PDA

View Full Version : unban ECO.



Unchiu|Nelu
09-06-2013, 05:24 PM
NUME: ECO
IP: ip-ul pe care ai luat ban. 79.114.149.149
VARSTA: -
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam. -
DATA: data cand ai luat ban. azi
ORA: ora exacta sau perioada cu aproximatie. 17
HARTA: harta pe care ai luat ban. vezi poze
ADMINI PE SERVER: adminii prezenti in momentul banarii. acelasi pitik fara noima
MOTIV: motivul pentru care crezi ca ai fot banat. de ciuda
DOVEZI: in cazul in care acestea exista (poze, demo, copie din consola...)
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Alte detalii cu privire la eveniment
deci, nu-mi instalez WAC ul lu peste prajit ca zice unu sau altu, intelegeti sau vreti desen ca pt ********i ? am sa rezolv prob cu mess ul pt a-mi usura treaba, sa nu mai postez pozele pe forum.
Dar sa inteleaga si neuronu ala obez si lenes pe care-l detineti, atata timp cat in regulamentul serverului, nu scrie ca este OBLIGATORIU wac ul, nu are nimeni de ce sa nu ma lase sa joc pe server fara wac, pricepe neuronu sau ma repet ? Daca aveti obiectii, vb cu cel care a facut regulamentul, adica Max daca nu ma insel.

pitiku
09-06-2013, 05:34 PM
Eu ti-am dat ban . I-am spus sa bage wac pentru a n`spe mia oara si nu a dorit . In plus de vb urat stie . Eu sunt total :contra: unban .Daca i se va da unban eu ma retrag .Foarte bine si frumos ca nu stau sa ma ia peste picior unu care a facut 7 mi de cereri un ban pentru ca nu vrea sa bage un amarat de program . Multumesc .
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Teddy
09-06-2013, 05:37 PM
Citez ceea ce ti-a spus XeLa (ownerul) la cererea trecuta de unban: "Oricare dintre admini ii poate impune unui jucator "dubios" sa foloseasca wacul.Ti`a cerut Pitik si trebuia sa`l asculti, are tot dreptul , face parte din categoria adminilor.
Daca nu ai wac-ul on cand intri pe server ai ban permanent, sa nu mai existe nici o problema.Rog adminii sa fie foarte atenti!
Ai unban!"
Cred ca scrie destul de clar.

Sky
09-06-2013, 05:41 PM
deci, nu-mi instalez WAC ul lu peste prajit ca zice unu sau altu, intelegeti sau vreti desen ca pt ********i ? am sa rezolv prob cu mess ul pt a-mi usura treaba, sa nu mai postez pozele pe forum.
Dar sa inteleaga si neuronu ala obez si lenes pe care-l detineti, atata timp cat in regulamentul serverului, nu scrie ca este OBLIGATORIU wac ul, nu are nimeni de ce sa nu ma lase sa joc pe server fara wac, pricepe neuronu sau ma repet ? Daca aveti obiectii, vb cu cel care a facut regulamentul, adica Max daca nu ma insel.

Incearca sa nu mai vorbesti la plural prietene, nu ma intereseaza problema in speta aici dar ma deranjeaza ca o arzi la plural cu arogante. Si asa ca fapt divers...are voie ca admin sa-ti ceara sa joci cu WAC.

Unchiu|Nelu
09-06-2013, 06:17 PM
Incearca sa nu mai vorbesti la plural prietene, nu ma intereseaza problema in speta aici dar ma deranjeaza ca o arzi la plural cu arogante. Si asa ca fapt divers...are voie ca admin sa-ti ceara sa joci cu WAC.

de ce sa nu vb la plural ? prob e la tine amice, daca te simti in oala cu pricina, e numai prob ta, eu nu m-am referit la o persoana anume, si nu m-am referit la toti adminii. ROGER ?!

PS: ai spus bine, are voie sa-ti ceara, dar nu are voie sa-ti impuna, nu are voie sa te oblige, sper ca faci diferenta :)

Unchiu|Nelu
09-06-2013, 06:21 PM
Citez ceea ce ti-a spus XeLa (ownerul) la cererea trecuta de unban: "Oricare dintre admini ii poate impune unui jucator "dubios" sa foloseasca wacul.Ti`a cerut Pitik si trebuia sa`l asculti, are tot dreptul , face parte din categoria adminilor.
Daca nu ai wac-ul on cand intri pe server ai ban permanent, sa nu mai existe nici o problema.Rog adminii sa fie foarte atenti!
Ai unban!"
Cred ca scrie destul de clar.

nu ma intereseaza ce a spus unu si altu, ma repet ca neuronu tau nu proceseaza cum trebuie, unde scrie in regulament ca este obligatoriu ? ia arata-mi tu mie, si daca asa scrie, am sa instalez wac ul, dar iti spun eu ca nu scrie, si daca nu scrie, nimeni nu este peste regulament, poate doar cel care l-a facut, adica Max, sa-ti dau si un ex, poate pricepi: este fix ca intr-o tara ca Rom, sunt legi, legi care trebuie respectate (treaba e ca oricum nu se respecta) dar, nimeni nu este peste lege, unde-i lege nu-i tocmeala, ai auzit expresia asta ? plsu ca, unde-i prob ca postez pozele pe forum ? sau unde-i prob c atrimit pozele pe mail (prin link-uri uploadate normal) ? asta sa-mi zici tu mie.

