PDA

View Full Version : cerere unBan By Capra



CapRiZzA
16-07-2013, 07:56 PM
NUME: CapRiZzA
IP: 37.43.2.108
VARSTA: 13
ADMIN: WAC :)))
MOTIV: Sa incep cu inceputul . eu am fost pana la oras si in timpul acela varul meu ma rugat sal las si pe el nitel sa stea pe admin, mama a spus sal las si pe el ca nare ce sa strice , apoi el CA DESTEPTUL a descarcat si a intrat cu cod pe wargods dar a fost si ..... ca avea wac aprins , la prins WAC si ia dat ban ,apoi el vazand a plekat acasa. Cand am ajuns acasa mia venit o pofta de ZM si cand sa intru (Esti banat ) am crezut ca este buggul dar am vazut ca la alti prieteni le mergeau si mam uitat in consola si uuuppss Ai luat Ban permanent prins cu Leis.dll Leis si aceasta a fost povestea sper sa ma credeti ;)
Martori: RaZzor cu el am fost la oras!!!
Multumesc celor care ma inteleG!!!!

fzr_forzarapid_heavenboy
17-07-2013, 06:25 AM
MOTIV: Sa incep cu inceputul . eu am fost pana la oras si in timpul acela varul meu ma rugat sal las si pe el nitel sa stea pe admin, mama a spus sal las si pe el ca nare ce sa strice , apoi el CA DESTEPTUL a descarcat si a intrat cu cod pe wargods dar a fost si ..... ca avea wac aprins , la prins WAC si ia dat ban ,apoi el vazand a plekat acasa. Cand am ajuns acasa mia venit o pofta de ZM si cand sa intru (Esti banat ) am crezut ca este buggul dar am vazut ca la alti prieteni le mergeau si mam uitat in consola si uuuppss Ai luat Ban permanent prins cu Leis.dll Leis si aceasta a fost povestea sper sa ma credeti ;)
Martori: RaZzor cu el am fost la oras!!!
Multumesc celor care ma inteleG!!!!


Da tu de ce l-ai lasat pe ala sa stea cu adminu tau?!Eu ma bucur ca n-am frati...numa un unchi am care mai joaka CS!El nu joaca dar INJURA de rupe...o sa-l linistesc cand ma duk la el la BUCURESTI...Astept si raspunsul lu RaZzOr daca e asa iti dau PRO...Daca o sa ai UNBAN si daca il mai vad pe fractu ca joaka iar cu cod...nu-ti mai dau PRO la urm cerere unban...n-am nimic cu tine da cu codatii o sa fiu mai dur!Oricum esti cuminte pe server,dar astept mai mult raspunsul lui RaZzOr ca sa fiu mai sigur!

RaZz0R
17-07-2013, 11:26 AM
da imi amintesc ziua in care a luat ban. Capra a fost cu mine plecat si cand am ajuns acasa m-a sunat si m-a intrebat dak am si eu ban(el crezand k are bugul acela). Am verificat si eu dak am si nu aveam nici o problema. Dupa a descoperit el k un var de al lui a descarcat un cod si l-a prins wac-ul si si-a luat ban pe admin. Cam asta a fost povestea mea.... acum fiecare e liber sa dea PRO sau CONTRA.

WarGods | AbySs
18-07-2013, 03:24 PM
Atata timp cat este clar ca nu are voie sa iti intre nimeni cu adminul tau, nu inteleg cum mai ai tupeu sa si faci aceasta cerere unban. Intru si eu cu cod si dupa dau vina pe bunica, ce? chiar s-a ridicat bunica din mormant si a intrat pe zombie cu cod.

Banul ramane.