, acuma 2010 si moama. Adica daca puteti face citirea aia, s-ar mari numarul de harti jucate pe zi cu vreo 7-8 harti.
-Sincer si mie supergunul imi pare ceva mortal. E bun asa. Daca s-ar pune /bank system... ar fi care ar strange bani, si cand prind o harta calumea, numai in /supergun ar tineo.

RaZz0R
05-08-2013, 09:18 AM
Propunerea lui T3nz3 are avantaje si dezavantaje...
dar eu is contra acestei propuneri... E adevarat dak esti on si ai strans bani poti sa o ti o mapa intreaba numai in /supergun, dar pentru zm ar fi un dezastru si s-ar dezechilibra balanta sv-ului.
Eu consider k ar fi mai bine sa lasam lucrurile cum sunt acum...

CraZy CoBRa
11-09-2013, 11:01 AM
Eu as dori sa scoateti supergunu.
Era mai bine inainte pe sv, fara el!!!

Silvester
17-10-2013, 01:20 PM
dak e sa lom super-arma dupa fie care runda, nu o sa mai fie farmecul de joc si totii playeri o sa iasa de pe sv. asa ca e bine sa fie asa cum este facut

Blonda
03-11-2013, 02:47 PM
Scoateti supergunul si e cel mai frumos !