PDA

View Full Version : Reclamatie TnT | Gick



TheKiller.
26-07-2013, 12:42 AM
SS:
1. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
2. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
3. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
4. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
5. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
5. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
6. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
7. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
8. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
9. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
10. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
11. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
12. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
13. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
14. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nick: TheKiller
Admin: TnT | Gick

1. Pe langa faptul ca nu prea intra (cel putin de cand sunt eu, azi e prima data cand il vad) nici ca isi face treaba. L-am anuntat cu vreo jumate de ora inainte de toata treaba cu banul de niste codati pe u@ dar el se facea ca ploua. La un moment dat se da spec vreo 20 de secunde ca murise si se uita cica, si dupa la joc... cica "nu pare sa aiba". Apoi intra Kitty si incepe ea sa curete cu vreo 2 banuri.

2. Imi da GodLess 888 slay ca nu am plantat bomba, din simplul motiv ca abia o ridicasem si erau vreo 3 care imi faceau block si nu puteam sa trec. Apoi ii spun pe u@ ca inainte sa imi dea slay sa se uite pe buti care fac block si care pazeau bmb mai ceva ca atunci cand ar fi CT (pe ei ii interesau fragurile si sa stea la colturile usilor sa astepte sa ii sara cineva in tinta). M-am adresat lui GodLess 888 ca doar el a dat si slay, iar mister Gick imi da kick.
Intru iar si ii spun frumos, sa se uite pe forum la reclamatia care i-am facut-o lui Brand la ce ai spus tu Xela, ca mai usor cu kick-urile si primesc iar. Intru iar ( fara sa ii vorbesc urat) si il intreb de ce imi da kick si iar primesc... La un moment dat imi spune sa tac, dar i-am spus ca nu i-am zis nimic urat si ca nu are motiv sa imi dea kick si ca pur si simplu i-am spus sa se uite si pe ceilalti cum fac block si nu te lasa sa pleci cu bomba. Iar el simplu imi spune sa tac :| .. il deranjeaza faptul ca ii reprosez ca nu isi face treaba de admin? Pardon, administrator daca nu ma insel?
Apoi imi spune GodLess sa tac si ca o sa ii explice el lui Gick si o sa inteleaga iar eu i-am zis ca i-am vb simplu si ca nu l-am jignit si ca eu ii spun ceva si fara sa il jignesc si el imi da kick?
Pe urma primesc si ban, nu 2 ore sau o zi, doua.. ci permanent :| dovada clara de suferinta :)

PS: De data asta nu am pentru ce sa imi cer scuze, daca sa simtit jignit de faptul ca i-am atras atentia ca a gresit si ca nu isi face treaba nu e problema mea, ci a voastra a conducerii.
Respect pentru GodLess, Blonda, Kitty, Brand si ceilalti ale caror nume nu le retin si isi fac treaba cu adevarat, dar unii chiar nu isi au locul intre admini, cu parere de rau.
Respect faptul ca ati cladit o comunitate astfel si ca v-ati implicat cu toti sau partial, nu pot sti ca joc doar de 3 4 zile. Dar speram ca in seara asta sa fac cele 20 de ore si sa fac cerere slot ca usor usor pe luni marti sa avansez, dar asta e, nu o sa mai fac nici o cerere chiar daca primesc sau nu unban.

O seara faina.

wLady-Maya
26-07-2013, 09:17 AM
A doua reclamatie pe saptamana asta,ma intreb cine e urmatorul? :-?
Aici tind sa fiu de acord ca Gick a gresit,permanentul nu se da pentru asa ceva.Probabil Gick nu a avut timp sa citeasca si cealalta reclamatie,motiv pentru care inca foloseste kick-ul pe post de "semnal de avertizare".O sa ti se scoata si ban-ul,pana la urmatoarea reclamatie desigur ;))

TheKiller.
26-07-2013, 12:18 PM
Pai nu inteleg cu ce am gresit? Doar i-am spus sa se uite pe ceilalti cum nu te lasa sa pleci cu bomba inainte sa dea slay. Nu i-am vorbit urat si nici nu l-am amenintat, deci nu inteleg motivul. Il deranja cumva ca ii dadeam sfaturi? Pur si simplu nu ma adresam lui ci lui GodLess 888.

