PDA

View Full Version : New maps



Espada Nr.5^Effect^
06-06-2013, 02:23 PM
Cum in ultima vreme dimineata si dupa-amiaza avem destul de putini playeri pe server,iar hartile mici se tot repeta vreau sa vin si eu cu o idee de harti noi mici pentru acest server:

1.Fy_ground se prezinta ca o harta simplista in care armele se gasesc pe jos impreuna cu grenazi.

Fiind o harta de tip fy_ armele nu se pot cumpara.

Este ideala pe server atunci cand numarul playerilor este sub 10.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>*********.com/harti-cs/29-fy-fight-yard/848-fyground.html


2.FY_tek o harta simpla aduce foarte mult cu fy_snow dar cu un decor mai modern si mai placut

<b>You have to register to ba able to see this link</b>*********.com/harti-cs/29-fy-fight-yard/154-fytek.html

3.fy_out O alta harta care seamana cu fy_snow (ma axez pe asemanarile cu aceasta mapa pentru ca vad ca este foarte ceruta pe serverul nostru)

<b>You have to register to ba able to see this link</b>*********.com/harti-cs/29-fy-fight-yard/774-fyout.html

4.Fy_cluj o harta pe care tin sa adaug ca este folosita pe foarte multe servere

<b>You have to register to ba able to see this link</b>


MENTIUNI: Sper ca nu am deranjat cu acest topic si ca am ajutat catusi de putin. Respect tuturor playerilor si astept pareri de orice natura posibile.

pitiku
06-06-2013, 06:12 PM
Foarte bine sper ca Xela si Administratori sa le introduca in mapele sv .

bobby_maryan(kbytza)
10-06-2013, 09:30 PM
sunt de aceeasi parere cu pitiku.......bagati mai multe mape de gen "fy_"!!!!!!!!

-=MaX=-
10-06-2013, 11:07 PM
O sa tin cont de toate propunerile voastre cand ajung la partea de adaugare a hartilor pe server. Momentan sunt niste lucruri prioritare de care ne ocupam, dar o sa bagam si harti noi. Chiar va rog, daca mai vedeti alte mape tari pe alte servere, propuneti-le si o sa le adaugam;)