PDA

View Full Version : cerere marire grad admin :petryca



petryca
27-12-2010, 02:14 PM
NICK: petryca
VARSTA: 15
ID DE STEAM: n-am dar imi iau nuj cand ca acuma e criza...
ID DE MESSENGER: petryca_closcaru
EXPERIENTA: 2 ani si ceva
TIMP JUCAT: 350 ore
PERIOADA: seara,week-end
MOTIV: doresc sa ajut comunitatea intr-un mod mai placut atat ptr playeri cat si ptr mine . recunosc ca in ultima vreme am fost mai nelasator dar...am vrut sa respect regulamentul
REDIRECTE:tin 1500 si as dori sa te uiti la evidenta
doresc pareri si din partea jucatorilor deoarece si acestea sunt importante ptr mine
va multumesc anticipat

TnT | Profesional*
27-12-2010, 02:23 PM
PRO ! dar pe parcurs te rog eu sa ati cumperi steam, vezi cum faci tu spargi o banca sau furi un telefon ;)

Tiger
27-12-2010, 03:06 PM
PRO ! dar pe parcurs te rog eu sa ati cumperi steam ;)

La fel... degeaba iti dau Pro (cu conditia sa o lasi mai moale in unele cazuri), Max a spus clar ca ne trebuie steam ... mai ales daca ceri upgrade la admin...

PS: decizia o ia Max

petryca
27-12-2010, 10:59 PM
asa e dar am sa incerc. in ciuda activitatii mele de pe warlords as fi incantat a mi se da o marire deoarece am creat in ultimele 2 luni 5 servere inclusiv unul de zombie biohazard dar nu voi putea niciodata ajunge sau chiar intrece performantele facute de max. spun acest lucru(ca am creat servere) pentru a ajunge la concluzia ca ma pricep muuult mai bine la Adminat .
Multumesc
Si...Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi va doresc!!!

NnZoR
01-01-2011, 01:07 PM
Bha iar iti maresti gradu Pro de la mn:P

killer
01-01-2011, 03:25 PM
Pro!!!!!!!!!

cosmin98
01-01-2011, 04:37 PM
Pro

M@ryus
04-01-2011, 04:13 PM
Hai si un PRO de la mine ca sa nu te ineci:))glm;)

M.J
08-01-2011, 02:15 PM
Petrica, steam'mul costa 8 euro <b>You have to register to ba able to see this link</b>
da'o dreacu n-ai (8x4.3) 35 lei in casa.. mi-e greu sa cred...
kt dsp admin... Mare PRO de la mine..

-=MaX=-
09-01-2011, 04:04 AM
Pentryca dupa cum ai vazut te-am recompensat pana acum fara sa ceri... mi-a placut ca ai facut reclama serverului, ca ai ascultat de mine si te-am promovat...
Ti-am marit adminul, i-am facut slot fratelui tau si am trecut cu vederea mai multe chestii chiar daca la redirecte nu am vazut chiar ce am vrut sa vad...
Ti-am pus momentan o litera la admin. Fara Steam nu vei mai primii alt upgrade. Dupa cum am spus mai devreme fara Steam si Redirecte nu se mai fac mariri de admine ;)
Sunt generos dar in limita bunului simt si respectului fata de WarLords!

petryca
11-01-2011, 08:35 PM
iti multumesc max asa este si imi cer scuze ca am fost si recunosc chiar asa,,nesimtit" ca asa am fost. Imi voi lua steam caci fara steam nu e cs.
ms si spor la zombilit

-=MaX=-
12-01-2011, 01:35 AM
te astept cu ID de Steam ;)