PDA

View Full Version : OTHER Problema cu toate comunitatile



DINAMITA Alex
14-12-2023, 05:06 PM
Ti-am zis inca de acum mult timp ca din cauza wargods-ului nu mai pot juca nici unde, ca iau ban doar pentru simplu fapt ca am ban wg
Te rog frumos sa te uiti aici <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nu stiu cu ce ti am gresit eu tie de n ai vrut sa mi scoti banul nici cu plata.. Cred ca iti aduci aminte conversatia noastra de pe steam si mai ales ala de pe facebook.. Eu zic ca nu ti am facut niciun rau , din contra , te-am ajutat.. iti readuc aminte, au fost vreo 3 coduri care erau nedetectabile de wg.. Si eu te am anuntat si ti le am dat pentru a le face detectabile, desi puteam sa joc linistit cu ele , dand wargods-uri albastre.. Tin minte ca era un SSW V7.4 , inca unul nimit ESW.exe si ti am mai dat inca un dll , care la fel , era nedetectabil.. Eu consider ca a fost un ajutor din partea mea.. As fi putut juca cu acele coduri fara probleme, dar eu am ales sa te ajut, sa iti aduc la cunostinta faptul ca sunt cateva coduri care nu ies in wg si ti le am si pus pe niste site-uri ca sa le poti face detectabile.. Link-ul catre acea cerere de unban , nu este primul pe care iau ban, ti l am lasat doar pe asta pentru ca este cel mai recent.. Pe toate comunitatile am ramas banat, chiar daca am jucat mereu demo on sau mi au facut poze+verificare in pc.. Merei am luat ban doar pentru simplu fapt ca am ban wg.. Te rog frumos, fa ceva in legatura cu asta, ti am explicat chiar si acum mult timp, dar probabil nu ma credeai.. Nu sunt un jucator asa pro.. Dar am momente in care joc foarte bine si se intampla sa mi se ceara wg.. Si pentru ca nu pot sa dau ca am ban pe wg.. Iau ban si pe servere.. Te rog frumos, fa ceva in legatura cu asta ca nu mai pot juca nici unde.. Chiar si prietenii vechi au inceput sa zica ca am luat ban intentionat doar pentru a ma putea juca cu coduri si sa nu pot da wargods.. Uita te si la demo-ul din cererea respectiva de unban , sa vezi ca nu joc cu coduri sau ceva.