PDA

View Full Version : IMPORTANT!!! Va rog sa cititi!



-=MaX=-
30-05-2013, 06:50 PM
Existenta serverului de zombie este pusa in pericol! La modul serios!
Asta datorita faptului ca in decurs de 2 saptamani, 3 dintre cei 6 oameni care plateau pentru hostarea serverului m-au anuntat ca nu mai pot platii...
Angel, petryca si South m-au anuntat ca nu mai pot contribui la plata hostului. E de inteles intr-un fel, fiecare are problemele lui. Le multumesc pentru ajutorul oferit pana acum si numele lor vor ramane in istoria serverului de zombie.

Problema e ca singur nu imi pot permite sa platesc pentru hostarea serverului si in cel mai rau caz voi inchide serverul sau cel putin nu va mai fi hostat la Krond...
Am nevioie de 3 oameni seriosi care sa contribuie la plata hostului. E nevoie ca fiecare sa plateasca 50 de lei odata la 3 luni (hostul lunar costa 100 de lei, iar fiind 6 oameni suntem impartiti cate 2 oameni pe luna, asta insemnand ca randul fiecaruia vine odata la 3 luni)

Desigur se va oferi si o recompensa celor care decid sa plateasca, vor avea admin de OWNER, vor avea un cuvant de spus in ceea ce priveste managementul serverului si alte accese la cerere.

Va rog sa luati in serios acest anunt si va rog sa anuntati si pe server existenta acestei probleme...
E pacat dupa atata munca si dupa ce am ajuns atat de departe cu serverul sa-l inchidem...

-=MaX=-
30-05-2013, 10:01 PM
2 persoane am gasit! Mai am nevoie de inca un om si lista e completa! :)
Cand voi gasi si al 3-lea om voi face o lista la Informatii Utile cu cine si cand trebuie sa plateasca incat sa stie fiecare cand ii vine randul ;)
Unul dintre cei 2 oameni e Arnold iar celalalt este un sponsor anonim.

Va multumesc frumos pentru promptitudine si ajutor!

FlasH
30-05-2013, 10:13 PM
ar fi pacat sa se inchida server-ul decat din atata......bine ca mai sunt si oameni ca Arnold....

-=MaX=-
06-06-2013, 11:37 AM
Am gasit oamenii de care aveam nevoie! Situatia serverului este din nou stabila!
Multumesc pentru ajutor! ;)