PDA

View Full Version : INCOMPLETE Test WCD eNdless



endlessdual
05-01-2024, 08:11 PM
IP: 91.60.46.222
ID DE STEAM: STEAM_0:0:54207479
DATA SI ORA INCEPERII TESTARII: 05.01.2024 19:08:34
DATA SI ORA SFARSIRII TESTARII: 05.01.2024 20:08:37
CE VETI TESTA: - CS
MENTIUNI: Mentionez ca in trecut am testat un wallhack ( desi acesta nu a funcionat ) pentru adminii de pe serverul meu . Voiam eu sa aflu chestii .. Dupa ce am sters fisierele descarcate(codul) am facut alte 3 teste , nu mai apaream cu rosu ( doar arata ca am folosit in trecut ) . Acum dupa ce au trecut problemele cu WCD am refacut si imi apare iar ca folosesc WALLHACK . Nu inteleg , nu folosesc nimic, nu am mai descarcat niciun cod ( poate doar anumite fisiere,pluginuri ce le folosesc la server ) .
Found Super Simple Wallhack -> asa imi apare !
<b>You have to register to ba able to see this link</b>


Mentionez ca am testat si prin GameGuard ce se foloseste la fastcup si peste acesta trec.,

Tiger
05-01-2024, 10:27 PM
Deci, lasa-ma sa inteleg, tu faci postul dupa ce faci scanarea?

Cat despre detectie data, nicaieri nu scrie ca este o detectie activa, ci doar ca a fost gasit pe disk/ca artefact, citeste FAQ.

endlessdual
06-01-2024, 10:37 AM
Cum adica fac postul dupa ce fac scanarea?
Am postat exact dupa scanare

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (da-mi cerere aici te rog, vreau imi sterg si raportul dupa ce rezolv cu aceasta problema )

Tiger
06-01-2024, 11:24 AM
Banuiesc ca ai omis asta din cerere:


Pentru ca vad dorinta multora de a testa wCD fara a avea probleme, pe urma, am creat acest model de cerere pentru a va permite mai usor sa faceti acest lucru. Inainte de a incepe testarea va trebui sa faceti cerere dupa cum urmeaza:

endlessdual
06-01-2024, 11:52 AM
Inainte sa fac testarea , fac cererea?

Si de unde stiu astea :
DATA SI ORA INCEPERII TESTARII:
DATA SI ORA SFARSIRII TESTARII:

Poate am inteles eu gresit !

Tiger
07-01-2024, 02:40 AM
Pai cum nu stii daca tu esti cel care testeaza intr-un anumit interval orar? :|

Consider-o ca pe o rezervare/programare, ca sa stiu si eu ce faci... poate asa intelegi...

endlessdual
07-01-2024, 08:09 PM
Tiger , ti-am trimis PM , poti citi te rog?