PDA

View Full Version : Cerere unban - poze pitiku



KAGULA
16-07-2013, 01:45 PM
uite-ti copilule pozele

NUME: KAGULA

VARSTA: 19
ID DE STEAM: STEAM_0:0:18238619
DATA: 16.07
ORA: 12:55:13
HARTA:westwood
ADMIN: pitiku
MOTIV: motivul pentru care ai luat ban
MARTORI: alte persoane care au fost de fata in momentul respectiv (preferabil admini)
DOVEZI: poze <b>You have to register to ba able to see this link</b>

pitiku
16-07-2013, 02:16 PM
uite-ti copilule pozele
ai avut 5 minute iar pozele sunt dubioase . de la mine :contra: . Rog parerea si celorlalti admini mai mari .

seight
16-07-2013, 02:27 PM
:pro: unban pozele sunt curate.
Pitikule ti se par tie "suspecte" dar inainte sa zici asta le ai verificat cu ssc***** ?
Sau tiger a muncit degeaba la prog ala doar sa fie aiurea pe forum?

Kagula te rog pe viitor fara chestii de genu " ia ti pozele copilu" ,pastreaza un limbaj decent.

AnOnIm
16-07-2013, 02:31 PM
1. Daca ai vreo indoiala in legatura cu pozele ,le poti verifica cu Ss c***** ,facut de tiger ,pozele sunt BMP.
2. A intarziat atat cu pozele ,pentru ca platforma steam a schimbat locatia lor ,iar el din cauza ca nu a mai jucat ,a durat putin sa le gaseasca.
3. KAGULA a mai jucat la noi pe server ,il cunosc personal ,ma indoiesc sa fi folosit cod ,cel putin asta reiese din poze.

BANUL L-AM SCOS EU . Daca cineva e de alta parere ,sa isi exprime aici !

pitiku
16-07-2013, 02:43 PM
Chiar acum am descarcat ss c***** . Multumesc seight , am schimbat windows si nu mai am decat wacul . Si kagula , te-as ruga sa folosesti WarGods - AntiChat pentru a nu mai avea dubi in privinta modului tau de a juca .

XeLa
16-07-2013, 04:55 PM
Fiti mai rabdatori cu pozele astea!In fiecare zi apare cate o cerere de unban pe motivul asta.
Daca v`ati luat angajamentul de a fi admin trebuie sa fiti mult mai rabdatori si intelegatori cu playerii.
Pitikule te rog sa fi mult mai atent pe viitor , nu e prima oara cand faci o chestie de genul asta!
Ban scos!