PDA

View Full Version : Reclamatie WarGods | Dracula



bLLue
11-04-2013, 09:07 AM
Salut vreau si eu sa-l reclam pe WarGods | Dracula. Eram pe mapa zm_infantry si playerul SyM cand era zombie datea /antidot sa fie om ca celalant zm era afk si il omora sau cand era ultimu om si il ataca mai avea 5 hp se baga spec si incepea runda si tot asa....cand a intrat Dracula pe sv i-am zis prin u@ ce facea playerul SyM...si mi-a dat gag 10 min ca dc il acuz degeaba dupa care i-am zis ca un player era sus pe mapa mi-a dat slay...am si dovezi sa va convingeti singuri :)
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Sper sa se inteleaga cat de cat...astept sa vedem cine e de vina :)

Dracula
11-04-2013, 09:45 AM
Deci , eu cand am intrat era zm_2010. Iar respectivul care imi face reclama imi spune sa ii dau ban lui sym pentru ca facuse ceva cand nu eram eu pe server , i-am explicat ca nu am cum sa-i dau ban pentru ca nu am fost de fata. Dupa mi-a zis ca un player e sub mapa cand de fapt el era ca toti ceilalti intr-un loc unde ai voie, deci nu era sub mapa si nici pe mapa , i-am zis sa termine si dupa a inceput cu gura : " am fost admin un an si tu nu stii regulamentu etc etc" si abia atunci i-am dat gag 10 minute sa se linisteasca.

Am vazut ca a mai facut un screen la ce am vb eu cu sym. Am scris din greseala "pl" in loc de ok( dupa cum vedeti m-am corectat) In fine daca nu iti ajunge explicatia am si martori :p

SyM
11-04-2013, 10:44 AM
scuze ca ma bag ...dar vad ca e si de mine aici ... eu din cate stiu nu poti intra spec... cat timp nu esti mort ... + ca tia dat gag ca ai inceput sa injuri .....si amenintai ca "iau eu admin si o sa vedeti atunci" ....nu zic allceva pt ca nu am dreptul ...de aici in colo decide Abyss ...

bLLue
11-04-2013, 11:37 AM
Ca sa nu fac off topic adu-mi dovezi unde am injurat copilule ca nu ma injurat asa ca nu mai sari tu repede sa-i iei aprarea lu' Dracula. Abyss tu decizi cine este vinovat ... daca sunt eu rog un administrator sa-mi dea ban pe forum cat considera el.
L.E: Dracula nu ma fa but sau ceva de genu ca nu ne tragem de sirete aman2 cand om avea glume atunci.

fzr_forzarapid_heavenboy
11-04-2013, 01:39 PM
scz ca ma bag!mam mai bagat odata da in cererea admin.am si eu ctv cuvinte sa zic!Unde e poza cu playerul respectiv care era sub/pe mapa?
Mai bine daca puneai poza cu playeru care era pe/sub mapa era ceva si se putea rezolva da asa fara...URAT
Imi pare rau dar 80% cred ca se vor clarifica lucrurile da restu ramane "???"...daca ai fi pus si poza cu playeru ala care navea voie sa stea unde am mai zis atunci 100% se clarificau lucrurile
AbySs "Fa-ti de cap" cu astia

bLLue
11-04-2013, 04:14 PM
Nu am apucat sa fac poza am primit slay se vede in una din acele poze....

Dracula
11-04-2013, 06:15 PM
Cristi cat poti sa minti? Unde ti'am dat slay daca tu erai spec ? Stii , dupa ce scriu /slay apare "Admin WarGods | Dracula slayed cristi" deci lasa minciuna.


Nu am inteles rostul reclamatiei: Erai pus pe scandal si ti-am dat gag. Daca toti playerii ar fi ca tine sectiunea asta era full si nu mai era nici un admin pe server deci hai sa terminam si sa asteptam sa intre AbySs.

WarGods | AbySs
11-04-2013, 07:14 PM
Mda, m-am uitat si in loguri si problema este in felul urmator. Cristi, un admin are nevoie de niste dovezi pentru a aplica comenzi pe un player, nu putea Dracula sa dea nimic lui SyM atata timp cat nu vedea cu ochii lui ce face. Si te rog sa lasi deoparte chestiile cu "iau eu admin", astfel de vorbe fac mai mult rau decat bine.
Dracula, la tine problema este mult mai grava, ai favoriti pe server din cate vad. Chiar daca nu stiai daca SyM chiar incalca regulile nu este motiv sa incepi cearta cu Cristi, te puneai frumos spectator si urmareai jocu fara sa faci taraboi. O alta problema, daca ti-a spus Cristi ca un player este sub mapa i-ai dat slay, daca ti-a spus SyM ca un player este sub mapa i-ai dat acelui player slay, chiar mai mult ai si spus ca "poate vrea permanent" razand cu SyM pe seama lu' Cristi ca vai ce grozav ai fost tu. Iar faza ca se punea specatator cand era pe punctul sa moara se putea verifica in loc sa incepi sa il acuzi pe Cristi ca vai ce face. Iti spun eu care este explicatia(ceea ce facea SyM de fapt), dadea retry cand era pe punctul sa moara. A fost mai important sa te arati mare admin in fata lu' Cristi decat sa verifici daca chiar se incalca regulile.

In urma actiunilor tale ma vad ogligat sa te penalizez, astfel gradul iti este redus la slot. Daca ai absolut orice lucru de spus vizavi sentinta ta te astept cu un mesaj pe mess.