PDA

View Full Version : Reclamatie pt ban permanent



El Shaarawy
30-06-2013, 04:56 PM
ba voi va bateti joc de mine ????
ce fel de motiv e asta cu "pa" pt gag ??? Nu mai are voie omu sa comenteze ounu ca nu ii place mapa si imi da ban uitati ce a scris "

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 66
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Ai fost banat pe acest Server de Adminul wGods | Rapid1923.
[AMXBans] Esti banat permanent.
[AMXBans] Nick-ul pe care ai primit ban : El ShAaRaWyda
[AMXBans] Motivul : ' pa '
[AMXBans] Poti formula o plangere @ <b>You have to register to ba able to see this link</b>
[AMXBans] SteamID-ul tau : ' VALVE_ID_LAN '
[AMXBans] IP-ul tau : ' 78.97.223.142 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : Esti banat. Verific" pai daca nu se ia nici o masura chiar ca e culmea :@

DiRT
30-06-2013, 05:20 PM
El sharawy crezi ca nu exista martori? Dar treaba cu "Daca imi dai ban permanent atat iti trebuie,ca are cine sa mi-l scoata?" Rapid a incercat sa vb frumos cu tine dar tot nu te-ai potolit" asa ca si-a facut meseria

negrutzu
30-06-2013, 05:52 PM
Prietene,reclamatia asta nu o sa ti se ia in considerare,urmeaza modelu de reclamatie,si nu cred ca rapid ti'a dat ban degeaba :)

Rapid1923
30-06-2013, 05:58 PM
Ti-au zis toti sa te potolesti ca sunt satui de tine si de limbajul tau, apoi am intervenit si eu, ti-am dat gag si ai recidivat. Ai spus ca vorbesti cum vrea pl ta, ca daca indraznesc sa-ti dau ban are cine sa ti-l scoata etc. Am fost uimit de calmul meu, in consecinta te-am rugat iar sa te controlezi si ai fost si mai abitir. Nu mi-a mai ramas decat sa te linistesc . Imi cer scuze pentru motivul banului, cel real pentru tine si comportamentul tau sfidator ar fi ... " ca asa vrea pl mea". Ciao.

XeLa
30-06-2013, 06:43 PM
Banul ramane cel putin o saptamana , aici il las pe Rapid sa decida.

tc