PDA

View Full Version : cerere helper M@St3R



M@St3R
16-07-2013, 07:56 PM
GRAD: Gradul dorit (din lista de jos de la Observatii):slot
NICK: numele cu care joci pe server (toate):M@St3R
VARSTA: varsta reala, nu minciuni:15
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam, urmat de [Original] sau [Crackuit]:nu am de niciun fel:)
STEAM ID: Steam ID-ul daca il stiti (ex: STEAM_0:1:12345678)nu am
ID DE MESSENGER: ID-ul de mess sau adresa de e-mail:kosmyn_boss1@yahoo.com
EXPERIENTA: experienta in adminat:2 ani
TIMP JUCAT: cu aproximatie, de cand joci pe server:2 ore si cv ,dar promit ca fac mai multe deoarece am terminat cu scoala :D
PERIOADA: cand joci mai des (ziua, dimineata, seara, in weekend):dimineatza si seara in fiecare zi
MOTIV: motivul pentru care doresti admin :ca sa ajut srv cu donatii,plus adus playeri
CUNOSTINTELE: ce stiti sa faceti? (ex: pluginuri amxmodx, editare grafica, scripting html/php, programare IT, harti cs, etc) :
PROMOVARE: In ce mod veti promova serverul? Donatii (in cont), Boost (sms la servicii de boosting), Reclama (massuri, reclame pe site-uri, afise, etc) :cu donatii( in cont),reclame.
CE CULOARE ARE URSUL? Ursul are culo@rea 4lba5tra.

|[sTn]|-^^Rek^^
16-07-2013, 08:28 PM
:contra: ai prea putine ore si nu trebuia sa pui si intrebarea de "Gradul dorit" sau "ID-ul contului de Steam, urmat de [Original] sau [Crackuit]" etc

M@St3R
16-07-2013, 08:30 PM
ma eu am facut cererea dupa model :D ;)

MafiOTu
17-07-2013, 01:25 PM
Num place cererea ai prea putin ore no sa accepte tiger cerere spun!!!!

M@St3R
17-07-2013, 04:33 PM
am atatea ore cat ai si tu :| :| :| :-j

leeo
17-07-2013, 06:47 PM
Ami pare rau tias fi dat un mare pro deoarece te vad pe server dar nu ai citit regulamentul ami pare rau CONTRA poate data viitoare.Si vreau sa va readuc la cunostinta ca doar helperi si admini au voie da isi deie cu parerea la cererile slot/admin nu si playeri fara grad pe forum...!!

MafiOTu
17-07-2013, 07:13 PM
Im place cererea ta master bv esti de treaba dar trebuie sa vedem daca tiger accepta cerere de el conteaza

M@St3R
17-07-2013, 10:13 PM
ms mafiotu :D

Tiger
19-07-2013, 12:53 AM
Cerere acceptata ca slot. Am modificat eu intre timp raspunsul la intrebare si de aceea ati crezut ca a gresit raspunsul. Sa ma contactezi ca sa-ti pot face slot-ul.

:locked: