PDA

View Full Version : Reclamatie H3AV3NBOY



Dexterr
31-05-2013, 08:52 PM
Reclamatie:H3AV3NBOY
Martori:drag si mai multi care au fost online pe server
Data:31.05.2013
Ora:20:30
Motiv:eram in timpul unei runde pe mapa de_dust2_moama si H3AV3NBOY ma transferat la teroristi apoi iar la counter in timpul rundei cand eram singuru om inpotriva mai multor zm si am ramas eu cu unu si atunci sa intamplat sa ma mute ,cand ia-am cerut explicati a zis ca a fost de la server iam zis ca am vazut da nam apucat sa fak poza , apoi a invocat motivu ca eram inactiv , daka eram inactiv nu trageam in arma in zombi nu ii omoram , apoi a zis ca nu ma miscam si iam zis ca nu am cum sa ma misc deoarece era Laser Mine intre mine si nu aveam cum sa ma mut si el a continuat sa o tina pe a lui.

Nu cer sa il sactionati sau altceva doar sa ii ziceti sa nu mai faca asa ceva ca nu se face asa pe un srv daka vr sa te distrezi ca asta aduce numai ura;)
Spor la treaba Heve sper sa nu mai fak.
Un mic advertisment ti-ar ajunge:d

fzr_forzarapid_heavenboy
31-05-2013, 09:05 PM
vaaai....DACA TE MUTA SERVERUL!LA CE MAI FACI U RECLAMATIA ASTA?!NUI NIMIKA AM DOVADA...AM MARTORI...IAR DACA BOSSU ARE CEVA!SUNT PREGATIT SA RAMAN SI FARA HELPER!NU-I O PROBLEMA!<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Dexterr
31-05-2013, 09:07 PM
ok si atunci mi-e dc mi-a aparut ca u mai transferat:| eu asta dasta ti-am cerut explicati si nam zis sa ramai fara helper nu vreau asta.Era greu sa imi explici nu?vezi daka nu mi-ai explicat sa ajuns la o reclamatie aiurea:|

WarGods | RbN
31-05-2013, 09:14 PM
Pai dextere....eram si eu pe sv si am vazut totul si nush ce nai inteles ce iti ziceam vro 5...daca nu te misti te transfera sv dupa un timp la spectators...heve teo pus inapoi la ct dupa ce tea transferat sv spec...daca tragi nu conteaza trb sa te misti ;)

fzr_forzarapid_heavenboy
31-05-2013, 09:18 PM
eu credca ai facut u o reclamatie aiurea!trb macar sa sari ca sa nu te trimita la spec!si darg e martoru meu!daca macar nu misti te trimite la spec serveru!daca ai vazut dovada!e bn!ma uitate baietzica inainte sa faci o reclamatie

CORECT GLOBAL!Scriu si rpd

FlasH
31-05-2013, 09:38 PM
poza a vorbit destul de clar.....si dupa Dexterr din cate stiu....(nu bag mana in foc :)))) ) heaven e baiat de treaba :) ce naibi o reclamatie pt atat :)

circaru
31-05-2013, 10:04 PM
fratilor voi ati innebunit?dexter in primu rand asta nu e un motiv intemeiat pt o reclamatie,heave de multe ori te mai vad s eu trimeti asa ca-ti place tie sau nush pt care motiv oamenii ba terror ba counter,sfatul meu e sa-i lasi sa joace asa cum isi aleg numai la nevoie poti transfera,dexter colegii au dreptate serverul te pune spec daca nu te misti,data viitoare vino cu motive intemeiate

Dexterr
31-05-2013, 10:22 PM
DOamne nu inteleg ce sariti toti cu gura pe mne mare lucru ce am fakut nam inteles o chestie mi-am zis ofu nam voie sau ce?:|

fzr_forzarapid_heavenboy
31-05-2013, 10:40 PM
circare!1 la mana!Verific playerii sa vad daca au bug sau nu!a 2-a unii stau cam prea mult pe spec!oare dc sta spec!SA FACA ORE!iar dupa o sasi faca cerere de slot/super slot!

FlasH
01-06-2013, 11:29 AM
Circul are dreptate, nu e motiv sa faci cerere doar ca te-a mutat la spec din cauza ca ai fost INACTIV, heaven daca zici ca alti playeri stau sa faca ore pe spec si tu ii vezi, in clipa cand face cerere poti anunta chestia asta, Dexter...a face reclamatie inseamna a acuza pe cineva......iar tu nu ai cu ce sa-l acuzi pe heaven

Dexterr
01-06-2013, 12:02 PM
k am inteles am gresit din greseli se invata;)

fzr_forzarapid_heavenboy
01-06-2013, 01:43 PM
si + sai verificam daca au "BUG"!de acolo vin fara nr fraguri

WarGods | AbySs
01-06-2013, 04:36 PM
circare!1 la mana!Verific playerii sa vad daca au bug sau nu!a 2-a unii stau cam prea mult pe spec!oare dc sta spec!SA FACA ORE!iar dupa o sasi faca cerere de slot/super slot!

Ce verificare faci tu ma prin transferu care o echipa asa cum iti vine tie? Si daca face ore stand spectator ii dai contra la cerere, nu obligi tu pe nimeni sa joace ca asa vor muschii tai. In afara de a pune pe cineva specatator atunci cand este afk nu ai de ce folosi comanda respectiva. Si te rog sa lasi majusculele, ii raspunzi usor ca nu te-a mancat daca ti-a facut reclamatie.

Dexter, serverul te-a mutat ca nu te-ai miscat o perioada de timp. In loc sa asculti ce ti s-a spus, sau sa te uiti in consola ce s-a intamplat tu ai ales sa faci o reclamatie inutila.