godless
26-07-2013, 12:32 PM
nu am prins faza de la inceput si nu ti-am dat eu slay! (cel putin nu-mi amintesc sa fi facut asta) . dar io incercam sa vb cu gick sa se calmeze si sa te lase si tot o tineai pe a ta! poate te-a vazut afk sau poate erai si tu printre aia care stateau numa-n baza (fiind blocaat de boti ce-i drept). nu stiu, io am prins faza de cand cereai explicatii pe admin chat de cand primeai kick-uri. apoi am vb cu gick( i-am explicat ca nu tu esti cel ce sta in baza si ca altii sunt , gick s-a calmat) si te-a lasat o vreme in pace (timp de cateva secunde sau cateva minute) si tu tot ai continuat! nu rezolvi nimic cu o astfel de atitudine. mai greseste omu, mai una alta fii mai indulgent cu astfel d echestii, ce e un slay ? sau un kick? io cnad am revenit pe server mi-a dat blonda un gag de 7 mnute pentru un nimic , la inceput ma ras apoi m-a luat brand in kick-uri si n-am facut nici reclamatie nici nimic. pl t mai lasa si de la tine!

TheKiller.
26-07-2013, 03:00 PM
pai ce sa las de la mine? daca el ma tinea in kick uri si nu ma lasa sa ii explic? nu mie de un slay ca nu joc sa fac rank ci de placere.. dar atitudinea lui ma deranjat, daca gresea trebuia sa ma lase sa ii spun nu sa imi zica sa tac si sa ma tina in kick uri, apoi ban.

Rapid1923
26-07-2013, 04:56 PM
O reclamatie cu iz infantil din nou. Am vrut sa stau de-o parte dar nu m-am abtinut de data asta. Doi la mana, nu-i problema ta si nici nu trebuie sa-ti bati tu capul cine merita si cine nu admin in aceasta comunitate.
Ca sa te integrezi aici ar trebui sa ai altfel de abordare, daca vrei sa intelegi. Daca nu, continua sa tii aceeasi directie incontinuare atragandu-ti antipatii. E decizia ta, insa stii cum e , cand doi iti spun ca esti beat du-te si te culca. Ciao.

mZq
27-07-2013, 10:20 AM
Frate incerc sa iti spun cat de politicos pot ....ESTI NEBUN ?! ne iei pe toti la rand akm?

TheKiller.
27-07-2013, 01:26 PM
Cum sa fiu nebun? Dar permanent pt nimic? Daca era 2 ore sau o zi taceam, voi oricum nu o sa imi dati dreptate ca e colegul vostru si o sa tineti cu el.
Prima reclamatie am facuto ca nu stiam pt ce sunt kick urile dar am inteles.

Acum am insistat sa ii explic ce sa intamplat dar gick nu ma lasa si nu i-am vorbit urat, mi-am dat seama ca nu a vazut topicul cu ce a spus xela, dar sa imi dea ban permanent? Daca erai in locul meu mzq cred ca nu faceai reclamatie, fi serios. Tot eu sunt cel nebun?

Rapid: Iz infantil ? Serios? Mia dat ban permanent sau nu vezi bine? Inteleg ca sunteti prieteni si colegi dar totusi permanent pentru atat?

De cate ori am fost pe server nu am stat afk niciodata si intotdeauna am iesit printre primi din baza, nu sunt genul care sa stea la panda sau afk sa fac ore. Imi vad intotdeauna de joc si nu ma bag in seama aiurea. Anunt codati civilizat pe u@ , si joc in continuare, dar de fiecare data inainte sa anunt ma pun o runda spec si ma uit sa nu anunt aiurea si asta o poate confirma si blonda ca am avut o discutie cu ea cand ne uitam amandoi pe un jucator. Nu imi place sa fac reclamatii aiurea si sa stau sa ma rog pentru ceva, dar pur si simplu sa imi dea permanent pentru atat?

PS: Din cate stiu eu admini au obligatia sa viziteze regulat forumul si TnT | Gick ar fi trebuit sa stie asta, dar poate a avut alte probleme si am incercat sa ii explic ce sa intamplat dar se pare ca nu il interesa si se simtea jignit ca un simplu player, pardon "but" , sa ii spuna ceva, ca doar e administrator.

EDIT: Uitandu-ma prin reclamatii am observat inca o reclamatie facuta domnului Gick in care a aratat ca el e superior si ca nu accepta ca cineva sa ii reproseze ceva ca el apeleaza la accesele pe care le are, chiar daca el incepe.

XeLa
28-07-2013, 12:15 PM
Am stat de vorba cu Gick si mi`a spus ca il disperai pe u@ cu tot felul de prostii, ii scriai non stop.In orice caz nu trebuie sa iti dea ban permanent, aici a gresit.
Ne cerem scuze si data viitoare te rog sa nu mai fi asa de "sufocant".
Ai unban!