PDA

View Full Version : SOLVED i need help



ioanvisan89
31-08-2023, 01:58 AM
Am testat un sistem anti-cheat pentru a-l pune pe serverul meu pentru detectarea codatilor .
Am facut mai multe teste si pana la urma am sters toate programele si tot ce aveam pe calculator, am dezinstalat jocul de 3 ori si am sters si toate folderele care contin half-life.
și am făcut un test de wargods și a ieșit roșu și am făcut-o din nou și din nou nu-mi vine să cred. și au rămas cāteva fișiere īn %temp% și nu mi-am dat seama să le șterg de acolo
și acum vreau să știu ce să fac dacă mă poți ajuta.
nu mi-am dat seama si tot nu imi venea sa cred de ce si unde era problema . acum vreau sa stiu daca se poate sterge acele 4 teste care le-am facut
doar se vede ca le-am facut consecutiv unu dupa altu si deja incepusem sa disper ..... :(

multumesc astept un raspuns

Tiger
31-08-2023, 09:46 PM
Cauta si sterge, e simplu.

ioanvisan89
01-09-2023, 03:32 AM
Cauta si sterge, e simplu.
le-am rezolvat astazi ..
se poate face ceva sa se stearga scanarile alea ?

~TraNda~
01-09-2023, 09:40 AM
le-am rezolvat astazi ..
se poate face ceva sa se stearga scanarile alea ?

Pentru ca nu ai facut ce scrie aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b> cel mai probabil trebuie sa faci ce scrie aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b> pentru a ti se sterge detectiile.

ioanvisan89
03-09-2023, 11:12 PM
sa inteleg ca trebuie sa dau 40 euro pentru a mi se sterge red-urile scanate ?
si nu am ban pe wg . specific ca am facut niste teste nu am jucat cu saraciile alea . doar ca nu mi-am mai dat seama ca cat de obosit eram sa mai sterg si de acolo

Tiger
03-09-2023, 11:36 PM
Daca te referi ca ai testat codurile, esti pe cont propriu. Nimeni nu te-a pus sa le rulezi. La fel de bine puteau fi si malware.

In rest, testele wCD de detectie se anunta in prealabil cu intervalul dorit, sa stim si noi ca nu ai jucat efectiv pe vreun server cu ele.

ioanvisan89
04-09-2023, 03:01 AM
sincer nu am stiut ca trebuie sa anunt ca testez sa vad daca merge pluginul pe server , si programul cu care verificam .
ca daca stiam anuntam desigur
asta este greseala mea am inteles dar totusi vreau sa se stearga alea rosii de acolo dati-mi un pm si spunetimi ce ar trebui sa fac mai precis si asta e ....
multumesc puteti sa inchideti topicul ca am inteles :)

Tiger
04-09-2023, 09:02 PM
Ti-am raspuns la PM.

:locked: