PDA

View Full Version : Am fost atacati din nou! Un mic ajutor...



-=MaX=-
02-07-2013, 03:25 PM
Dupa cum ati observat deja am fost hackuiti din nou, de data asta detul de urat...
Dupa 2 ore de nefunctionare, a fost schimbata parola la cPanel si a fost stearsa baza de date a siteului si a forumului...
Am rusit sa recuperez partial cateva posturi din backup, si am imbinat cu ce am mai avut eu prin PC incat am reusit cat de cat sa aduc la zi continutul sters...
Rog pe cei care au avut conturi noi sa le refaca, la fel si cererile de admin/slot, unban, etc...

Am nevoie daca a citit cineva regulamentul de la CS, Zombie sau GunGame sa-mi dea un PM cu ce tine minte ca a fost adaugat nou in regulament! Ca trebuie sa le completez din nou si nu mai tin minte chiar tot.

De asemenea, daca depistati probleme de functionare la site va rog sa-mi dati PM.
Multumesc lui daniel_San pt ajutor ca daca nu si acum imi storceam creierii cu tabelele din baza de date...

Esky
02-07-2013, 07:13 PM
Ieri toata ziua au aparut erori una peste alta...cand dadeai pe Posturi noi direct eroare...

bLLue
02-07-2013, 07:48 PM
Max, invidia e mare nu stii cum este cand vede ceva frumos se mira cum sa strice haideti sa fim toti uniti si sa nu ne lasam batuti:)

pitiku
02-07-2013, 08:44 PM
Unii chiar nu au ce face ? Dragi cica ,, hakeri " luati-va o meserie stabila ,cersitul , in loc sa stricati munca altora ! Cu ce va incurcat pe voi aceasta comunitate ?

WarGods | AbySs
03-07-2013, 07:48 PM
Felicitari but BoSS pentru forum, ai folosit vanish si acum straluceste de frumueste :X

M!G0
17-07-2013, 09:54 AM
Hackeri merita omorati !!! :)) Vati chinuit pe forum si ei vine si strica tot :(

-=MaX=-
17-07-2013, 10:13 AM
Da si de la data primului post am mai fost atacati de inca 2 ori... azi au fost stricat 8 tabele din baza de date...

pitiku
17-07-2013, 10:27 AM
mie nu imi mai merge wac si nu pot intra pe server , ma da afara

mZq
18-07-2013, 10:02 PM
Oamenii fara viitor ....Poate le este ciuda ..nah ce vrei ..

maxkills
19-07-2013, 08:31 AM
Si daca tot ataca ce primesc?
Is prosti de dau in gropi...............
Cum au spus si ceilalti le este ciuda