PDA

View Full Version : Cerere Super Slot



For3verking
29-07-2013, 10:49 PM
GRAD:Super Slot
NICK: For3verKing
VARSTA: 13 ani
ID DE STEAM : NU AM
STEAM ID: --
ID DE MESSENGER: radu27andrei@yahoo.com
EXPERIENTA: 4 ani de cs si am mai fost admin pe alte svr. de zm.
TIMP JUCAT: 73 ORE
PERIOADA: dimineata si seara
MOTIV: sa va ajut sa facem un svr. mai bun
CUNOSTINTE: amxmodx, cunosc mape foarte multe
PROMOVAREA: reclame pe net la scoala
Ursul are culoare portocalie

Am fcut inainte de reset si aveam 81 ore

Arnold Schwarzenegger
29-07-2013, 11:23 PM
For3verking nu ai nici 81 nici 73 de ore :) dovada <b>You have to register to ba able to see this link</b> oricum GG PRO super/slot bft :)

Garfield
30-07-2013, 01:47 AM
:pro: super slot
P.S retrag pro-ul :contra: n-ai raspuns la intrebarea lui razzor

WarGods | RbN
30-07-2013, 08:28 AM
:pro: comportament+ore destule ;)

RaZz0R
30-07-2013, 09:19 AM
unde trb sa aiba fiecare slot/admin cont?:P

hannibal lecter
31-07-2013, 03:57 PM
PRO,esti ok din toate punctele de vedere,continua tot asa..........

For3verking
31-07-2013, 09:59 PM
imi cer scuze ca nam raspuns la intrebarea lui razor dar am uitat sa mai intru pe forum
raspunsul lui razor: as vrea sa fiu super slot deoarece joc pe acest servar de mult si as vrea sa ajut si eu ca am vazut cativa pe mapa la zm_2010 si vreau sa nu e mai suie sau alti cu hack

dNzfTw # BLasTeR
01-08-2013, 02:26 PM
In primul rand raspunsul de la intrebarea lui razor este gresit CONTRA

daniel_San
01-08-2013, 03:03 PM
Garfield, de azi nu mai ai dreptul sa dai pro/contra la cereri. Daca te-am mai prins, iei ban pe forum. Daca nu esti in stare sa iti tii decizia nu ai ce cauta aici. Sa nu mai vorbesc de intrebarile cretine puse in cererile anterioare.
Razzor: Ultima avertizare. Vezi cum pui intrebarile alea.

Garefield poate imi explici si mie care e legatura intre un SUPERSLOT si accesul la schimbarea hartii/verificatul altor admini etc. Cand cineva cere superslot/slot, nu cere pentru acces de admin ci pentru nume rezervat si imunitate. Nu mai aberati la cereri si limitati-va la gradul cerut de jucatorul respectiv. E inadmisibil ca unul sa ceara slot si tu sa-l intrebi de adminat. Exemplu cererea lui alexxxRSD. Ati pus numai intrebari total pe langa. . Aveti clar pus pe regulament ce trebuie sa luati in calcul, nu tot felul de tampenii. Scrie foarte clar si concis in regulament conditia de acordare a slotului, punct. Ganditi ma de 2 ori inainte sa puneti intrebari CRETINE!!! Asta mai trebuie, sa pierdem posibili jucatori cu slot din cauza unora ca garfield.

Nu zice nimeni sa nu chestionati, dar ganditi inainte s-o faceti.

Postul lui Garfield nu se ia in considerare. Cel al lui madalin de asemenea.


Cat despre cereri: Daca mai prind intr-o cerere de slot motiv "sa scap serverul de codati", "sau dau gag celor care injura", eu cu mana mea o sterg si jucatorul respectiv nu mai pupa in viata lui acces pe zm. La slot limitati-va la motive precum "nume rezervat", "loc pe server", sau "posibilitatea de a face cerere de admin". Dati dovada ca habar nu aveti ce inseamna slot.

For3verking
01-08-2013, 09:32 PM
deci daniel san sa ghicesc esti un contra

daniel_San
02-08-2013, 01:19 PM
Nu, tinand cont de orele de pe server, comportament, ai pro de la mine.

Silvester
02-08-2013, 05:59 PM
pro sa fi cumin
te :) ok piculeeee

dNzfTw # BLasTeR
02-08-2013, 09:57 PM
daniel cum am scris eu in cererea mea este bn?

WarGods | -=T3nz3=-
03-08-2013, 02:23 PM
Un admin cu grad mai mare (sau invers) are voe sa dea indicatii altui admin ?

WarGods | AbySs
03-08-2013, 07:36 PM
Te astept de 2 zile pe mess dar nici macar nu mi-ai dat accept. Mai intri si pe mess sau iti resping cererea?

For3verking
03-08-2013, 09:49 PM
razzor te rog rescrie intrebarea ca nu pricep

WarGods | AbySs
04-08-2013, 04:00 PM
Daca alegi sa ma ignori in loc sa dai add pe mess si sa ma cauti este treaba ta.

Cerere respinsa.