PDA

View Full Version : Reclamatie by Manu :*



Manu Star
29-07-2013, 11:20 AM
Nick : MaNu*sTaR
Adminu reclamat : blonda.ta
Dovezi : ban fara motiv ,
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Ai fost banat pe acest Server de Adminul blonda.ta.
[AMXBans] Esti banat permanent.
[AMXBans] Nick-ul pe care ai primit ban : MaNu*sTaR
[AMXBans] Motivul : ' aim '
[AMXBans] Poti formula o plangere @ <b>You have to register to ba able to see this link</b>
[AMXBans] SteamID-ul tau : ' VALVE_ID_LAN '
[AMXBans] IP-ul tau : ' 79.119.8, daca joc bine am aim ? :| vreau dovezi ;)

mZq
29-07-2013, 11:28 AM
BA esti nebun la cap cum pui mei sa faci reclamatie cand tie iti fugea tinta ca la maraton =)) + ca ai ip dinamic ai fost banat de mai multe ori cred ca chiar si de mn aseara nu e nevoie de dovezi in cazu tau eram 2 admini pe sv iti alerga tinta ..demo`ul meu de aseara e scurt dar iti tremura tinta <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Manu Star
29-07-2013, 11:30 AM
Cati ani ai 11 ? frate joaca si tu cu cfg ok pitik ;)

Manu Star
29-07-2013, 11:32 AM
Ai auzit de cfg-ul asta k!d0.cfg ? /:)

blonda.ta
29-07-2013, 11:32 AM
... iti tremura tinta si mai ai si tupeu sa vorbesti ... am primit sunte de mesaje pe u @ ca ai aim ...eu spun sa nu mai comentezi ....

blonda.ta
29-07-2013, 11:34 AM
plus ca eram 2 admini pe servar ...+ ca aseara ai luat ban de la mz pe acelasi motiv ... eu in locul tau nu as mai vorbi

Manu Star
29-07-2013, 11:35 AM
Va dau cfg-ul meu pariu pe un server de c.s ca, nu e aim sau wall sau prostii.. am cfg de arme dar cine sa inteleaga ;)

blonda.ta
29-07-2013, 11:38 AM
da-mi un motiv sa te cred :) spune-mi dc iti tremura tinta :? iti este frig ? te rog... nu ne-am nascut noi azi .. si nu stim ....

pitiku
29-07-2013, 11:40 AM
Gata baiatu , mai usor cu suferitu . M-am uitat si eu pe tine si iti tremura tinta ... apoi nu mai jucai nimic :-j . Eu zic pro ban permanent !

Manu Star
29-07-2013, 11:40 AM
uite un motiv asa se intampla la fel daca iti dau cfg-ul meu ce nu intelegi ( cfg de arme ) zi vrei daca e asa ca mine imi dai 10 euro ?

blonda.ta
29-07-2013, 11:43 AM
:)))) eu sa iti dau 10 euro dc :) sa iti iei si tu steam ;) nu mai comenta :)

godless
29-07-2013, 11:47 AM
cu sau fara cfg de arme, ce zici tu acolo , dai foarte dubios. si chiar nu-mi pot explica de ce iti tremura tinta in halu ala. gaseste-ti alti fraieri care sa-ti dea si 10 euro si sa te lase sa joci pe server. am intalnit o gramda de jucatori buni, chiar si la noi pe server, dar p-asta cu cfg de arme si cu tremuratu tintei n-o cred. pro ban permanent.

Manu Star
29-07-2013, 11:52 AM
Hmm... admini de tot halu in sectiunea CS bine inteles nu toti cand sunteti gata ma anuntati , prafi..

blonda.ta
29-07-2013, 11:55 AM
Nu mai astepta nimic ca banul o sa il ai in continuare ! Si ai grija cum vb .. nu ne tragem de sireturi ti-am vb toti destul de frumos ... si te rog sa respecti ;)

godless
29-07-2013, 11:55 AM
sa te cautam ? pe mine m-ar interesa un "meniu complet", if you kno what i mean. lasa-mi un numar d etelefon daca te bagi!;)

Brand
29-07-2013, 01:06 PM
Voi ii dati voie sa "va traga de sireturi" lui si celorlalti care sunt revoltati pe aici ! Un simplu PRO Ban Permanent ar fi de ajuns.

Nu dau doi bani pe cfg-ul tau , daca doar atat de duce mintea sa joci cu un cfg care iti face tinta sa tremure , esti dement frate , ori cauta-ti altul , ori gaseste alta minciuna care sa ne'o
bagi pe gat ori joaca Default !

daniel_San
29-07-2013, 04:01 PM
Manu, cap de sfecla: In acel cfg miraculos sta bine ascuns(sau nu) un ditamai alias-ul de norecoil, de aia iti sare tinta aiurea. Pitch-ul tau incearca sa compenseze recoil-ul armei. Daca ai cfg nu inseamna ca poti utiliza scripturi de ajutor, tot cheating se numeste. Si pentru linistea ta interioara: Valve a scos comanda "alias" pe varianta Steam tocmai pentru a evita scripturile de acest fel, considerandu-le interzise.

XeLa
29-07-2013, 04:14 PM
Ai ban permanent pe server si ban pe forum timp de 7 zile pentru ca le vorbesti aiurea adminilor mei.