PDA

View Full Version : Nu aveti cui sa ii dati ban? X(



|gHoSt|^WaRrIoR
28-12-2010, 05:08 PM
Numele reclamantului : |gHoSt|^WaRrIoR
Numele reclamatului: Habar n-am
Descrierea situatiei : Eram pe server si deodata ma trezesc ca primesc ban nu stiu de la cine si nici macar motivul.Va rog sa imi scoateti banul,macar daca era pe merit da dar habar nam de ce l-am primit

FragNSTein
28-12-2010, 05:39 PM
Banul e de la mine si ramane. Motiv: silent aim!
Nu se face reclamatie, se face cerere de unban, in thread-ul specific.
Nu mai intri pe server fara steam. Punct.

|gHoSt|^WaRrIoR
28-12-2010, 05:42 PM
Ba tu esti..... intreaba-l ba desteptule pe <b>You have to register to ba able to see this link</b> ca era pe server cand am fost verificat plus ca desteptule nu mi-ai facut poza demo nimic inteligentule.Nu vreau sa fac nicio cerere de unban daca imi dati bine daca nu drum bun dar eu nu stau sa ma milogesc pentru ca mi-a dat un admin incapabil ban!

EDIT : Vreau si eu sa vad o dovada ca am silent aim adminule! X(

FragNSTein
28-12-2010, 05:51 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Oricum nu mai intri pe server fara steam si pentru cum ai vorbit.

P.S. Nu te mai milogi la adminii incapabili si zburda linistit pe alte servere.

|gHoSt|^WaRrIoR
28-12-2010, 09:45 PM
Bun.M-am uitat la demo-ul tau si vad mii de speculatii cum ca nu ii tremura tinta deloc.De ce ar tremura? :O Daca aveam silent aim ala de la ultima faza sa mor eu daca nu era dat cu cracii in sus de mult daca aveam coduri.Nu cred ca e nimic neobijnuit.Apropo daca vroiati sa scapati de mine de pe server puteati sa imi spuneti si plecam foarte frumos.Te rog draga admin sa imi zici si mie ce era suspect la felul in care jucam eu.Plus ca am un mouse bun si joc cu o sensibilitate de 4.3 .Ma rog astept replica unu alt admin cu rang mai mare decat ai tu si sper sa imi spui si mie ce ti se pare suspect.

GAbY
28-12-2010, 10:00 PM
Cod nu trb neaparat sa tremure tinta casa ai cod;)

AlieN
28-12-2010, 10:25 PM
Cod nu trb neaparat sa tremure tinta casa ai cod;)

poate ii tremura mana de la stres:D...cn stie:))), dar cateodata ai momente de prea dai:|
nu stiu ce sa zic...dar cum a spus si frag mai bn ti-ai lua steam;)si stai linistit
mi-am spus parerea...sa nu va luati de mn:)))daca am spus ceva gresit:))

|gHoSt|^WaRrIoR
28-12-2010, 10:41 PM
Bine prieteni maine ne intalnim pe server si o sa am steam dar vreau sa fie si adminul fragnstein ca sa vada ce inseamna sa fi bun nu ca el care atunci cand vede pe unu ca da cateva hs-uri gata cod.Maine seara sper sa ne vedem pe server si vedem daca sunt codat X(

AlieN
28-12-2010, 10:52 PM
Bine prieteni maine ne intalnim pe server si o sa am steam dar vreau sa fie si adminul fragnstein ca sa vada ce inseamna sa fi bun nu ca el care atunci cand vede pe unu ca da cateva hs-uri gata cod.Maine seara sper sa ne vedem pe server si vedem daca sunt codat X(

bai omule eu nu iti vreau raul..eu de felu meu sunt mai bun(asa la suflet:)))) dar sti u cum pana la o limita...eu pur si simplu mi-am spus parerea
nu ma intereseaza ce face frag cu u..ti-am spus doar sa iti iei steam si sa joci pe serv linistit, atat;), nu vreu sa-mi demonstrezi mie k sti cs...capisi
bft

MaDDoX
29-12-2010, 01:21 AM
banul ramane, eram de fata !

Costi
29-12-2010, 01:50 AM
Stai linistit Razvane (warior) si cu steam si tot mi-am luat ceva ban-uri pe motiv de cod.
//off:A decazut mult serverul; cand am inceput sa joc pe el altfel stateau treburile insa v-a dat Max mana libera si v-ati luat-o in cap.

Sky
29-12-2010, 07:26 AM
Ba sa-mi arate si mie cineva de unde sa iau si eu "silent aim" din asta ca vreau sa joc codat :) Costi tu ai dreptate in felul tau, dar nu Max da maini libere aici, mainile libere le are fiecare admin in parte, ce face cu ele respectivu' e numai problema lui.

FragNSTein
29-12-2010, 10:47 AM
Vezi ca mi-a dat mie Maddox un programel cu tot cu degetul lui. Mi-a dat degetul ala fara amprenta ca sa nu ne prinda astia! :))
@ Costi, cand jucai tu aici? A decazut serverul de ce? Ca sunt mai multi admini si mai putini codati? Cand s-a gresit s-a recunoscut, asa ca nu va mai dati toti mot acum.
@ Ceru: Mi se pare ca ma certi putin. :) Te-ai uitat la demo?
Ban-ul ramane. Intri cu Steam Razvan, joci. Fara steam nu intri. Si daca te prind cu steam crackuit nu mai calci pe server nici daca ai steam original pe urma.

Costi
29-12-2010, 01:49 PM
/off: Mai mult ≠ mai bine
Eu am inceput sa joc din vara, recomandat fiindu-mi serverul de un prieten. Am devenit un jucator fidel datorita adminilor care atunci aveau o atitudine profi, insa acum, cum am mai spus, iar acum reformulez, si-au luat nasul la purtare si fraier am fost cand am zis sa las de la mine.
Sunt curios cum e steam-ul ala crăcit.

|gHoSt|^WaRrIoR
29-12-2010, 02:31 PM
Acum poate imi dati unban ca sa pot sa joc X(

Sanchez
29-12-2010, 05:52 PM
De multe ori se dau ban'uri si la ochi,asta nu-i o problema deosebita,sunt situatii evidente si nu-i musai demo,poze...spre deosebire de acele sv're care le invocati unde adminii sunt mai profi decat ai nostri,mergeti acolo si jucati daca puteti,daca nu ramaneti aici si rezumati'va numai la a comenta strict la subiect fara tamponari ascutite de mari inteligenti ca nu intra nimeni in erectie de cum dezbateti voi impotriva adminilor.

FragNSTein
29-12-2010, 07:39 PM
Ghost te astept atunci cu o cerere la rubrica unban, unde poti lasa ip-ul.

-=MaX=-
09-01-2011, 04:49 AM
intr-adevar sunt inca prin liste anumiti admini care nu sunt bine pusi acolo dar in cateva zile nu vor mai fi... peste 50% dispar, o sa fac de-mult-promisa curatenie intre admini :)

se vor elibera locuri noi pentru cei care binevoiesc sa ajute WarLordsul ;)