PDA

View Full Version : Helper



Garfield
30-07-2013, 01:03 PM
Grad:Helper
Nick:Garfield
varsta:15
Id steam: N-am
Steam id: N-am
Id Mesenger: razvan481
Experienta: 1 an
Timp jucat: 70 ore
Motiv: sa am aces la comenzi
Cunostinte: amxmodx
Promovare: reclama facebook +donatii in viitor
Culoarea ursului: Portocalie

RaZz0R
30-07-2013, 07:23 PM
Mato:-w nu a trecut nici o saptamana de la superslot:-w:-w:-w ce facem aici?:-w:-w:-w CONTRA scz:-w:-w:-w

daniel_San
31-07-2013, 10:37 AM
Contra. Am vazut ca mai nou te dai mare cu gradul tau de "superslot", in sensul ca te dai admin doar pentru ca esti in lista de /admins.
Pentru mine e clar ca nu din dorinta de a ajuta serverul vrei tu acces marit.

C@mp3R
31-07-2013, 03:11 PM
:contra: Modiv?...Comportamentul tau!

hannibal lecter
31-07-2013, 04:22 PM
Baaa.... Garfield,tu esti un copil hiperactiv,tu daca la 2 minute nu se schimba ceva in viata ta dai in stres si in crize.NU sunt deacord ca sa iei grad mai mare din cauza ca tu acum si inainte sa ie Slot te luai in gura cu admini si faci doar ce te taie capu.Sunt sigur ca daca mai urci si mai sus in grad,noi restu adminilor o sa avem probleme cu tine,si mai mult de atat tu o sa dai GAG,SLAY..... din orice motiv si asta nu va duce decat la pierderea jucatorilor pe sv-re,si practic noi vrem sa atragem cat mai multa lume pe comunitate,DECI SUNT TOTAL IN CONTRA ATATA TIMP CAT NU INVETI SA ASCULTI SI SA RESPECTI SUPERIORI IN GRAD.

P.S: Atata timp cat nu vad schimbari pozitive in comportamentul tau,de la mine vei primi CONTRA la toate cererile pe care le vei face.cu parere de rau iti spun toate astea,dar cauza la reactia mea este comportamentul tau negativ fata de jucatori si admini atat pe sv cat si pe comunitate (forum,cereri).

WarGods | AbySs
02-08-2013, 06:33 PM
Cerere respinsa.