PDA

View Full Version : Reclamatie circaru



[Mr.]Andrey
02-06-2013, 10:18 AM
Reclamatie: circaru
Martori: LoTek , AdrenaLine , Unhask ...
Data: 02.06.2013
Ora: 10:16
Motiv: Jucam pe mapa zm_2010 , si cand am devenit zombie eram clasa climb , si ma-m suit pe mapa si am luat 2 jucatori si am primit slay pentru asta cu motivul ca nu am voie . Am inteles chestia asta a 2 runda eram toxic si iam infectat pe 3 playeri cu bomba si am primit kick , pentru ca " Iar ma-m suit pe mapa " si eu eram rasa toxic :-j .. dupa cand iam zis ca o sa aiba reclamatie Am primit ban + destroy @ ! :-j ...

PS : Aveti si voi grija , cui ii dati admin , ca va duceti in jos cu serveru si e pacat :-j !

time2die.
02-06-2013, 10:32 AM
sorry ca ma bag dar hai sa te lamuresc ....
1. ceea ce a facut el e perfect normal odata ce tu te-ai suit pe mapa normal ca sa primesti slay . 2. chiar daca era-i toxic poate o zis unii ca esti pe mapa asta nu ai de unde stii sau poate erai nu ne poti dovedi ca nu .
3. ai primit destroy+ban pentru ca l-ai amenintat .
4. ceea ce a facut e PERFECT NORMAL
si sa iti dau vestea bomba ? Nu ai dovezi nu tu print nu tu demo... nu are rost reclamatia.. sau poate ai facut-o sa faci posturi pe forum ..

WarGods | RbN
02-06-2013, 10:37 AM
Andrey: 1: Daca te sui pe mapa,se da slay!
2:Ca sa te urci pe mapa nu trb sa ai doar zm climb. te poti sui si ci cu om si cu alte zm-uri
3:Adu dovezi sau martori sa se oboseasca pe forum!(sau orcm abys se poate uita in loguri si se afla adevarul orcm)


time2die daca asa sta vorba atunci chiar e o reclamatie degeaba(si eu am primit destroy pe alte sv pt ca am amenintat admini:) )

luys
02-06-2013, 10:39 AM
daca intradevar a primit destroy si ban eu cred ca pedeapsa e cam mare ....

[Mr.]Andrey
02-06-2013, 10:39 AM
Stai calm ca nu am facut`o pentru un post :) , Si app . daca eu iti zic tie , ca ai reclamatie asta inseamna ca ai dreptu sa imi dai ban + destroy ? :) ... ( cati ani ai ? ) , Si in + sa se uite pe mine sa aiba dovada ca ma-m suit eu si a 2 oara , nu sa dea asa pentru ca a auzit de la altii .. :-j

[Mr.]Andrey
02-06-2013, 10:40 AM
Andrey: 1: Daca te sui pe mapa,se da slay!
2:Ca sa te urci pe mapa nu trb sa ai doar zm climb. te poti sui si ci cu om si cu alte zm-uri
3:Adu dovezi sau martori sa se oboseasca pe forum!(sau orcm abys se poate uita in loguri si se afla adevarul orcm)

iti zic eu , ca pe zm_2010 nu te poti urca pe mapa , sus sus decat cu climbu ! :)

circaru
02-06-2013, 10:43 AM
in primul rand toate dovezile sunt trimise lui abys de la mn,si ca sa termin cu acest topic pe care tu il faci este sa-ti spun asa,pozele pe care le am spun tot,iar tu cand incalci regulamentul ma ameninti,imi faci reclamatie,de unii ca tine nu are nevoie stafful,restul vor ramane in pozele care le are abys bft

[Mr.]Andrey
02-06-2013, 10:45 AM
"de unii ca tine nu are nevoie stafful" , Ti-am zis eu cumva ca vreau in staff ? X_x , mda ....

circaru
02-06-2013, 10:47 AM
pt mine toti playerii fac parte din staff pt ca asa e frumos sa ne distram,dar fratica ajunge cu atatea comuri ca nu suntem pe chat aici,asteapta pana va aparea un boss"s atunci putem rediscuta,odata ce tuincalci regulamentul ma si ameninti,ai primit ban 20 de min pt o amenintare care nu ai dreptul sa o faci nici virtual nici personal,dupa care mai si razi spunandumi ca ai ip dinamic,razi in continuare ca ai rezolvat treaba cu reclamatia si ca sa vad cum ma scot din rahat,copile eu nu am intrat in niciunul pt a iesi,cea ce faci tu este un joc de copil mai departe se vad in dovezile trimise,trebuia sa lasi si acel wtf care l-ai pus putin mai sus pt a vedea ce frumos te comporti

Razor
02-06-2013, 11:15 AM
si eu eram de acolo si pot sa confirm k ai fost pe mapa Andrei;) si dak consideri k ai fost nedreptatit adu dovezi:)

circaru
02-06-2013, 11:40 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> poftim si dovezile ca sa inchei acest topic si pt a te lamuri,data viitoare vino s u cu dovezi clare pt ce s-a intamplat bft

fzr_forzarapid_heavenboy
02-06-2013, 12:34 PM
Deci in primul rand ma mr. nu se face dublu post si in al 2-lea ce naiba va place sa va suiti pe mapa?!eu asta nu inteleg...daca adminu iti zice ca nai voie nai voie si gata!!sunt CONTRA cererii tale!si + esti si tupeist!dovada zice!Circare iti recomand programul Fraps sa faci poze mai usor cu el

WarGods | AbySs
02-06-2013, 03:03 PM
Situatia este cat se poate de clara, un alt copil cu foarte mult tupeu care vine cu o reclamatie in care tupeul s-a dus :)). Atata timp cat faci figurile care le faci si te dai mare cu un ip rutabil normal ca iei destroy, i-am dat acces la comanda special pentru cei ca tine. Ori te potolesti, ori vei fi tinut in banuri si alte nebunii, alegerea este a ta.