PDA

View Full Version : Reclamatie WarGods | Tenze



Lopataru
24-06-2013, 12:17 AM
Reclamatie: WarGods | Tenze
Martori: GrasuXXL, Global
Data: 22.06.2013
Ora: 18:00 - 20:00
Motiv: Individul acesta numit Tenze se crede cam mare si tare pe server. Adica sa va zic inceputul: A intrat pe server innebunindu-ma sa ii dau fb lui madaa aia. Apoi cand l-am refuzat de mai multe ori mi-a dat gag ca cica "am injurat inainte" [defapt am injurat ceva cu vreo 2-3 ore inainte si am luat gag automat de la server]. <b>You have to register to ba able to see this link</b> Dupa cum se vede, zice ca am injurat mai devreme, dar defapt noi vorbisem despre fb lu aia, si apoi cand i-am zis "de ce ma ignori" mi-a dat gag pt "limbaj"... Infine, sa trecem mai departe. Cand l-am intrebat dc imi da gag asa fara motiv si i-am zis ca o sa ii fac reclamatie pt asta, si apoi el a inceput sa zica "eu sunt admin vechi, nu are ce sa imi faca abyss" de parca se trage el de sireturi cu ownerul. Daca nu respectam regulile trebuie sa fim sanctionati, cum mi se pare si normal. Uita-ti dovezile la ceea ce am zis inainte:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
-Un alt motiv ar fi ca m-a jignit [m-a facut ghiolban si taran] pe o mapa cu o cutie invizibila pt ca i-am zis la grasu "iti iese curu pe afara" pentru ca i se vedea fundu prin cutie.[il am ca martor pe grasu].

Esky
24-06-2013, 09:37 AM
Scuzati-ma ca ma bag da tenze asta asa ii si pe Furien...partea cu faza ca nu are ce-i face abys ii sub orice critica!

WarGods | RbN
24-06-2013, 10:26 AM
Pai lopataru din ce ne-a zis ca s-a intanplat are dreptate,eu am fost pe server doar in acel moment ma concentram mai mult pe joc ;)
Sunt sigur ca o sa vina tenze cu o explicatie :P
Faza cu abys si cu cutia invizibila eu cred ca n-am mai fost pe server ;)

fzr_forzarapid_heavenboy
24-06-2013, 10:44 AM
Dupa ce a-ti zis voi...Tenze Heel Turn

Power.
24-06-2013, 11:33 AM
Sustin ce a spus si Daihatzu, nu mi se pare ceva corect, ca un admin sa se sustina, ca nimeni nu are ce sa-i faca prin anumite motive aberante. Eu tot sustin faptul ca pe server/forum suntem egali, atata timp cat respectam orice regula impusa. Parerea mea, ca admini/sloturile sa nu se mai creada superiori prin diverse motive, asta insemnand prin donatii pentru server sau prin fidelitatea adusa serverului.

circaru
24-06-2013, 11:42 AM
mda tenze are o parte din vina dupa cate vad,nu trebuie sa se dea mare cu adminul sau ca nu are ce sa-i faca abyss,lucrurile nu stau chiar asa,iar legat de tine lopataru esti sub orice critica si parerea mea este ca trebuie sa ne parasesti

WarGods | -=T3nz3=-
24-06-2013, 01:45 PM
Fratee deci so luam de la capat ....

1) Am intrat pe server linistit ... si cind de odata ma cauta dani si Hannibal pe mess spunind " fratee dai gag lui Lopataru ca nea injurat mai devreme "
2)Eu vazindui vaitinduse I-am dat baiatului gag
3)Dupaceea el incepea sa zica " am facut poza... iti fac reclamatei etc "
4)Am si 3 martori ( Hannibal , Dani si Grasuxxl )
5) El incepu sa ma ameninte i-am intorso si eu spunindui " bai copile sunt admin vechi si nu ma prins nici odata cu cod nu am injurat si numi ia adminu pt ca ai venit tu de 1-2 zile si imi faci reclamatie "


Asta a fost sa va zic ;)
Astept raspunsul lui Lopatarul sami zica daca e ceva mintil in tot subiestul asesta
Bine inteles lu a lui abyss ;) ;)

WarGods | AbySs
24-06-2013, 02:43 PM
T3nz3 si in al 9 lea ceas vi cu scuze penibile desi am incercat sa va invat mai bine de atat.
1. Am spus de N ori ca nu dau gag/kick/ban etc lu' X pentru ca spune Y ca a injurat sau altceva, sanctionezi un player pentru ceva ce il vezi tu ca face nu ce zice altu, hai sa spun si eu ca X injura sa ii dea adminu gag ca nu il suport.
2. Ai admin doar cand iti convine, cand nu ai chef tu sa adminezi lasi sa se faca reclama si ce mai vor ei, te doare un fund si te joci linistit. Pentru ce ai plans asa mult dupa grade nu inteleg, macar de aratai ca meriti admin mare pentru ca sti ce faci.
3. Orice scuza ai aduce acum este egala cu zero. Ai afisat pe sv ca noi am fi corupti si ca unii admini pot face ce vor, deci tot tu va trebui sa suporti pedeapsa pentru a arata ca nu este asa.
4. Cu ce drept faci tu un player "mucos" ?

Luand in considerare toate astea si faptul ca mi-ai cerut pe mess sa trec cu vederea peste asta(incredibil mai esti), ai accesul la ban scos deci degradat la helper.