PDA

View Full Version : unban ECO, din nou..



Unchiu|Nelu
04-06-2013, 09:41 PM
NUME: ECO
IP: ip-ul pe care ai luat ban. 79.114.151.169
VARSTA: varsta reala, nu minciuni. 3
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam. -
DATA: data cand ai luat ban. azi
ORA: ora exacta sau perioada cu aproximatie. 21.30
HARTA: harta pe care ai luat ban. cea care se vede-n poze.
ADMINI PE SERVER: adminii prezenti in momentul banarii. iubila
MOTIV: motivul pentru care crezi ca ai fot banat. ca-i copil imatur :)
DOVEZI:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Alte detalii cu privire la eveniment , iubila, ti-am spus ca-ti tirmit mail, ce mama cucului te grabesti ca vaca la pascut sa dai ban ? sigur ai primit mailu, tu repede dai ban, ca vasile.

Unchiu|Nelu
05-06-2013, 09:19 AM
poftim inca o serie de poze, astea-s pt piticu. ip-ul 79.114.151.25
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

v-am spus ca strang o mie de poze, dar nu pt ca-s bun, ci pt ca adminii sunt slabi :)
app. se solutioneaza cererea mea ? sunt peste 60 vizualizari si nici un raspuns.

pitiku
05-06-2013, 09:34 AM
Eu sunt contra unban ;) . L-am rugat sa bage wac ( nu l-a bagat ) , sa-si faca mesul in continuare el cica ti le trimit pe mail . Wac on Pro unban ai avut cam multe abateri .

Nespow
05-06-2013, 11:33 AM
Pro unban, omul este curat da' are dreptate pitiku are dreptul sa-ti ceara wac, pe viitor pune-ti wac-ul si nu o sa mai ai nici un fel de probleme cu nimeni.

_TeIubescK_
05-06-2013, 06:47 PM
Zimi id tau de mess sa-ti pun un print sa vezi ce ai scris u cu mana ta

Unchiu|Nelu
05-06-2013, 08:55 PM
Zimi id tau de mess sa-ti pun un print sa vezi ce ai scris u cu mana ta

stii id ul meu, doar ai primit mail cu link uri de la poze .
dorian_cel_mare@yahoo.com, acum uimeste-ma cu printul.

pitik, ce abateri ? daca se fac poze unui player si el pune pozele pe forum, sunt abateri ? =))

_TeIubescK_
05-06-2013, 11:43 PM
Iar au facut astia update la mess 8-| cauta si u conversatia si zimi daca o gasesti...

Deedee
06-06-2013, 10:17 AM
Daca ai optiunea de salvat conversatiile vezi ca e posibil sa o gasesti pe mail la conversations... gen

FragNSTein
06-06-2013, 10:31 AM
Mai oameni buni cu suflet bun, daca nu dati add pe yahoo si sunt versiuni diferite de soft, nu puteti trimite/primi poze (pur si simplu la cel care trimite apar pozele ca fiind gata de transfer, iar la cel care le primeste nu apare nimic). Asadar, pentru adminii care folosesc metoda Ctrl+M pentru comunicarea cu posibilii codati, daca nu va apare nici o poza, iar individul spune ca le-a trimis, incercati sa dati add persoanei (o stergeti ulterior din lista). Daca nici asa nu merge, rugati sa fie trimise pozele pe e-mail sau sa fie postate pe forum. Si-asa sunt putini playeri in aceste momente pe server...ban-urile trebuie date mai atent.
Asadar nu o luati direct ca rea vointa cand nu primiti pozele. Incercati mai intai metoda de mai sus. Cheers!

Espada Nr.5^Effect^
06-06-2013, 02:03 PM
De cate ori ti-am cerut eu pitiku maya si multi alti admini sa iti bagi wac pentru a nu exista probleme??? tu ai dat din umeri... treaba ta ramane la atitudinea "celor mari" ce se va face cu tine.Dar daca ti se va lua banul eu zic sa iti bagi wac pentru a nu exista dubii din partea multor playeri. Bafta!

Unchiu|Nelu
06-06-2013, 06:42 PM
Iar au facut astia update la mess 8-| cauta si u conversatia si zimi daca o gasesti...
ma iubila, ce conversatie ma ? daca nu-mi merge mess ul, de unde conversatie ?
ti-am trimis mail cu link urile la pozele uploadate, si tie si la ceilalti admini. De unde pana unde conversatie eu cu tine, nu stiu.

Unchiu|Nelu
06-06-2013, 06:53 PM
si inca ceva, ca o tot dati inainte cu WAC ul, uite ce scrie in regulament..:

"De asemenea din respect pentru acest server si ca dovada a onestitatii va rugam sa utilizati WarGods Anti Cheat (WAC)."

scrie undeva obligatoriu ? Raspuns: NU, asa ca lasati la atitudinea mea daca il instalez in calculatorul meu PERSONAL sau nu, nu mai accentuati ideea pt ca am prins-o din prima, nu-s greu de cap :)

Espada Nr.5^Effect^
06-06-2013, 08:26 PM
:)))))))))) bun atunci nu iti instala WAC-UL in calculatorul TAU,PERSONAL si o sa tot ai parte de chestii de genul asta.Multa bafta, o sa ai nevoie!

Teddy
06-06-2013, 09:29 PM
si inca ceva, ca o tot dati inainte cu WAC ul, uite ce scrie in regulament..:

"De asemenea din respect pentru acest server si ca dovada a onestitatii va rugam sa utilizati WarGods Anti Cheat (WAC)."

scrie undeva obligatoriu ? Raspuns: NU, asa ca lasati la atitudinea mea daca il instalez in calculatorul meu PERSONAL sau nu, nu mai accentuati ideea pt ca am prins-o din prima, nu-s greu de cap :)
De asemenea, in regulament scrie ca un admin ii poate cere unui jucator sa intre cu wac pentru a nu exista probleme.

XeLa
06-06-2013, 09:49 PM
Oricare dintre admini ii poate impune unui jucator "dubios" sa foloseasca wacul.Ti`a cerut Pitik si trebuia sa`l asculti, are tot dreptul , face parte din categoria adminilor.
Daca nu ai wac-ul on cand intri pe server ai ban permanent, sa nu mai existe nici o problema.Rog adminii sa fie foarte atenti!
Ai unban!