PDA

View Full Version : Caut oameni pentru Host si Boost! Se ofera admin!



-=MaX=-
11-07-2013, 02:46 PM
Am nevoie de 1 om care sa ajute cu plata hostului la server. Suma necesara este de 50 de lei odata la 3 luni. Se ofera admin de OWNER!
Mai am nevoie de 3-4 oameni pentru boostul lunar de la GameTracker.rs. Suma necesara este de 20 de lei pe luna. Cei care vor contribui vor primi admin, grad pe forum si vor fi scutiti de boosturi prin sms!

Dati va rog reply aici sau mesaj privat cei care puteti sa ajutati! ;)

CrissPapusa
11-07-2013, 04:37 PM
da te pot ajuta dar numai de sambata sau mai tarziu

|HD|MeRceR*
12-05-2014, 07:29 PM
Pot sa ajut eu cu boostul lunar !

RaZz0R
09-06-2015, 12:18 PM
Am nevoie de 1 om care sa ajute cu plata hostului la server. Suma necesara este de 50 de lei odata la 3 luni. Se ofera admin de OWNER!
Mai am nevoie de 3-4 oameni pentru boostul lunar de la GameTracker.rs. Suma necesara este de 20 de lei pe luna. Cei care vor contribui vor primi admin, grad pe forum si vor fi scutiti de boosturi prin sms!

Dati va rog reply aici sau mesaj privat cei care puteti sa ajutati! ;)

Am "reinviat" acest post deoarece am fost informat recent ca avem mare nevoie de 2-3 oameni pentru plata hostului pentru a tine sv "in viata".
Modalitatea de plata a ramas aceasi pe care o stiti, anume: 50 lei/3 luni. Si tot cum stiti, se ofera gradul de OWNER celor care contribuie la plata hostului.
Cei care doresc sunt rugati sa lase reply sau sa ma contacteze pe privat.
Si tot odata rog adminii sa dea mesaje pe sv (amx_say), si sa anunte acest lucru. Cu cat gasim oameni mai repede cu atat mai bine, deoarece este o problema majora.


ROG seriozitate!!!

WarGods | KGB
07-10-2015, 06:14 PM
razorica sunt dispus sa contribui la plata hostului la serv de zm,50 lei/3 luni.Da-mi pm pe YM amx_kgb sau aici cu detalii sau nr cont bancar!Sau tre' sa il contactez eu pe Tiger!
Am id lui tiger ,doar spune-mi la cn apelez ptr plata host !