PDA

View Full Version : Reclamatie UFC !!



ALINA
12-12-2010, 02:37 AM
Buna ,
azi 11-12-2010 in jurul orelor 22:34-23:00 , am intrat pe server iar adminul UFC mi-a dat kick fara motiv , am mai intrat odata si acelasi lucru ... kick , am mai incercat de mai multe ori si la fel , numai in kick-uri ma tinea , fara motiv. El sustine ca l-am injurat. Daca l-am injurat sa dovedeasca, sa faca dovada publica :) . Cer sa se ia masuri. Multumesc :-*

-=Giulia=-
12-12-2010, 03:36 AM
Nu stiu de ce ti-a dat prima data kick, dar si-a dat seama cand ai intrat cu "gogu" si ai spus:"ufc tu kiar ai probleme grave cu capul..."... dupa aceea ai intrat cu "ufc cel mai terminat"... etc, e o prostie prea mare ca sa o descriu aici, cred ca stii foarte bine de ce...
Tu nu mai injura si nu mai jignii, daca ai vreo problema cu un admin faci direct reclamatie, daca incepi sa faci scandal si sa jignesti nu se poate face mai nimic...
UFC- 1. am observat ca tu Nu stii regulamentul!!!! Cum ii ameninti pe cei care sunt spec sa intre sa joace?!!! Au dreptul sa stea spec cat vor ei, daca e plin serverul o sa primeasca kick automat de la server, nu trebuie sa incepi tu cu filme de actiune!!!
2. Zombie nu sunt obligati sa atace in cazul in care v-ati baricadat ca soarecii!!! Nu sunt obligati sa se sinucida!!! Daca esti in gaura de sarpe cu 16 lasere langa tine, iesi tu si trage in el, nu trebuie sa vina el sa faca yoga ca sa se strecoare printre laserele tale!! Cand te baricadezi, iti "rezervi" riscul de a nu face niciun frag, e numai si numai alegerea ta!!! sau a celui care se baricadeaza!
3. Daca cineva iti cere sa bagi o harta anume, de exemplu cum ti-a cerut un player "nuke", nu ii raspunzi " nu bag nimic" ca nu e sclavul tau!!! Cand urmeaza sa dai la vot harti, tii cont si de parerea playerilor, adica daca tipul acela a cerut "nuke" dai si nuke la vot printre alte harti!!!!
Sper sa iei in considerare ce ti-am spus, ca altfel o sa iau masuri!!!
Bafta!

-=MaX=-
12-12-2010, 03:52 AM
He he :) asa-mi place, cu siguranta se vor lua masuri...
si Alina... e mai mult decat rusinos ce ai facut, in conditiile care au fost e tupeu mare pe tine...
Rashad, se rezolva problema si cu tine, sunt pline logurile de iesiri de-a tale, probabil esti si tu de parere ca regulamentul e facut pentru prosti, caz in care vei suporta consecintele

ALINA
12-12-2010, 04:09 PM
pai da normal ca am tupeu odata ce anumiti admini isi bate joc de mine...nu ti se pare normal sa ripostezi?! -=MAX=-

M@ryus
12-12-2010, 11:19 PM
Contra pt ALINA ! Max,eu cu Rashard sunt prieten bun,dar ALINA(baiatu),are un limbaj pe server deosebit de stresant si enervant,si intra cu alte nume cum ar fi(gogu) si injura foarte mult,iar inca ceva,am auzit ca spargea si lasere albastre,din cate mi-a spus Rashard ! Tks;)

ALINA
13-12-2010, 12:26 AM
UFC nu mai incerca sa minti ca , cu mn nu tine...dovedeste ca am spart eu vre-un laser albastru atata timp cat nu am fost infectata...si grija cum vb ca am mai spus de N ori ca sunt fata....Daca u nu crezi asta pe mn prea putin ma intereseaza...deci ufc nu meriti sa fi admin pe serv...cu siguranta iti spun asta...u si tovarasi tai numai sa intaratati playerii sa vb urat...asta faceti voi...si mai era un admin care tot asa ma jicnit...dar il vad eu si am sa dovedesc cu poza..;)

-=Giulia=-
13-12-2010, 01:52 AM
Alina, ai rezolvat ceva cu faptul ca ai injurat pe server si dupa aceea a facut reclamatie? Realizezi ca singurul lucru a fost sa te pui intr-o ipostaza jenanta... data viitoare fii mai "feminina" ;)) cel putin asta nu e un comportament specfic fetelor! ;))

veronika.vera
13-12-2010, 01:36 PM
Salutare, vreau sa-mi dau si eu cu parerea.Maryus chiar si daca e prietenul tau ar trebui sa tina cont de regulament.. si sunt masuri pt cei ce injura. Intr-un fel, daca Alina injura si nustiu ce mai face ar trebui sa uitam de regulament?Pentru toate situatiile sunt pedepse si in orice caz ar trebui sa ne conducem dupa regulament.
PS:Nu am dorit sa jignesc pe nimeni, e doar parerea mea,succes!

