PDA

View Full Version : Reclamatie gbz



Cassy_vL
14-04-2013, 08:50 PM
Admin : gbz
Ora : 20:34
Mentionez ca am dat un sms max 10 secunde stand AFK.Si el a facut Rush .
Motiv : Abuz de admin in ultimu-l HAL,NU SE LASA OMORAT !!!, ar vrea numai el sa omoare,el sa stie tot,dar se vede ca se prea grabeste sau se incurca in comenzi...
Link poza : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Link poza : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Link poza : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Link poza : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Si ce sa mai joc...ca miI la sticat TOT

gbz
14-04-2013, 08:57 PM
Eram sigur ca poti fi atat de copil incat sa imi faci si reclamatie.. , Am zis de 100 de ori BOMBA! si tu stateai in baza.. de aia ti-am si dat slay, si kickul l-ai primit ca stateai afk.. Bafta.

Nu te inteleg pe tine Cassy "Mai lasa-ti copilariile astea" , pai tu nu vezi ca nici nu stii sa faci o reclamatie. Mai bine stateai in banca ta si iti vedeai de joc.. si nu veneai sa ma reclami aiurea..
Ai fost afk ai luat kick , nu ai pus bomba si ai stat in baza ai luat slay .. nu iti comvine nu mai juca si gata.

PS: Ai grija la dublu post.

Cassy_vL
14-04-2013, 09:19 PM
Normal ca urma sa iti fac reclamatie ca din astea mai invatati si voi sa admina-ti,reguli,timp...
Iauzi ma o suta de ori :))),Ce BOMBA frate ca nici nu o aveam eu,ce naiba ai vrea sa io iau de pe el sa ma duc sa o pun.In primul rad deabi incepusem runda ce dreq atata bmb ca sunt 2 minute frate sa tot pui bmb ,se vede foarte bine in poze deci nare rost sa mai vorbim.
Stiu si eu cum e sa fii admin dar ca tine nu-i altu,
Nu te mai grabi ca pe viitor sa fii mai linistit chiar daca ai admin asta nu inseamna ca tu ai reguli diferite de un jucator normal.
Ce ai supus mai devreme mai rau te afunzi in minciuniiii....Recunoaste si invata!
Si cu Kick-u cum ramane,ce Afk daca am timp sa ma pregatesc sa imi cumpar cele necesare 10-15 sec,ce tot ma iei asa crezi ca numai tu stii cs.

GAbY
14-04-2013, 09:21 PM
Bai frate,mai ai si tupeu sa minti?
eram cu tine in echipa . toti de la tero stateam sus pe casa inclusiv tu. erai afk? nu,erai pe casa chiar langa mine stand de cateva runde si va tot spunea gbz bomba bomba voi stateai sus pe casa
kick meritat.ciau

negrutzu
14-04-2013, 09:30 PM
Cassy_vL in primul rand cand faci o reclamatie,sau cerere de unban,ai un model,ar trebui sa te apuci sa dai edit,Cat despre gbz,trebuie sa intelegi ca e la incepu.Eu zic lasati'o balta cu topicu asta,pentru un slay,gata reclamatie... :)

Cassy_vL
14-04-2013, 09:34 PM
Am fost afk primele 10 secunde,dupa care am urcat sus am facut kill,si se vede clar in poze frate unde dreq a zis bomba bomba,
Mai lasa-ti copilariile astea,cum ar fiii vezi si tu ce spui pe forum ca imi facut ala reclamatie si sa am mai multi martori...Vrajeala mai ales incepatorii sa nu va invatat ca merge sa adminati in minciuni si mai bagati si pe alti in asta (Complici) aia ce mai este.

Cassy_vL
14-04-2013, 09:40 PM
Inteleg foarte bine,dar si pentru un slay,nu???? de ce sa mai deaa si la altii fara motiv, si ca akm e la inceput nu are nici o scuza si vad ca e tare in gura chiar daca e la inceput nu????????
Sper sa considere cererea asta ca un Avertisment din partea sv ,si pe viitor sa aleaga bine adminii ca adminii incepatori 70% dintre ei dau ban in stanga si in dreapta pentru BOMBA si alte alea.
Si mi se pare foarte normal sa reactionez asa ca ma mir dece nu m-ia dat ban sau alceva ca tot cam aia imi e, am mai vazut si pe la altii,asa ca sunt satul.
Si sa inteleaga odata ca am dreptate,nu trebuie sa minta pentru asta.Ms:*

luys
14-04-2013, 10:37 PM
daca si la un slay faceti reclamatie eu zic ca ar trebui sa faceti reclamatie si cand sunteti jigniti!:)) (prost , tampit)

XeLa
14-04-2013, 10:51 PM
Eu nu vad "abuz de admin aici".Vad ca l`ai omorat si dupa ti`a dat slap sa pui bomba sa nu mai stai pe casa.Vad ca mai este si un martor , nu e singurul care spune aceeasi chestie.
Ati ajuns sa faceti reclamatie pentru orice tampenie.Vreau mai multa maturitate din partea voastra.

Un topic total aiurea!