PDA

View Full Version : Reclamatie ptr 2 admini



SilenT
06-01-2011, 04:08 PM
Buna...joc cs cu numele "SilenT" iar unul dintre adminii de pe cs.Warlords.ro mi-a dat ban

permanent. Dc?nici eu nush....in ziua in care am intrat si am luat ban erau doar doi admini pe

serv:FragNSTein si mmA,as vrea sa stiu si eu dc am luat ban permanent....au vreo dovada si nush

eu?as vrea sa mi-o arate unul dintre cei doi.M-am uitat in consola in ziua respectiva cand am luat

ban....dar nu scria de la cine am luat ban.Joc de mult timp pe servul asta...si vad k i-au ban asa la

misto....nu am vazut sa imi fie facut unul dintre cei doi poze...tot ce stiam era ca FragNSTein statea

spectator....ma gandesc k el a fost cu ideea de a-mi da ban permanent.Deci in cazul in care cei doi

nu vin cu o dovada,k as fi avut wall,silent aim,sau ceva la ce se gandeau cei doi,vreau UNBAN...

Salutare

AlieN
06-01-2011, 08:08 PM
daca nu vine nimeni cu dovezi o sa primesti unban;)
dar nu treb sa faci reclamatie, ci o cerere de unban:Din thear-ul respectiv;)

Rapid1923
07-01-2011, 12:31 AM
bau

SilenT
07-01-2011, 12:32 AM
dc sa nu fac si reclamatie alien cand unul dintre cei doi mi-a dat ban fara nici un motiv;)

XeLa
07-01-2011, 02:26 AM
:)) gg Rapid...imi place semnatura ta :))

FragNSTein
07-01-2011, 07:36 AM
Eh.. daca faci reclamatii dinastea n-o sa-ti iei unban. Nu sunt mama omida sa stiu cand ti-ai luat ban sau ce ip ai..Zi cu ce nume erai atunci pe server. Succesuri!

SilenT
09-01-2011, 01:14 PM
:))bah FragNSTein..scz k ity vb asa cu tot k nu ma intereseaza ce o sa crezi sau ce o sa zici

dar TU ESTY PROST?pai bah nu ai vazut k ti-am scris mai sus in reclamatie cu ce nume am jucat ma:))

LOL frate.....si ink unu mare;) esty tare,tine-o tot asa;)

FragNSTein
09-01-2011, 04:32 PM
Sa nu te mai prind pe server. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Cu steam, fara steam nu mai intri. Punct. Mi-am adus aminte si am cautat demo-ul. Era si mmA pe server si lui i s-a parut ca esti dubios.
Deci jet.

Rapid1923
09-01-2011, 10:21 PM
:)) gg Rapid...imi place semnatura ta :))

Apreciez:P