Unchiu|Nelu
09-06-2013, 06:24 PM
Eu ti-am dat ban . I-am spus sa bage wac pentru a n`spe mia oara si nu a dorit . In plus de vb urat stie . Eu sunt total :contra: unban .Daca i se va da unban eu ma retrag .Foarte bine si frumos ca nu stau sa ma ia peste picior unu care a facut 7 mi de cereri un ban pentru ca nu vrea sa bage un amarat de program . Multumesc .
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

stii de ce ti-am spus asa ? pt ca ai vazut ca nu vreau sa instalez WAC, si mi-ai facut poze, nu mi-ai facut poze pt ca-s codat, ai facut doar pt simplu fapt ca nu am vrut sa instalez, iar pt asta da, esti un ******** de copil. stai tu si joaca cu 2-3 insi pe server pt ca eu nu vreau sa-mi bag wac u lu peste.

Teddy
09-06-2013, 06:55 PM
In primul rand te-as ruga sa te calmezi ca daca contiunui cu atitudinea asta tot tu vei avea de suferit. Intr-adevar in regulament nu scrie ca WAC-ul e obligatoriu pentru ca nu e, dar scria asa cum ti-a spus si XeLa ca un admin ii poate impune (adica sa oblige pentru neuronul tau) unui jucator sa joace cu WAC. Nu bagi WAC-ul, nu mai calci pe server, ti s-a explicat destul de clar treaba asta dar tu continui cu atitudinea asta de tarabostes. Iar la faza cu "unde e problema ca postez pozele pe forum", eu nu am zis nimic legat de acest aspect, nu inteleg de ce imi imputi mie aceste lucruri.

Rapid1923
09-06-2013, 07:07 PM
Deja esti nesimtit amice. E simplu, ti s-a cerut sa joci cu wac, te conformezi. Nu vrei, nu-i nici o problema, mai sint alte servere. Insa daca mai vad ca jignesti o singura data ai ban si pe forum.
Asadar ca o concluzie, ai voie pe server doar cu WAC on. Ciao.

Later edit: Aaaa ca tot uitasem , ia si BELESTE bine ochii aici amice. Regulamentul pe care l-ai citit e vechi din 2010, wac-ul a aparut un an mai tarziu, deci s-a omis update-ul si la serverul principal. Diseara il voi completa ca sa nu mai ai nimic de comentat. Spor la lecturat!

<b>You have to register to ba able to see this link</b>!&highlight=obligatoriu+playeri

Unchiu|Nelu
09-06-2013, 07:57 PM
Deja esti nesimtit amice. E simplu, ti s-a cerut sa joci cu wac, te conformezi. Nu vrei, nu-i nici o problema, mai sint alte servere. Insa daca mai vad ca jignesti o singura data ai ban si pe forum.
Asadar ca o concluzie, ai voie pe server doar cu WAC on. Ciao.

Later edit: Aaaa ca tot uitasem , ia si BELESTE bine ochii aici amice. Regulamentul pe care l-ai citit e vechi din 2010, wac-ul a aparut un an mai tarziu, deci s-a omis update-ul si la serverul principal. Diseara il voi completa ca sa nu mai ai nimic de comentat. Spor la lecturat!

<b>You have to register to ba able to see this link</b>!&highlight=obligatoriu+playeri

mi s-a cerut, nu mi s-a impus, cunosti diferenta ? si atunci de ce atata tam tam ca nu vreau sa instalez ? daca el in regulament nu e obligatoriu...si nu ma intereseaza cand a aparut, ce update are si ce nu, pe mine ma intereseaza ce e scris acolo, intelegi tu ? si ureaza spor la lectura adminilor pe care i ai in subordine, ca ei nu fac diferenta intre cerut si impus :)

Teddy
09-06-2013, 08:37 PM
"Oricare dintre admini ii poate IMPUNE unui jucator "dubios" sa foloseasca wacul." E nevoie sa iti desenez ca ti s-a impus atat de adminul Pitiku cat si de ownerul XeLa sa intri cu WAC? Si stiu sigur ca amanuntul asta cum ca un admin poate impune unui jucator sa intre cu WAC era undeva prin regulament dar nu mai gasesc ca iti citam exact din regulament nu din spusele lui XeLa.

