PDA

View Full Version : Reclamatie Maya



Daniel
11-07-2013, 09:35 PM
Vreau sa vad si eu de ce am primit destroy ;)

wLady-Maya
11-07-2013, 09:37 PM
Cauta modelul de reclamatie si iti raspund cu placere ^^

Teddy
11-07-2013, 09:47 PM
Maya, nu exista un astfel de model. Nu mai tine baiatul pe jar:)

Daniel
11-07-2013, 09:49 PM
Las-o balta. Sa va spalati cu serverul vostru pe cap ;) Se vede ca oftica e la putere. Cat a tinut harta v-am dominat. Sa fi-ti sanatosi. Asa pierdeti playeri buni.

Power.
11-07-2013, 09:51 PM
Mda, cam sustin ce-a zis negru intr-un post ...

Maya are dreptate. Omul n-a luat destroy, a luat ban permanent, iar in acest caz se face CERERE UNBAN, deci exista un astfel de MODEL!

Daniel
11-07-2013, 09:52 PM
Aha, am luat ban permanent zici... Atunci cum se face ca am intrat de pe alt cs imediat?

Power.
11-07-2013, 09:56 PM
Poza asta ARATA! Daca luai destroy/shock trebuia sa ai o poza in cstrike, in care-ti arata un mesaj in chat, daca s-a executat o asemenea comanda pe tine.

Daniel
11-07-2013, 10:01 PM
Hai bine. Jucati-va voi ca pe altii mai buni vad ca nu-i agreati.

Power.
11-07-2013, 10:08 PM
Agreem si simpatizam toate tipurile de jucatori, atata timp cat si ei au respecat fata de noi. In momentul de fata, nu cred, ca era necesar sa dezbatem subiectul cu inca sase posturi putin aberante, doar ca sa parem inteligenti. Era mai simplu cel putin, sa faci o cerere de unban, unde toti admini isi dadeau cu parerea, si mai stii poate intrai chiar si-n echipa de administrare a serverului.

Bafta!

Daniel
11-07-2013, 10:12 PM
In primul rand, "admini isi dadea" nu cred ca face parte din Limba Romana, iar in al doilea rand, sincer, nu vreau sa intru in administratia unei comunitati cum este aceasta.

wLady-Maya
11-07-2013, 10:28 PM
Oh.. in primul rand,dati la cautare "Model reclamatie" si veti vedea ca exista unul.
Iar demo-ul e aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
O singura mentiune am de facut si aceea ca am avut un delay incredibil si probabil de-asta apar armele "tremurand".Totusi se poate observa cum se duce direct pe om.Daca ma insel sau nu,asta veti hotara voi din demo.

Sky
11-07-2013, 10:31 PM
Prietene daca nu iti convine nu joci, nu mai critica tu "administratia" pentru ca n-ai nici cea mai vaga idee cat timp, cati oameni si cati bani costa sa faci o astfel de comunitate.Fa o cerere de unban si atat, nu e nevoie sa o arzi de sus asa ca nu e loc.

wLady-Maya
11-07-2013, 10:52 PM
Maya, nu exista un astfel de model. Nu mai tine baiatul pe jar:)
Teddy,ma dezamagesti.Sau ai inceput de Alzheimer,deoarece in casuta aia mica de la cautare "Model de reclamatie" scrie ca tu esti autorul topicului.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Teddy
11-07-2013, 10:57 PM
Aia e pe server-ul meu mai Maya:). Nu trebuie sa incurcam oalele ca Win (a.k.a. server-ul meu) nu e server oficial.
Te pup:*

negrutzu
11-07-2013, 11:23 PM
Teddy,iar te bagi unde nu iti fierbe oala?de ce iti dai tu cu parerea,cand tu nu ai nici o treaba?? lasa adminii sa isi faca datoria,bagatorule de seama,chiar e nevoie sa iti scriu de 100 de ori??,veziti de ale tale nu te mai baga.

mZq
11-07-2013, 11:25 PM
Daniele ai arfe in tine baiatule inainte sa faci o cerere te`ai uitat la model ?! daca te uiti si o faci cum trebuie si o sa vezi dovada pentru care ai luat si daca nai nik banul o sa iti fie scos eram p sv cand ai primit ban ....daca a gresit maya asta e orice om greseste....Si da ai ip dinamic deoarece ai intra dp dar n`ai stat mai mult de o secunda

iRBWAllABieSs
11-07-2013, 11:37 PM
Sa fi-ti sanatosi.Daniele, dar acest verb exista-n limba romana?:)

Dare
11-07-2013, 11:38 PM
Las-o balta. Sa va spalati cu serverul vostru pe cap ;) Se vede ca oftica e la putere. Cat a tinut harta v-am dominat. Sa fi-ti sanatosi. Asa pierdeti playeri buni.


