PDA

View Full Version : BANNED - 6TH DEGREE Cerere unban raizel



savv112
28-01-2024, 06:18 PM
ULTIMUL ID DE LA RAPORT(OPTIONAL): 07B*BF5BA*6C4757B70*4A*B7A468*D6
NUME: raizel in mare parte
IP: 212.93.128.90
ID-URI DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>
+ multe altele de pe care am jucat fastcup, multe family share uri si alte conturi cu cs cumparat...
DATA SI ORA BAN: acum un an si ceva
DATA SI ORA SCANARE: 28.01.2024 17:37
SCREENSHOT (OPTIONAL): <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Stiu ca nu sunteti dumneavoastra responabil pentru banarea contului meu, si pentru faptul ca am primit ban pentru ca am imprumutat un cont deja banat si am facut scan pe el. Sunt in totalitate constient, banul l-am primit cam acum un an, am avut o perioada in care m am jucat si alta perioada in care nu m-am mai jucat cs, pur si simplu am fost ignorant de faptul ca am primit ban si nu am vazut necesar pana acum sa fac vreo cerere de unban. As dori sa primesc unban, cel mai probabil nu se poate pe gratis, din moment ce cauza banului sunt eu si am ignorat faptul ca tovarasul care mi-a imprumutat contul era deja banat. In caz ca nu se poate sa primesc unban fara niciun cost, sunt pregatit sa platesc taxa necesara pentru unban. Va multumesc foarte frumos pentru intelegere si imi cer mii de scuze pentru deranjul creat.

Tiger
28-01-2024, 07:43 PM
Ce s-a schimbat de aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)?

Esto asociat cu foarte multe conturi, gradul 5 iese din discutie, mai ca este la limita bunului simt sa mai primesti unban contra-cost.

savv112
28-01-2024, 09:27 PM
El este tovarasul de la care am luat contul... :)) Nu suntem una si aceiasi persoana

Tiger
30-01-2024, 11:08 PM
Banul ramane pana la plata taxei de unban de grad 6.

:locked: