PDA

View Full Version : Cerere Admin Askkk



Askkk
07-06-2013, 10:57 AM
GRAD:Vip.. Sau ce grad credeti voi ca merit..Nu pot sa zic eu.(din lista de jos de la Observatii)
NICK: Askkk
VARSTA: Am 12 ani dar o gandire matura :)
ID DE STEAM:Nu am steam.. Inca. Dar o sa fac rost imd ori orginal ori Crack-at
STEAM ID: -
ID DE MESSENGER: Pufulete.pufulete92@yahoo.com
EXPERIENTA: 2 Ani. Am exeperienta buna am avut si detinator.
TIMP JUCAT: Joc de 2 -3 zile dar o sa fac multe ore si zile. Cand ma pun pe un server raman calumea.
PERIOADA: Pai deocamdata joc cam de la 3 pana la 7 in weekend joc toata ziua iar peste 2 sapt cand iau vacanta non-stop.
MOTIV: Vreau sa ajut serverul sa fie populat si sa urce in top!
CUNOSTINTELE: Poi stiu cat de cat putin in amxmodx. Stiu sa dau grade sa adaug harti etc. Si stiu sa fac harti cs. Nam ami facut de mult dar mai stiu cum se face.
PROMOVARE: Deocamdata nu am bani. Am mai donat pe ascuns ca nu ma lasa parintii. Cat de curand fac rost de bani donez vr 5 euro. Pana atunci fac reclama pe alte servere si la mess.
CE CULOARE ARE URSUL? : Ur5ul are cvloarea lila-n dungi cu picatele.

Va multumesc anticipat!
Cu stima Askkk.

YourFaceHD
07-06-2013, 03:51 PM
Pro te respect ma respecti Pro Helper ai fost Owner si ai fost cel mai bun

Askkk
07-06-2013, 04:10 PM
Pro te respect ma respecti Pro Helper ai fost Owner si ai fost cel mai bun
Multumesc. Si tu ai fost unul dintre adminii mei preferati. Si inca faci o treaba excelenta.

|[TnK]|Mysan02
07-06-2013, 10:23 PM
Ce sa zic..Imi place cererea ta..Si vad ca stii sa respecti..In calitate de V.I.P iti dau un PRO

Askkk
07-06-2013, 10:39 PM
Multumesc! Azi am stat 9 ore pe server:)) Am jucat toata ziua:) Lafel voi face si in zilele urmatoare.

leeo
08-06-2013, 12:13 PM
Mai ce pot spune e ca imi place cererea ta cunostinte ai cat de cat ai ore pentru slot ai fost si owner.. din partea mea ai pro dar sper sa faci cat mai multe ore jucate:)

Askkk
08-06-2013, 12:17 PM
Mai ce pot spune e ca imi place cererea ta cunostinte ai cat de cat ai ore pentru slot ai fost si owner.. din partea mea ai pro dar sper sa faci cat mai multe ore jucate:)
Multumesc! O sa fac ore multe! Si vreau sa ajut serverul sa nu mai faca toti ce vor pe el. Sa nu se injrue sa nu se jigneasca. Suntem un server frumos si puternic si nu e frumos.. Pierdem plaiery din cauza unor jucatori! Eu asta vreau sa repar sa ajunga serverul asta foarte sus!

Tiger
08-06-2013, 12:24 PM
Vrei VIP? Donezi 1 euro prin serviciul de boost! Vrei admin? Atunci nu mai sta cu zecile de ore pe spectator : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Cerere acceptata ca slot si nimic mai mult !

:locked: