PDA

View Full Version : Wargods Comunity back



Dracusorul :D
05-06-2023, 02:45 PM
Salut tuturor,

astazi as vrea sa va anunt ca incercam sa readucem dinou comunitatea la viata dar pt acest lucru am foarte mare nevoie de ajutorul vostru.
In primul rand as vrea sa stiu cate persoane de aici ar mai dori sa joace pe sv de worgods si totodata cate or mai dori sa vada aceste sv in top cum era odata?
Daca raspunsul vostru este da vrem sa il vedem dinou in top si tot timpul pline aceste sv vreau sa va anunt ca ,cautam admini si tot odata persoane care ar dori sa ne ajute la intretinerea sv.
Nu uitati fiecare ajutor este bine primit indiferet cat este de mic si fiecare persoana o sa fie rasplatita.
Astept un raspuns la acest topic.
Multumesc anticipat.

P.S. momentan vreau sa stiu doar cate persoane ar fi dispuse sa ne ajute cu activitate si donati ,dar va rog sa asteptati pana la redeschidere cu donatil (cei dornici) si tot atunci o sa facem un alt topic cu tot ce trebuie achitat si unde se pot trimite bani.

LETīS BRING IT BACK :DB-)>:)

~TraNda~
06-06-2023, 08:45 AM
Salut!
O dimineata inceputa placut, cand am vazut acest topic :)) . Insa, sperantele sunt mici. La topicul asta: <b>You have to register to ba able to see this link</b>! , doar Tiger a mai raspuns :)) .
Sunt bineveniti si oameni noi, de incredere. Mult succes!

|~C.Gabriel~|
06-06-2023, 09:16 PM
Aici și băiatul vostru pFg | G.man28 care mă mai cunoaște.Daca se va vrea și vom putea redeschide măcar o mica parte din comunitate sunt aici să susțin
PS.Let's bring the glory of Wargods Back

Dracusorul :D
08-06-2023, 12:02 AM
Update !!!!

Servarul de clasic si de furien dinou active!!

P.S. Daca aveti ceva idei pt inbunatatiere astept reply si totodata cautam admini si ceva boost bun pe sv !!

Tiger
08-06-2023, 01:06 AM
Clasicului ii trebuiesc actualizate niste plugins, pare prea basic. Trebuie sa-l facem mai interesant.

Furien-ul pare sa aiba o problema cu bomba - nu li se acorda bomba furieniilor. Trebuie investigat.

|~C.Gabriel~|
08-06-2023, 06:02 PM
Sv de furien lăsăm clasic sau adăugăm auto bannyhop pentru Ct și Fr.
Din ce am văzut majoritate sv de fr au și au scos mersul pe perete.

Dracusorul :D
08-06-2023, 06:17 PM
La ct daca ti apasat space ai bunnyhop si mersu pe perete chiar ii ok,cel putin mie unu imi place

Dracusorul :D
09-06-2023, 03:11 AM
Pt clasic am gasit ceva schinuri pe cutit, pe arme eventual daca te intereseaza le caut dinou maine si putem sa le adaugam

~TraNda~
09-06-2023, 09:18 AM
Pt clasic am gasit ceva schinuri pe cutit, pe arme eventual daca te intereseaza le caut dinou maine si putem sa le adaugam

Pentru serverul de clasic va recomand sa-l lasati clasic, fara skinuri. Faptul ca astepti sa se descarce un skin sau mai multe, unora nu le convine si dau disconnect.