radu99a
13-12-2010, 05:23 PM
eu nu imi amintesc ca rashad sa de-a kick asa aiurea de capu' lui e un baiat de treaba si nu cred k nu a avut motiv sa iti de-a kick alina.
mai bine iti vezi de treaba si joci. ;)

<b>You have to register to ba able to see this link</b>






Stiti cum se spune.. daca nu esti cu noi esti contra noastra!

cotoi
13-12-2010, 10:50 PM
auziti ma io intru cu mai multe nume pe sv daca vrea max sa vada logourile sau nu dar canda am intrat cunumele ( fata lu mama,fata,mamaie,si etc.) am luat kick ca nu le place numele am iesit si am intrat cu numele meu cotoi si nu mai comentau dar mai e un admin care la a 6 plase da restart ca asa are iel placere care cum arfi e petrica si etc asa ca voi admini nu calculati regulamentul si io as zice ca toti admini care nu il respecta sa i se ia comenzile . atat am avut de zis ms .

AnOnIm
14-12-2010, 08:34 AM
OFF:Cotoi...se vorbeste de adminul care a calcat stramb,pentru a te plange lui Max contacteaza-l...sau pune le discutii generale,fara offtopic.

ON: Se vor lua masuri cu siguranta...UFC ,cand mai jucam eu pe server,era linistit,nici nu stiam ca e admin :))) .

cotoi
14-12-2010, 12:28 PM
ba nebunule de anonim si am com aici ca multi dintre jucatori au dreptate si uni admini se acopera unul pe altul casa sti

ALINA
14-12-2010, 05:41 PM
RECLAMATIE UFC!!
Astazi la ora 17:35 am intrat pe server si UFC iar imi da kick fara motiv...sau unul din admini ai necaz pe mn...fratilor daca se da admin pe banda rulanta eu una nu am ce sa spun decat ca cel care tine serverul nu este in stare sasi instruiasca cum trb admin-i ...MARIUS fati frate datoria de admin principal...UFC nu are ce sa caute in functie de admin...Si inca ceva , vad ca regulamentul este valabil numai celor care nu au nici-o putere asupra adminilor care dau kick la nesfarsit si cum vor ei..Deci UFC trebuie sa i se ia comenzile ...

ALINA
14-12-2010, 05:48 PM
RECLAMATIE UFC !!! marius acum am dovezi cand ufc mi-a dat kyck fara motiv...te rog dami add sa ti le arat ...si daca nu se ia masuri in potriva lui inseamna ca regulamentul este facut de forma...

UFC[Rashad]
14-12-2010, 06:10 PM
In primul rand am martori ca ALINA spargea lasere albastre ca acel player mi-a zis ca era cu alina in aceeasi incapere si ii spargea laserele si eu in tmpul ala mi-am dat slay si ma uitam pe ea si intradevar asta facea.Am martori.In al doilea rand ii dau kick ca m-a injurat de ***** mami degeaba si nu de asta ii dau kick mereu,dar mama e moarta si nu ma injura pe mine de *****.Si cu cotoi nu am nimik,dar unu spargea lasere albastre si i-am zis ca ii dau ban direct daca mai sparge vre-un laser,desi eu nu am aceasta comanda de ban si multe alte comenzi nu am.Am doar slay si kick.Atat am avut de spus.

UFC[Rashad]
14-12-2010, 06:15 PM
Le multumesc celor care ma sustin.Intrati pe server sa vedeti ce bine ma inteleg cu toti playerii.Inafara de acest individ ALINA care nici macar nu ma cunoaste si ma injura de *****.

UFC[Rashad]
14-12-2010, 06:33 PM
Si daca ar fi sa imi luati comenzile nu m-ar supara,dar astept sa intre cotoi zi de zi sa isi faca datoria de admin.Cotoi sa stii ca esti sifonar.Cel mai urat lucru vazut la un om.

killer
14-12-2010, 06:36 PM
Bravo ufc!!!

AnOnIm
14-12-2010, 07:25 PM
ba nebunule de anonim si am com aici ca multi dintre jucatori au dreptate si uni admini se acopera unul pe altul casa sti

Daca ai ceva de reclamat ascupra unui admin,hai sa spunem la Reclamatii sau direct lui Max . Aici se vorbea strict de UFC .

