PDA

View Full Version : free unban



s1mplee
05-05-2024, 02:15 PM
hello
I got ban because i try to many times when admin ask for worgods , i had a error
"we encountered an error while trying to comunicate with the server "
Free Unban
NICK: s1mple
SteamID: "s1mple" 3510 STEAM_0:1:584936946 0 06:15 33 0

Tiger
05-05-2024, 02:49 PM
What does that server ban have to do with us?

s1mplee
05-05-2024, 07:18 PM
Look i just got ban tryng to make a wargod explain to me what should i do here is the photo and you can see

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

--------------- Added after 7 minutes ---------------

M-au redirectionat pe website -u vostru pentru cerere unban , zi mi si mie cum fac rost de unban pe wargod mi au cerut sa le ofer wargod si am luat ban permanent

explica mi si mie de ce si cum in ss asta ca sunt disperat ca trebuie sa astept 24 de h pentru ceva ce nu inteleg

s1mplee
06-05-2024, 04:29 PM
cand se rezolva de ce astept asa mult mi se cere wargod si am ban permanent pentru abuz adica am incercat cde prea multe ori

p.s cand se rezolva??

--------------- Added after 7 minutes ---------------

Am luat ban pe server
sunteti unreal de ce nu se ocupa nimeni i au ban aiurea si stau un an pana se clarifica ba i omule sunt satul sa astept sa raspunzi la cerere
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Raspunde ca incep sa injur pe aici CA NU TE OCUPI DE WEBSITE
stau 24 de h SA ASTEPT SA primesc unbban

--------------- Added after 14 minutes ---------------

Ban Information
Name: s1mple
IP: 31.161.224.181
Reason: bye
Unban Time: Permanent Ban
Admin Name: Codatu #PGL
Admin SteamID: STEAM_0:1:534768396


<b>You have to register to ba able to see this link</b>


I TOOK BAN pentru ca nu am putut prezenta wargod

deci efectiv am luat ban ca am incercat de 3 ori

well done ca astept mult pana primesc unban

~TraNda~
06-05-2024, 07:20 PM
cand se rezolva de ce astept asa mult mi se cere wargod si am ban permanent pentru abuz adica am incercat cde prea multe ori

p.s cand se rezolva??

--------------- Added after 7 minutes ---------------

Am luat ban pe server
sunteti unreal de ce nu se ocupa nimeni i au ban aiurea si stau un an pana se clarifica ba i omule sunt satul sa astept sa raspunzi la cerere
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Raspunde ca incep sa injur pe aici CA NU TE OCUPI DE WEBSITE
stau 24 de h SA ASTEPT SA primesc unbban

--------------- Added after 14 minutes ---------------

Ban Information
Name: s1mple
IP: 31.161.224.181
Reason: bye
Unban Time: Permanent Ban
Admin Name: Codatu #PGL
Admin SteamID: STEAM_0:1:534768396


<b>You have to register to ba able to see this link</b>


I TOOK BAN pentru ca nu am putut prezenta wargod

deci efectiv am luat ban ca am incercat de 3 ori

well done ca astept mult pana primesc unban

Si banul in aplicatia wCD ar trebui sa-ti ramana din punctul meu de vedere. Poate ai noroc si Tiger e mai indulgent, in caz ca banul e doar un false-positive. Get a LIFE!

s1mplee
06-05-2024, 09:06 PM
Ban-ul e primit fara ca eu sa stiu daca incerc de 3 ori i au ban permanent
am primit o eroare iar dupa am tot incercat nu stiam ca trebuie sa bag setarile in cmd , am reactionat asa pentru ca totusi explicand situatia tot eu sunt de vina iar parerea ta este non fondata

~Wolf~
06-05-2024, 10:26 PM
E Pastele, Tiger probabil se relaxeaza si isi petrece timpul cu cei dragi, asa cum orice om normal si matur ar face de Paste. In schimb, tu vezi vai Doamne esti revoltat ca nu ti se raspunde in 24 de ore, de parca WCD e un serviciu platit si tu ai dat o avere. Iesi pe afara, bea o bere, du-te si fa ceva util cu timpul tau si ai rabdare, asa cum au si toti ceilalti care au topic-uri deschise. Sunt altii care au stat si o saptamana asteptand un raspuns si nu au avut o atitudine de asta de, citez, "incep sa injur", ci au fost rabdatori, intelegand ca Tiger are si el problemele si ocupatiile lui. Ai rabdare, Karen...

s1mplee
06-05-2024, 11:31 PM
Imi cer scuze pentru comportamentul neadecvat doar am reactionat dupa ce am vazut ca nu se poate face dreptate in next h nu stiam ca dureaza sunt nou.

Il voi astepta pe Tiger
Seara buna.

Tiger
07-05-2024, 11:31 AM
Nu, nu am sa fiu mai indulgent.

M-am saturat si scarbit de toti bombardierii si bovinele atat din viata de zi cu zi, cat si cele din mediul online. Zi de zi vedem astfel de specimene inculte atat in trafic, politica, oriunde in spatiu public ... deja e prea de tot unde a ajuns omenirea si directia in care se duce. Nu mai putem aprecia niciun lucru, mai ales unul gratuit.

Nu mai concuram sa devenim mai buni si intelepti, sa invatam din greseli, concuram intre noi doar la nivel material si cum i-am putea trage in piept pe altii pentru propriul interes.

PS: Banul ramane pe o perioada minima de 6 luni.

:locked: