PDA

View Full Version : Cerere admin Effect 20 CM



Effect 20 CM
28-03-2013, 03:25 PM
Inainte de a incepe cererea doresc sa imi cer scuze pentru micile scapari de comportament pe care le-am avut cu adminii (dar cu motivarea ca nu numai eu am fost nesimtit)

GRAD:Las la atitudinea adminilor si ownerilor
NICK:Effect 20 CM
VARSTA:19
ID DE STEAM:Inca nu detin,sper in viitorul apropiat
STEAM ID: -
ID MESSENGER:vyk_vyk69@yahoo.com
EXPERIENTA:Aproximativ 1 an + - o luna 2
TIMP JUCAT:Cam 5 ani de zile ( pentru a nu creea discutii in legatura cu asta am jucat si nu nick-urile :bUg | Zatara bUg | VicToR Espada nr5 ^ Effect si cel prezent) cu care am 63 de ore.
MOTIV:In ultima vreme s-au cam inmultit playerii dupa cum cred ca ati observat, dar din pacate si numarul de "codati",iar unii admini nu intra atat de des pe cat este nevoie (nu vreau sa jignesc pe nimeni)
CUNOSTINTE:Detin cunostinte pe partea de IT dar mai mult tehnic, in programari ma descurc dar atat.
PROMOVARE:Redirecte ,status,facebook, din punct de vedere financiar stau cam prost in ultima vreme ...


STIMA!!!

XeLa
28-03-2013, 05:03 PM
Cerere complet aiurea.Nu te`am vazut niciodata sa donezi!Slotul il castigi gratis dar pentru a obtine admin trebuie sa donezi boost`uri (1E la GT).
Astept orele pt a obtine slot, schimbarea de comportament , boost`urile si dupa revino cu o cerere noua.

:locked: