PDA

View Full Version : Probleme servicii acer



when a star is born
07-02-2024, 02:01 PM
Salutare. Deci problema consta in felul urmator: Daca dau scan cu versiunea recomandata de site(cea pentru windows 11) imi arata ca anumite servicii acer de la laptop sunt injectori. Daca dau scan cu versiunea all versions(cea cu xp icon) nu imi arata acele servicii ca find injectori. Am ramas tablou cand mi-a zis adminul: "Stii ca e rosu, nu?" Eu am dat scan-ul direct fara sa il verific, pentru ca stiam ca sunt clean... Las mai jos scan-urile. Primul scan a fost cel pe care l-am dat adminului, al doilea scan l-am facut eu mai tarziu sa vad daca s-a remediat problema(am crezut ca e un bug de moment), apoi toate celelealte scan-uri le-am facut cu versiunea all versions, mergand fara probleme.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Scan realizat aseara cu versiunea all versions:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Problema e ca ma deranjeaza acel... Last Detection: True. This player have been detected in the past. Use search option to find reports of this user.

Eu te-am adaugat pe steam pentru a semnala problema,dar nu mi-ai dat accept asa ca am venit aici. Mersi.

~Wolf~
10-02-2024, 07:08 PM
Salut, momentan Tiger e indisponibil pentru aproximativ doua saptamani. Te va ajuta cand revine. Daca totusi va avea timp pana atunci o sa te ajute mai repede, depinde de cum ii permite timpul.

Tiger
11-02-2024, 10:06 PM
Imi poti cauta fisierele detectate si sa mi le uploadezi undeva pentru analiza?

when a star is born
11-02-2024, 10:30 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
13-02-2024, 12:01 AM
Vad ca intre timp a intrat whitelist-ul peste ele.

Ti-am curatat detectia. Mersi de raportare.