PDA

View Full Version : Reclamatie (ADMIN) TeIubescK



jaramillo
04-06-2013, 09:44 PM
Fara prea multe comentarii va spun ca sunt nou pe srv asta si se pare ca mister face abuz. Mi-a facut 3 poze .. nu a asteptat nici un minut si mi-a dat ban permanent.. nu a raspuns pe messenger .

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Fac asta nu ptr mine ci ptr alti playeri care au steam si joaca cinstit.

Va uploadez pozele pe un srv si comentariile de admin exemplu care il aveti pe serverul asta le aveti mai jos !!

clienti online:erevaN TheManifest *DuMy* MarkelON >ROMA< hatSoFunny_
Show Recent Messages (F3)
Waiting for teiubesck1989 to accept 3 photos:
de_inferno0001.bmp (6076 KB)
de_inferno0002.bmp (6076 KB)
de_inferno0000.bmp (6076 KB)

Cancel (Alt+Shift+C) Start Photo Sharing (Alt+Shift+P)

[I]BUZZ!!!
Relu: la ce ban?
Relu: ai pozele dude
Relu: okei .. deci facem reclamatie
Relu: noroc
teiubesck1989: *** pe tn
teiubesck1989: ca esti flegmatic
teiubesck1989: _+_
Relu: cum poti sa vb asa ma ?
Relu: 1989 ..
Relu: nu ma cunosti
Relu: nu sti daca am ceva
teiubesck1989: ca esti flegmatic iti vb cu vreau eu
Relu: uita-te la poze
Relu: aveti un srv de 2 lei atunci ca nu sti sa admineti copile
Relu: oricum reclamatia acum o fac
Relu: si uploadez si pozele
teiubesck1989: sugi pola
Relu: ca nu cumva alti playeri cinstiti ca mine sa mai aiba part de admiji de 2 lei ca tine
teiubesck1989: uplodeaza si asta
teiubesck1989: mars in kilu meu de carnat
Relu: esti un 2 lei tramvai ..
Relu: copil fara viitor
Relu: spor la adminat
teiubesck1989: bn ba
teiubesck1989: dite sl;b\
teiubesck1989: mars

Brand
04-06-2013, 10:01 PM
Doamne...daca asta e adevarata fata a lui TeIubesK...eu sunt socat.

Daca ar fi dupa mine i'as scoate accesul la orice comanda si slotul.

Sky
04-06-2013, 11:18 PM
Doamne...daca asta e adevarata fata a lui TeIubesK...eu sunt socat.

Daca ar fi dupa mine i'as scoate accesul la orice comanda si slotul.

Asta e adevarata fata...eu nu am fost niciodata de acord sa aibe accese, nu am sa dezvolt subiectul si sa dau amanunte in ceea ce-l priveste dar cunosc marfa.

Rog downgrade pana la slot fara imunitate pentru ca sunt foarte multi care reclama in "underground" acest admin.


P.S: Sper sa se observe ca e o reclamatie facuta fara cusur, bravo jaramillo si sper sa ramai la noi pe server. Respect!

CRocoDiL
04-06-2013, 11:45 PM
Si eu sunt deacord sa ramana doar cu slot,s.a jucat prea mult cu adminul. Unele faze le.am vazut si eu.

In concluzie: o arde prea de sus,respect Zero.

_TeIubescK_
05-06-2013, 02:55 AM
Whatever a vb flegmatic cu mn pe srv si nu am mai stat la comentari si pe mess am intrat mai tarziu si restu sunt niste urari de bn:)

pitiku
05-06-2013, 09:05 AM
Aide capu meu ... TeIubesck asta nu esti tu !:| Cum se poate una ca asta ... eu nu imi permit sa dau amx_votemap inainte de timpt si dau amx_vote schimbam? da nu de fiecare data ... banuri nu mai zic ... dar asta nu esti tu cu adevarat :|

_TeIubescK_
05-06-2013, 12:34 PM
ms pititcule :) mereu am dat votemapuri si banuri la cei care au fugit sa nu sau prezentat cu pozele in mai putin de 3 minute etc ...oricum lasa ca sa numai fie balamuc sa mi se ia adminu...asa e mai BN credema..

Brand
05-06-2013, 12:50 PM
Chiar nu esti in masura sa faci pe victima, eu in locul tau nici nu mai deschideam gura. Pitikule chiar m-a emotionat felul in care ai reactionat, inca putin si plangeam .