UFC ,ne bazam mai mult pe dovezi,printuri/demouri si alte dastea...nu spunem ca avem martori,asa pot intra si eu dau un ban,si ii atrag atentia unuia ca trebuie sa iasa ca mine . ;) Nu e foarte greu...Cand te-a injurat de *****...ii dai gag/kick/ban pe timp...nu de fiecare data cand intra kick,asta duce la eliminarea jucatorului,si nu stii cat de greu se aduc jucatorii pe server.
Daca dai ban permanent pentru ca a sparg nu stiu ce lasere,iar nu e ok . CITESTE REGULILE cu atentie si hai sa le respectam cu toti,ca daia au fost puse,nu doar pentru cativa admini .
Acum Max,pentru ca si asa "are prea mult timp" o sa stea cateva ore sa verifice discutia voastra/sa suporte injuriile voastre,ca nu stiti sa va stapaniti. Se vor trage niste concluzii dupa ce va verifica Max treaba.
Atat am avut de zis si sper ca am fost foarte clar . Salut .

-=Giulia=-
15-12-2010, 02:37 AM
Mda... ufc, ti-am spus sa te potolesti cu anumite chestii, se pare ca nu ai inteles...
Uite, se pare ca Alina a primit kick de la tine fara sa faca nimic, nu a spart niciun laser in momentul in care i-ai dat kick si nimeni nu a spus ce ai postat tu, ai tinut-o in kick-uri...
Aaa... am vazut si afirmatia ta cum ca alina nu o sa mai joace pe serverul acesta...
Nu ma intereseaza daca o/il placi sau nu, asa ceva nu se face, faptul ca a fost un conflict intre voi, il dai uitarii, te rezumi la a-ti vedea de treaba ta si in cazul in care incalca regulamentul esti liber sa iti faci datoria de admin, dar pana atunci nu profiti de acest lucru pentru a te simti mai superior sau mai puternic, adminul nu e facut ca sa bagi "frica in playeri" e pentru a mentine ordinea pe server, ca jocul sa decurga in conditii normale...
Plus de asta am observat ca, in cazurile in care ar trebui sa aplici anumite comenzi stai cu mainile in san... Un player "ionut" a cerut instructiuni in legatura cu punerea laserelor, iar "killer | Pro (W_^)" ii spune sa taca... tu ce faci stai la povesti cu killer? trebuia sa ii raspunzi lui ionut si lui killer sa ii atragi atentia sau sa ii dai gag
In fine nu are rost sa iti mai explic anumite situatii, cred ca faci si tu diferenta intre bine si rau, pana inveti regulile de adminat si iti trece "razbunarea" pe playeri ai slot!

UFC[Rashad]
15-12-2010, 11:07 AM
Chiar azi vr sa spun sa retrageti tot sa nu mai am nimik nici admin nici slot.

-=Giulia=-
15-12-2010, 11:36 AM
E mai simplu sa renunti la ceva decat sa lupti pentru a fi bun in ceea ce faci?

killer
15-12-2010, 03:18 PM
da-mi mie adminul:)

VaSy
17-12-2010, 10:50 PM
alina de fapt la injurat pe rashad de mama iar mama lui este moarta...Condoleantele mele Rashad.....a avut lag si a scoso de pe server si dupa ce a intrat a inceput sa-l injure pe rashad de mama.....si cand intra ii dadea kick....si isi schimba numele si incepea sa-l injure pe rashad....eu zic ca am procedat corect si rashad n-are nici o vina

VaSy
17-12-2010, 10:52 PM
giulia respectele mele dar rashad nu are nici o vina....alina a inceput ca pe fiecare mapa pe care intra il injuar pe rashad....

UFC[Rashad]
20-12-2010, 10:35 PM
Vasy multumesc ca ma sustii,dar nu mai are rost.

VaSy
02-01-2011, 02:30 AM
nu ai dece omule...tin cu dreptatea adica TU:P...oricum asa a fost

VaSy
02-01-2011, 02:34 AM
UFC nu mai incerca sa minti ca , cu mn nu tine...dovedeste ca am spart eu vre-un laser albastru atata timp cat nu am fost infectata...si grija cum vb ca am mai spus de N ori ca sunt fata....Daca u nu crezi asta pe mn prea putin ma intereseaza...deci ufc nu meriti sa fi admin pe serv...cu siguranta iti spun asta...u si tovarasi tai numai sa intaratati playerii sa vb urat...asta faceti voi...si mai era un admin care tot asa ma jicnit...dar il vad eu si am sa dovedesc cu poza..;)

tu nu vezi cati il sustin pe rashad....toti avem dreptate dak nu il injurai nu pateai nimic....te tot smiorcai atat de parca tiar lua cineva acadeaua:|:| cati martori are rashad ca il injurai..

-=MaX=-
09-01-2011, 04:51 AM
deciziile au fost luate, aveti grija la comportament ca asa cum se dau adminele, la fel se si iau!