PDA

View Full Version : Reclamatie brand



Effect 20 CM
27-03-2013, 02:02 PM
Dupa ce a facut abuz de admin asupra mea de nenumarate ori m-am decis sa depun o plangere dupa cum am promis.In prima faza acum,vre-o 2 saptamani dupa ce a schimbat harta fara a pune un vot, l-am intrebat daca nu cunoaste regulile adminilor i le aduc eu la cunostinta; o serie de jigniri mi-au fost adresate din partea lui apoi revenind cu un ban de 2 ore asupra mea pe motiv :"calmeaza-te".Astazi s-a repetat istoria,am copiat din consloa ceea ce s-a intamplat si rog adminii sa isi dea cu parerea(stiu ca nu este un caz grav dar doresc sa se rezolve, daca se poate desigur)

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Chestiile acestea s-au intamplat doar asupra mea,mai sunt si alte cazuri cu alti playeri dar cum nu am dovezi doresc sa ma abtin.

STIMA!

Brand
27-03-2013, 02:20 PM
"Dupa ce a facut abuz de admin asupra mea de nenumarate ori " . You are soo FULL OF SHIT ! urasc mincinosii! Atatea vorbe si acuzatii fara a fi urmate de nici o dovada!! Atunci cand ai zis tu ca am schimbat harta fara vot a fost pentru ca serverul se golise considerabil in ciuda faptului ca playerii au ales aceea harta
am schmbat imediat pe dust2 nefiind intre ultimele 5 mape. Si atunci la fel gura mare de la tine,ti-am dat gag ai dat retry ti-am dat ban 2 ore.
Acum dupa cum ai spus si tu se repeta istoria am dat vot d2002,nuke_rarea, a iesit d2002 ai inceput la fel sa faci gura mare de data asta pentru ca tu nu vazuse'i cand am dat eu votul. Daca nu ai urma de respect fata de mine sau nu esti sigur pe ceea ce spui nu ma baga in seama cu atat mai mult sa-mi vorbesti de sus si de data asta ti-am dat gag 5 minute! mi-ai facut reclamatie bun baiat. Aaa si am vazut ca ai dat retry si acum dar ai scapat.

Ti-am explicat cuvant cu cuvant ca la grupa mica! Sper sa intelegi! data trecuta am incercat in zadar.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Sunt o persoana foarte calma, pe server am o rabdare infinita cu toti playerii si nu aplic sanctiuni aspre chiar daca ei nu'si dau seama.
"mai sunt si alte cazuri cu alti playeri dar cum nu am dovezi" Esti singurul care s-a plans de mine pana acum si pentru un gag.
"o serie de jigniri mi-au fost adresate din partea lui apoi revenind cu un ban de 2 ore asupra mea pe motiv" Si aici mi-a placut ai fost subtil.

Effect 20 CM
27-03-2013, 02:30 PM
Nu vreau sa fac aici chat,dar in principal moticul reclamatiei este aroganta ta din simplu fapt ca ai admin,ceea ce eu nu o suport si nu cred ca sunt singurul.Iar daca intradevar ai dat vot cum trebuia,de ce nu ai postat si un print cu el???Tot in consola era. :).Bafta!

Brand
27-03-2013, 02:57 PM
Nu sunt deloc arogant nici inainte sa am admin nici acum cand am admin! Intru pe server imi vad de treaba mea nici nu deschid gura ma joc si adminez!
Chiar nu m-am gandit ca ar fi nevoie de print la votul care l-am dat nu ma gandeam ca ai fi asa de josnic ! Rog playerii sa spuna daca am dat sau nu vot
sau pe Max sa se uite in logouri dar imi e si rusine sa-l rog sa caute atata lucru....dar daca nu ma credeti pe cuvant , chiar va rog sau va asigurati ca spun adevarul.....

Nespow
27-03-2013, 03:11 PM
Eu eram prezent la incident, Brand a dat la vot cele 3 harti spuse mai sus si Effect 20 CM nu a vazut si a inceput sa sara pe Brand nefiind atent ca el daduse la vot.

XeLa
27-03-2013, 05:27 PM
O reclamatie total aiurea.
Data viitoare vino cu dovezi clare, ce ne`ai aratat tu acolo poate fi usor editat.Data viitoare foloseste printul.

:locked: