PDA

View Full Version : Reclamatie Pitiku



KrAzZzY^.^K1d
05-06-2013, 09:41 AM
Nick: KrAzZzY^.^K1d
Admin reclamat: Pitiku
Data si ora: data 05.06.2013 , ora 09:30
Motiv: aim sau wall
E adevarat ca am intrat si eram inpotriva lui , dar daka dau hs nu este neaparat ca am cod.El mi-a spus sa ii arat pozele si nu am stiut cum, ca nu am mai fost in cazuri de genul asta.Mi-a dat un ID si a zs ca in 2 min sa ii dau pozele si nu am stiut.Am incercat sa discut cu el sa ma invete sa le dau.Dar nu a vrut.
Acum voi hotarati.:(

pitiku
05-06-2013, 09:51 AM
Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mi-a zis ca si pe zm i s-au facut si daia nu l-am ajutat am crezut ca face misto !

Brand
05-06-2013, 09:52 AM
Da mai sunt si oameni rai pe lume:D. Sti sa pui pozele aici, pe forum?

KrAzZzY^.^K1d
05-06-2013, 09:55 AM
nu stiu ,da vreau sa ma invete cnv...ca i le aratam si pe cs
da sincer chiar nu am cod...:(

KrAzZzY^.^K1d
05-06-2013, 09:57 AM
Piticu:Mi-a zis ca si pe zm i s-au facut si daia nu l-am ajutat am crezut ca face misto !
Ce sa mi se faca?

Teddy
05-06-2013, 02:48 PM
Piticu:Mi-a zis ca si pe zm i s-au facut si daia nu l-am ajutat am crezut ca face misto !
Ce sa mi se faca?
Poze sa ti se faca.
Fii atent cum pui pozele pe forum, le uploadezi pe site-ul asta:<b>You have to register to ba able to see this link</b> iar apoi pui aici link-ul.
Pozele le gasesti unde ai instalat cs-ul in folderul cstrike.

KrAzZzY^.^K1d
05-06-2013, 06:47 PM
da nu am frate nici o poza ,,,,de unde sa le pun daka nu le am...
Ma rog, ii placea sv da,....mai bn nu intram pe clasic si jucam zm...

pitiku
05-06-2013, 07:37 PM
Nu mai face atata caz ... ca nu are rost nu ai dat pozele ban ! Nu exista exceptie pentru tine si . Xela si cei mari decid daca iti vor da unban eu unu nu iti dau si sunt :contra: .

Espada Nr.5^Effect^
06-06-2013, 11:33 AM
Frate am avut admin pe o perioada destul de scurta de timp si crede-ma ca am dat de playeri cu pretextul ca nu stiu sa dea pozele sau ca nu le au de mi-a venit rau.NU ai dat pozele BAN! Este regula serverului! CONTRA!!!!

seight
06-06-2013, 02:39 PM
Stiu ca ma bag in necunostinta de cauza,dar ar trebui sa fiti si voi mai ingaduitori cu playerii,asta nu e un mod de a atrage jucatori pe server.Sa stii ca sunt si playeri care nu stiu sa dea pozele,nu cred ca era asa greu sa discuti cu el pe mess sa il ajuti,si nu vad prea bine chestia asta cu 2 minutele sau ban,eu astept si 5 minute poate are net prost sau i se conecteaza greu mess-ul (cum patesc eu).
Pe viitor mai lasati si de la voi.:)

pitiku
06-06-2013, 06:10 PM
Seight daca as lasa mereu la fiecare nu ar mai avea rost sa am admin . Nu a dat pozele , ban .

seight
06-06-2013, 08:10 PM
Pitikule nu am nimic cu tine sa stii,eu doar imi spun parerea.
Pai una e cand faci poze si iese de pe server si alta cand nu stie sa le trimita.
Si da e nevoie sa mai lasi si de la tine pentru ca conteaza pentru imaginea serverului si popularea lui .
Multi jucatori au fost adusi la noi pe server de prietenii lor pt ca au zis " uite serverul ala e super sunt admini de treaba atmosfera misto" si altfel suna " frate nu intra pe serverul ala adminii sunt nasoli etc".
In fine imi sustin ideea incercati sa fiti mai ingaduitori cu jucatorii si lasati de la voi ,eu de exemplu daca vad ca se vb urat pe srv mai intai dau advertisment si dupa gag(depinde si de gravitatea situatiei).
Asteptam si parerile celor mai mari.

Brand
06-06-2013, 08:28 PM
Sunt de acord cu cele spuse de Seight !

XeLa
06-06-2013, 09:49 PM
Intr`o zi intreaga nu ai pus pozele.
Ai ban.