PDA

View Full Version : Unban y2k SS



| SS | Dominic
11-07-2013, 08:25 PM
NUME: y2k SS
IP: 89.121.161.73
VARSTA: 23
ID DE STEAM: nu am
DATA: 11.07.2013
ORA: 19.00
HARTA: de_kabul
ADMIN: wgods_maya
MOTIV: nici eu nu stiu
MARTORI: de abia intrasem parca era venom
DOVEZI: poze
MENTIUNI: -

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

mZq
11-07-2013, 08:52 PM
Daca nai pozele la timp , pro unban

| SS | Dominic
11-07-2013, 09:01 PM
asa e rock.le-am avut imediat dupa ce am primit ban-ul. totusi nu inteleg ce e cu graba asta cu : "ai un minut ! " in fine. :)

Brand
11-07-2013, 09:17 PM
Poze clean PRO unban.

wLady-Maya
11-07-2013, 09:41 PM
Ai avut 2 min la dispozitie dar ai preferat sa iesi de pe server si sa-mi dai add dupa.Dupa ce mi-ai dat add ai spus ca nu le gasesti in cstrike.Dupa ce ti-am dat ban,brusc le-ai gasit.
Incarca-le cu girlshare in format bmp,te rog.

pitiku
11-07-2013, 09:44 PM
Clean baiatu , pro unban .

| SS | Dominic
11-07-2013, 10:14 PM
1 minut am avut.nu am iesit de pe server,pur si simplu mi s-a deconectat wireles-ul chiar in momentul respectiv si am bagat repede cablul.nu stiu sa bag coduri,dar sa mai joc cu ele si da,nu le gaseam ca am instalate 2 cs-uri si imi dadea folderul de la cel pe care nu il foloseam.puteai pur si simplu sa accepti pozele si sa scoti banul.aceeasi problema a avut-o mzq cu un jucator in seara asta,a luat pozele ,omu' era clean si i-a scos banul.nu era mai simplu asa maya? zic si eu,corecteaza-ma daca nu am dreptate.

poftim pozele

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

wLady-Maya
11-07-2013, 10:44 PM
1 minut am avut.nu am iesit de pe server,pur si simplu mi s-a deconectat wireles-ul chiar in momentul respectiv si am bagat repede cablul.nu stiu sa bag coduri,dar sa mai joc cu ele si da,nu le gaseam ca am instalate 2 cs-uri si imi dadea folderul de la cel pe care nu il foloseam.puteai pur si simplu sa accepti pozele si sa scoti banul.aceeasi problema a avut-o mzq cu un jucator in seara asta,a luat pozele ,omu' era clean si i-a scos banul.nu era mai simplu asa maya? zic si eu,corecteaza-ma daca nu am dreptate.

poftim pozele

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Eu nu scot ban-uri.Daca iti ofer o anumita limita de timp si nu o respecti din motive tehnice sau de orice alta natura e problema ta.Pro unban.

| SS | Dominic
11-07-2013, 10:51 PM
ok,fie :))

Teddy
11-07-2013, 11:01 PM
Pozele sunt curate, pro unban.
Incercati sa fiti mai indulgenti cand cereti pozele ca nu toti au net de mare viteza sau calculatoare performante. Unora pur si simplu le ia mai mult de 2 minute sa intre pe mess si sa dea pozele.

XeLa
12-07-2013, 12:46 AM
Ban scos.