PDA

View Full Version : cerere unBan By Capra



CapRiZzA
24-07-2013, 12:43 PM
NUME: CapRiZzA
IP: 37.43.2.108
VARSTA: 14
ADMIN: WAC
MOTIV: Sa incep cu inceputul . eu am fost pana la oras si in timpul acela varul meu ma rugat sal las si pe el nitel sa stea pe admin, mama a spus sal las si pe el ca nare ce sa strice , apoi el CA DESTEPTUL a descarcat si a intrat cu cod pe wargods dar a fost si ..... ca avea wac aprins , la prins WAC si ia dat ban ,apoi el vazand a plekat acasa. Cand am ajuns acasa mia venit o pofta de ZM si cand sa intru (Esti banat ) am crezut ca este buggul dar am vazut ca la alti prieteni le mergeau si mam uitat in consola si uuuppss Ai luat Ban permanent prins cu Leis.dll Leis si aceasta a fost povestea sper sa ma credeti !! (Si apropo oricine merita o a 2 sansa cu bunele si relele pe care leam facut pe servar cred ca am ajutat servarul in stilul meu ){nimeni nu e perfect cu exceptia unora persone}
Martori: RaZzor cu el am fost la oras!!!
Multumesc celor care ma inteleG!!!!

WarGods | AbySs
24-07-2013, 01:14 PM
Nu am fost destul de clar din prima ta cerere? Mai vino cu inca o cerere sa te servesc si cu un ban pe forum ca sa fie totul mai clar.
BANUL RAMANE. Daca vrei sa scapi de el va trebui sa platesti taxa unban, pentru mai multe detalii trimite un mesaj pe pm lui Max.