PDA

View Full Version : Cerere Addons Classic



MrSnow
15-01-2024, 10:23 PM
Addons: Classic
Tip: Classic
Descriere: Sa fie colorat 85-90% si sa fie functionabil cu .amxx si .sma - si sa fie editabile exemplu la ban sau gag sa apara [BAN/GAG/SLAP/SLAY in verde depinde ce comanda folosesti] dupa aici sa apara notificarea de ban/slap/slay etc, si un fisier txt sa apara pe server anunt cu wargods.ro ca promovare de exemplu, va asteptam pe wargods.ro etc etc etc ce mai doriti sa continuati:D

Pluginuri: Am defapt cam multe pluginuri care le doresc in addons-ul acesta, puteti adauga plusuri de la voi care ar merge cu aceste pluginuri

ad_manager.amxx
advanced_bans.amxx
semiclip.amxx - sa treci prin coechipieri fara sa ramai stuck
admin_chat_colors.amxx - culoare verde in chat la admini
admin_free_look.amxx
advanced_gag.amxx
icoanearme.amxx - cand iti cumperi arma iti da o icoana random pe arma
admin_spectator_esp.amxx
cer_instelat.amxx - cerul e plin de stele
banii.amxx - primesti banii bonus la plantarea bombei + cand explodeaza
invisible_spectator.amxx
welcome.amxx - sa apara un mesaj de bun venit la intrarea server-ului, cu ora si data + numele server-ului si mai jos "iti multumim ca ne-ai ales Spor la Fraguri"
amx_showip.amxx
amx_lastip.amxx
amx_ss.amxx
amx_****off.amxx - nu trebuie neaparat
Autorround.amxx
transfer_player.amxx - sa aiba comenzi in chat /ct /t /spec si in consola amx_spec ct t
no_team_flash.amxx
ghostchat.amxx - ***** sa vorbeasca cu vii
resetscore.amxx
rankstats.amxx - sa aiba /rank /top15
ptb.amxx - echilibreaza echipele
last_maps.amxx
c4_timer_hud_sound.amxx - secunde si sunet
info_informatii.amxx - cand scrie in chat /info apare detalile despre tine, IP, STEAM ID, TARA,NUMELE,Forum la server, numele serverului.
antiflood.amxx
timeleft.amxx - Colorat
para.amxx - Parasuta pe server
VipEvent.amxx - Un event unde da vip playerilor intre anumite ora
VIP.amxx - daca doriti sa faceti si un plugin de VIP functionabil

Daca puteti face un addons de genu va multumesc si scuze daca e mult de cerut, puteti sa reuntati la unele pluginuri daca credeti ca e greu de facut si sa imi spuneti care din ele ca sa nu va iau mult din timp Mersi !

Eu nu reusesc sa fac pluginuri si sma-uri, de pe net ori nu merg ori sunt buguite si ma chinui de 2 zile sa gasesc si nu reusesc nimic.

Tiger
16-01-2024, 12:58 AM
Poftim, descarca-l de aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>). Este gratuit si configurat complet, incluzand sursele si fara bugs.

MrSnow
16-01-2024, 04:25 AM
Puteți da t/c am rezolvat și primit addons-ul.