_TeIubescK_
05-06-2013, 02:43 PM
sa nu plangi prea tare brand:( chiar nu fac pe victima stai lin...

wLady-Maya
05-06-2013, 05:36 PM
Nu sunt de acord cu downgrade-ul.Da,are momente de impulsivitate si nu reactioneaza comform regulamentului dar e,in opinia mea,adminul care intra cel mai des pe server si probabil cel care a dat cele mai multe banuri(la cele la care am asistat personal-justificate),un admin mai eficient decat multi altii.Propun sa i se dea o a doua sansa,daca promite sa termine cu injuratul playerilor pe si in afara serverului ca admin.

_TeIubescK_
05-06-2013, 06:46 PM
Ms maya de suport dar cel mai bn lasa sa numai fie prb nimika doar sa intru sa jok am dat ban la un player ca mi sa parut ca a vb in nas mi-a zis cv de genu "ce suferinta.... acuma ai rabdare sati dau pozele" se poate uita cnv in loc eu cand fac poze nu astept sa ne luam la misto sau etc cunosc destul de bn codati sau etc..si cel mai bn cum a zis cel cu reclamatia avem un srv de 2 lei sunt un admin de 2 lei...ROMOVE si gata liber doar sa ma jok sa numai fac eu pe adminu

jaramillo
05-06-2013, 08:43 PM
Am revenit si eu .. si sunt placut surprins ca sunt opinii pro si contra .. faptul ca sunteti interesati de acest subiect denota faptul ca serverul are viitor. Tin sa precizez poate cu gresala de a repreta ca acest cont l-am creeat in ideea de a reclama un admin care greseste. Eu nu am cerut sa-i fie luat accesul .. doar ca lumea sa stie ca exista si admini care fac abuz de comenzi .. vorbesc la modul jegos cu playeri noi ( eu am avut 10 minute pe server si intr-o runda am facut 3 in cateva secunde ptr ca i-am prins la un loc ) . Am multi ani de cs .. joc pe putine servere, am si admin .. iar cand vad alti admini de 15 20 de ani care inura de mama focului sau dau banuri fara dovezi, pe pune ca ma apuca greata .

Va doresc bafta .. si poate vreodata voi revenii la voi pe server ! O zi buna

FragNSTein
06-06-2013, 10:38 AM
Mda..din pacate e foarte urat limbajul folosit. Pe de alta parte, consider ca TeIubesk are totusi o experienta foarte mare de joc si poate fi foarte util ca admin.
Ca o metoda de avertisment cred ca cel mai corect ar fi retrogradarea la grad de slot pentru o perioada de timp delimitata (1 sapt-2sapt) dupa care revenirea la gradul de admin. Daca mai apare o alta abatere...Dumnezeu cu mila si TeIubesck fara admin..:)
Teiubesck, ai putea macar sa-ti ceri scuze fata de om:) Uiti ca ai trecut prin aceleasi etape, respectiv nspe mii de banuri pe diverse motive..

Espada Nr.5^Effect^
06-06-2013, 11:28 AM
Sincer Te iubesc este unul dintre cei mai buni playeri de pe acest server.Acum toti avem momentele noastre de nervozitate dar cum a spus cineva in comentariile anterioare oricine merita o a doua sansa.Intradevar chestia asta nu are cum sa fie trecuta cu vederea, FragNSTein cred ca a ales "pedeapsa" cea mai corecta: retrogradarea la grad de slot pe o perioada scurta de timp dupa care sa revina la gradul pe care il detinea.Judecati-l! Dar ganditi-va ca face parte din veterantii serverului si trebuie tinut aproape pentru ca de oameni ca el are nevoie serverul (Exceptand cazul de fata). STIMA!

-=MaX=-
06-06-2013, 11:32 AM
Cel mai mult ma deranjeaza chestiile astea care prin efectul lor ne afecteaza imaginea. Nu sunt de acord ca un server sa fie denigrat din cauza unui admin care nu stie sa-si limiteze vocabularul. Asa e cand primesti adminul fara niciun efort, nu stii sa apreciezi ce ai. Daca ti se vorbea cum i-ai vorbit tu jucatorului nici nu vreau sa-mi imaginez ce era. Practic tu ai dat ban ca omul a fost "flegmatic" fata de tine, nu pentru wall. Vreau sa stiu si eu unde scrie asta in regulament si de cand se sanctioneaza cu ban permanent asa ceva? In schimb stiu unde scrie in regulament ce limbaj trebuie sa ai fata de un jucator cand ii ceri pozele pe mess!!
Pe scurt, cu toata indulgenta si datorita putinelor pareri pro, am te degradez la Helper. Sincer nu meriti nici atat! Sper sa inveti ceva din asta realizezi ca totusi joci cu oameni, nu cu boti!