Tygru
09-06-2013, 09:04 PM
Oameni buni ce trebuie sa dam atatea si atātea explicații vrea sa instaleze acest program (WAC) joaca, nu vrea pa larevedere !!!

Brand
09-06-2013, 09:12 PM
Oameni buni ce trebuie sa dam atatea si atātea explicații vrea sa instaleze acest program (WAC) joaca, nu vrea pa la revedere !!!

Exact!

wLady-Maya
09-06-2013, 09:23 PM
mi s-a cerut, nu mi s-a impus, cunosti diferenta ? si atunci de ce atata tam tam ca nu vreau sa instalez ? daca el in regulament nu e obligatoriu...si nu ma intereseaza cand a aparut, ce update are si ce nu, pe mine ma intereseaza ce e scris acolo, intelegi tu ? si ureaza spor la lectura adminilor pe care i ai in subordine, ca ei nu fac diferenta intre cerut si impus :)

Te crezi tare istet,nu? Apari aici cu atatea figuri si atata falsa siguranta de sine incat ai zice mamă mamă ce tip "bazat".Esti un tip istet,da,dar nu mai istet decat noi.Si daca tot dezbatem atat diferenta dintre a " a cere" si "a impune" afla ca eu nu iti impun wac-ul dar daca te prind pe server o sa-ti fac 123467 de mii de poze doar pentru ca asa vreau eu si pentru ca,avand in vedere ca tu nu ai wac on ghici ce? O sa faci cate 3 cereri de unban pe saptamana pana o sa te saturi si o sa-ti bagi singur wac fara sa mai faci atatea comentarii.Lasa tipule toata paranoia asta la o parte daca vrei sa-ti fie tie bine.Nu obligam/impunem wac-ul playerilor tocmai pentru ca le dam posibilitatea de a alege:"Vrei sa joci mai linistit sau nu?" E simplu.O seara placuta in continuare.

pitiku
09-06-2013, 09:51 PM
Eco devi cam nesimtit si eu nu vreau sa ma cert cu cei mari ( brand maya xela croco sky rapid si restul staffului ) pentru tine . Pentru ce ? ca esti arogant tu . Te prind pe sv fara wac de la mine ai ban fara nicio suparare . Si terminam cearta .

Unchiu|Nelu
09-06-2013, 10:09 PM
Te crezi tare istet,nu? Apari aici cu atatea figuri si atata falsa siguranta de sine incat ai zice mamă mamă ce tip "bazat".Esti un tip istet,da,dar nu mai istet decat noi.Si daca tot dezbatem atat diferenta dintre a " a cere" si "a impune" afla ca eu nu iti impun wac-ul dar daca te prind pe server o sa-ti fac 123467 de mii de poze doar pentru ca asa vreau eu si pentru ca,avand in vedere ca tu nu ai wac on ghici ce? O sa faci cate 3 cereri de unban pe saptamana pana o sa te saturi si o sa-ti bagi singur wac fara sa mai faci atatea comentarii.Lasa tipule toata paranoia asta la o parte daca vrei sa-ti fie tie bine.Nu obligam/impunem wac-ul playerilor tocmai pentru ca le dam posibilitatea de a alege:"Vrei sa joci mai linistit sau nu?" E simplu.O seara placuta in continuare.

pt ce ban ? daca rezolv mess ul si dau pozele pe mess, care i prob ?

Rapid1923
09-06-2013, 11:11 PM
Ia gata ca te-ai distrat destul. Cum il prindeti fara WACon, il banati direct.

Si ca sa fii tu impacat <b>You have to register to ba able to see this link</b>!&p=33#post33 , special pentru tine istetule!

Topic closed!

-=MaX=-
10-06-2013, 01:47 PM
Ce nesimtire frate! :)) Adica au ajuns adminii sa se roage de un jucator sa intre cu WAC? Hai sa fim seriosi!
Regulamentul era destul de clar, ma mir a fost loc de interpretare, tocmai la asta m-am referit cand am spus ca unui jucator ii se poate solicita prezenta pe server cu WAC, trebuia oare sa mentionez ca nu se accepta refuzuri? Asta deja tine de educatie si bun simt si nu o sa fac veci educatie civica cu jucatorii! Unii chiar ganditi ca niste troli!
Uite-te ca esti atat de cult incat in loc sa pui pozele intr-o arhiva cum scrie in model, le-ai bagat pe imageshack.us! Si mai ai tupeul sa vii cu arogante de genul asta!
Sentinta e simpla, ori cu WAC, ori pa! Nu faci decat sa ne strici imaginea cu prezenta ta pe server!

PS: Regulamentul a fost actualizat undeva in iarna si va fi actualizat din nou pentru ca sunt mai multe completari de efectuat, va rog sa imi dati PM daca mai doriti alte modificari/adaugari.
PS2: Rapid, vezi ca in penultimul link postat ai prezentat regulamentul de la serverul de Respawn.