PDA

View Full Version : -rXq-Fr@gGaRiCi!



rebutix123
11-04-2013, 05:49 PM
GRAD: Helper
NICK: -rXq-Fr@gGaRiCi! (am 45 ore ) ;)
VARSTA:13
STEAM ID: VALVE_ID_LAN
ID DE MESSENGER: speed_andy99@yahoo.com
EXPERIENTA: Foarte Buna B-)
TIMP JUCAT: jock de 2 saptamani pe niku acesta si am 45 de ore
PERIOADA: ziua, seara, dimineata, weekend
MOTIV: Este cel mai tare server, si ma distrez pe acest server
CUNOSTIINTE: Stiu sa adminez nu abat de la Comenzi si am grija de server:X
PROMOVARE: reclama :P

Rapid1923
11-04-2013, 05:54 PM
Helper? Serios? Contra. Chiar daca ai ore de slot nici pe ala nu-l meriti copile.

green2
11-04-2013, 06:01 PM
CONTRA clar..tinand cont ca se ia pe boosturi si pe comportament...ceea ce la tine comportamentul lasa de dorit...Am si dovezile <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> Cum sa ameninti un admin ca ia remove daca nu face ss?? Poate deedee inca se uita pe el pentru a se convinge..

Brand
11-04-2013, 06:09 PM
Mare :contra:

Teddy
11-04-2013, 06:41 PM
Helper? Serios? Contra. Chiar daca ai ore de slot nici pe ala nu-l meriti copile.
:contra:

bobby_maryan(kbytza)
11-04-2013, 07:07 PM
De 3 ori CONTRA...UN PLAYER KRE NU STE CE INSEAMNA "BUNSIMT"....vb foarte urat pe server..desi a fost sanctionat de ff multe ori!...asta pana o sa ma prinda cu kpsa pusa......si o sa mai vb cu el insusi!:)))))))))

gbz
11-04-2013, 09:24 PM
Contra.

XeLa
11-04-2013, 09:37 PM
Vad ca am stat de vorba cu tine si am facut`o de pomana , un topic total aiurea , nu ai ascultat ce am avut de spus.Toata lumea se plange de tine.Cu prima greseala care o mai faci pe server ramai si fara slot.
Acum oricine poate sa faca ore pe server , asta nu inseamna ca poate lua si helper.
Revizuieste`ti comportamentul pentru binele tau!
Cerere respinsa!
:locked: