PDA

View Full Version : Reclamatie Godless - Nesimtitule!!!



becks89
30-07-2013, 01:47 PM
Buna ziua.Am o nelamurire cu acest `admin` Godless 888`...daca a primit acest `rank`( acum vad ca e un `helper`)are dreptul sa fie si un nesimtit total?.Am incercat si eu ca tot omul sa ma relaxez inainte d munca la o runda doua de cs pana sa incep sa primesc slay de la acest `godless` pe motiv ca stau in baza eu fiind terro pe harta dustyaztec...intrebarea mea ar fi daca sunt ct la porti si vin peste terro in baza eu nu trebuie sa ii impusc ca sa trec de porti ?:)) doar asta e jocul..sau ce trebuie sa fac?.in momentul in care am intrebat dc primesc slay mi s-a spus ca stau in baza si sa nu mai comentez :)))..eu i-am explicat ca mai sus ce si cum..asa am primit si kick..cand am reintrat si am intrebat dc primesc kick am primit altul..l-am facut nesimtit la a 3-a incercare..cand sa rabufnesc cu intrebarile mele logice si normale primesc gag de la murder66.Acest server funtioneaza pe principiul sunt admin deci fac ce vreau indiferent de situatie?Nu stiu daca va stiti intre voi sunteti frati/surori etc dar niste masuri ar tyrebui luate ca priobabil nu sunt singurul care nu este lasat sa se joace.Pe aceasta cale ii multumesc lui mzq ca a incercat sa nu fie partinitor.
In speranta ca se v-a schimba ceva eu Va Multumesc.
Si imi sustin si aici idee goodless esti un nesimtit!

WarGods | AbySs
30-07-2013, 01:55 PM
1. Ai gresit sectiunea, aici este zombie, Godless are admin pe clasic.
2. Nu insulta ca te alegi cu un ban pe forum.

godless
30-07-2013, 01:58 PM
aceeasi atitudine ca pe server " am primit slay de la "adminul" godless si asa mai departe, ai primit kick0uri pt ca tot comentai. am zis ca poate dupa un kick sau 2 te calmezi dar nimic!

becks89
30-07-2013, 02:29 PM
invata sa fii admin si sa lasi omu sa se exprime.multumesc.si ca te fac `admin` intre ghilimele nu e o jignire..daca asa o intelegi tu e problema ta..

imi cer scuze pentru postare in alta sectiune.puteti sterge postul.Multumesc

WarGods | AbySs
30-07-2013, 03:08 PM
...