PDA

View Full Version : criss angel ;)



-=Paul=-
05-01-2011, 04:50 PM
sper sa va placa ;)


<b>You have to register to ba able to see this link</b>


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

*.cLo.*cancel
05-01-2011, 07:12 PM
Asta e Dumnezeu ? :O

Sincer stiu trucul acela cu moneda cand o scoate prin piele de mult timp ...

Mai sunt 2 tipi care pot face tot asa multe chesti uimitoare , dar chestia cu levitatia le intrece pe toate ...

Se pare ca el poate ne va scapa de apocalipsa din 2012 :))

KuZcO
05-01-2011, 07:51 PM
L...O...L INCREDIBIL cine Doamne poate face asa ceva IMPOSIBIL Gravitatie si mersul pe apa sa intors lumea cu fundul in jos! :-o

Tiger
06-01-2011, 04:13 PM
L...O...L INCREDIBIL cine Doamne poate face asa ceva, mersul pe apa sa intors lumea cu fundul in jos! :-o

Mersul pe apa ii o pacaleala daca nu ai observat in video :))... este vorba de un plexiglas(un inlocuitor al sticlei, cu mult mai rezistent) in apa, ceea ce il face aproape invizibil...cat despre levitatie, desi cred ca tot ii o pacaleala cu niste smecheri la mijloc, mi se pare un truc super :D

-=Paul=-
06-01-2011, 08:32 PM
faza cu mersul pe apa nu stiu dak te-ai uitat la tot dar la un moment dat ii cade papucul din picior ! si erau o gramada de oameni in amn2 videourile .....iti dai seama ca aia nu se uitau asa dak stiau ca ii fake ........ceva are omul ala in el .....dar nimeni nu stie ce are !!!

Tiger
07-01-2011, 05:00 PM
faza cu mersul pe apa nu stiu dak te-ai uitat la tot dar la un moment dat ii cade papucul din picior ! si erau o gramada de oameni in amn2 videourile .....iti dai seama ca aia nu se uitau asa dak stiau ca ii fake ........ceva are omul ala in el .....dar nimeni nu stie ce are !!!

ii total fake mersul pe apa, uitete bine la videoclip: spune "Criss Angel Finally Revealed: Walk On Water In Shorts " ... deci trucul a fost dezvaluit, deci ii o mare pacaleala si mai arata si cum au facut cateva erori cei de akolo (se vede putin acel material - plexiglas - in mai multe locuri,iar femeia aceea trece sub acel "pod" format din blocuri de plexiglas) :)) nu le-a prea iesit :)) ....cat despre levitatie, inca uimit :D

-=Paul=-
07-01-2011, 05:57 PM
....nu stiu ce sa zik ......

-=MaX=-
09-01-2011, 05:10 AM
Oameni buni incetati sa credeti in "sfarsitul din 2012"!
Mai ales ca la fel ca si in datile trecute cand s-a anuntat sfarsitul "s-au dat prelungiri" :))
Sau sa o luam altfel... ce erau Mayasii? Erau un popor de emigranti. Organizau anumite "jocuri" in urma carora invinsii erau *****, majoritatea jocurilor lor se sfarseau cu ***** de la fotbal (ei au inventat fortbalul) pana la cele mai simple "jocuri" de-ale lor. Ce faceau cu ******? Ei bine, nimic altceva decat sa-i arunce in fantani si in apele din preajma. Dupa care emigrau. De ce emigrau? Pai pentru ca erau atat de idioti incat arnucandu-si ****** in ape si-au otravit apa potabila :)) E imposibil sa ai incredere in niste omeni atat de idioti si mai ales sa crezi ca sfarsitul e in 2012.
Intr-adevar aveau un calendar destul de precis, dar datele lor nu bat cu actualitatea, astfel ca 2012 al lor a trecut deja, e depasit de ani buni...

Daca tot va bateti capul cu 2012 asta, intr-adevar se intampla ceva atunci, dar nicidecum sfarsitul lumii... atunci va fi pusa la punct noua ordine mondiala, ce reprezinta asta? documentati-va, daca vad ca exista interes sau nelamuriri o sa spun mai multe...

-=MaX=-
09-01-2011, 05:13 AM
Acum despre Chris Angel...
In primul rand e Satanist, e unul dintre cei care au facut pact cu ****olul in schimbul anumitor favoruri...

El e unul dintre cei care se dau a fi Christos, categorie mentionata in Biblie...

MaDDoX
11-01-2011, 05:51 AM
Nu a facut niciodata Chris Angel pact cu mine !