In primul rand, "admini isi dadea" nu cred ca face parte din Limba Romana, iar il al doilea rand, sincer, nu vreau sa intru in administratia unei comunitati cum este aceasta.

Scuzati, onorabile domn, greselile muritorilor de rand, nu toti cunoaste limba romana precum dumneavoastra.

On topic: Demoul nu este tocmai edificator.

Teddy
12-07-2013, 12:37 AM
Teddy,iar te bagi unde nu iti fierbe oala?de ce iti dai tu cu parerea,cand tu nu ai nici o treaba?? lasa adminii sa isi faca datoria,bagatorule de seama,chiar e nevoie sa iti scriu de 100 de ori??,veziti de ale tale nu te mai baga.
Hai ca esti culmea, doar i-am zis Mayei sa nu astepte reclamatia dupa model ca nu exista niciun model.
PS: Si eu sunt admin.

Brand
12-07-2013, 01:07 AM
Ce ar fi daca ne-am da decat cu parere PRO sau CONTRA urmata de argumente si am inceta sa raspundem al criticele playerilor revoltati si fara bune maniere gen Daniel aici de fata.

Demo-ul nu este tocmai concret , eu zic PRO unban dar cu atitudinea ta cred ca o sa te vedem in curand la sectiunea asta.

negrutzu
12-07-2013, 01:54 AM
Pai prea te bagi mai baiat,vad ca nu intri pe sv,nu sti despre ce e vorba,si tu lasi mereu comentari,fara nici un rost,si unde esti tu admin,ca pe clasic nu ai.

Teddy
12-07-2013, 02:15 AM
I-am spus Mayei ca nu exista model de reclamatie pe cs.wargods.ro si apoi am lamurit-o in legatura cu modelul vazut de ea. Intr-adevar nu prea are legatura cu topicul dar nu am vorbit nici in totalitate pe langa.
Ai dreptate, in ultimul timp nu prea am mai intrat pe clasic pentru ca m-am ocupat de server-ul meu dar AM ADMIN PE Cs.WarGods.ro;)

Daniel
12-07-2013, 09:37 AM
Nu am ip dinamic. Am alt cs de rezerva in pc. Am intrat si a mers, simplu. Am impresia ca dupa m-a banat. Regula nr.1: O ROG PE MAYA SA MAI INVETE AMX_MOD. Daca era sa am wall putea foarte usor sa foloseasca amx_blind. Hai v-am pupat! Mai invatati cs!

pitiku
12-07-2013, 10:33 AM
Dupa cum insista baiatu , copil . :contra: unban ! Maya nu e un admin ,, prost " . Da ban dar la fiecare are dovada ;) +1 maya !

Brand
12-07-2013, 10:49 AM
Pitikule vrei sa faci 1000 de postari pana la sfarsitul lunii?

XeLa
12-07-2013, 10:57 AM
Banul ramane cel putin o saptamana si nu ca joci codat ci pentru atitudinea ta.La fel si pe forum.
Noi muncim, ne strofocam creierii si vine un "terchea berchea" cu nasul pe sus sa ne dea noua sfaturi cum se joaca si cum sa procedam pe munca si banii nostrii.
Fa cu mana la flori si canta la alta masa Daniel.

-=MaX=-
12-07-2013, 12:56 PM
Imi cer scuze ca intervin din nou dar nu se mai poate asa, unii chiar plutiti pe langa sibiect...
1. Maya unde ai vazut tu la serverele noastre Model de Reclamatie??? Tu pe ce server joci? pe CS, Zombie si GunGame NU exista model de reclamatie pentru ca am considerat a fi inutil un astfel de model. De-a lungul timpului am intalnit multe situatii extrem de diferite incat nu poate fi conecput un model generalizat! Astfel ca nu este si nu va fi un astfel de model!
Ce trebuie mentionat in reclamatie este trecut la descrierea categoriei 'Reclamatii'.
2. Negrutu, nu inteleg de ce te-ai luat te Teddy de data asta! Omul a facut bine ca i-a atras atentia lui Maya! Ba mai rau, din faptul ca ai intervenit se poate intelege ca chiar exista astfel de model si ca Maya are dreptate, ceea ce e total eronat... Xela e cel care trebuie sa intervina in situatiile in care trebuie mustrati adminii.
3. Reclamatia este dreptul oricarui jucator de pe serverele noastre, daca el simte ca asta trebuie facut are tot dreptul sa o faca! Obligatia voastra ca admini este sa respundeti reclamatiei oricat de absurda ar fi! Daca ulterior este nevoie si de o cerere unban omul o va face de bunavoie! Sa nu va mai ptrind ca trimiteti oamenii de la reclamatii sa cereri unban fara motiv!!!
Care e diferenta? Pai la cereri unban se scoate banul sau nu se scoate, in schimb la reclamatii se scoate banul daca e in favoarea jucatorului dar se sanctioneaza si adminul!